Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2020-2021 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) Вступ 2020: Профосвіта (https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ...

Карантин з 12 березня по 22 червня

Наказ навчального закладу про продовження карантину (https://drive.google.com/open?id=1FIf9prpLM5d57hCqEXtVz3Jdy8HrssK-) Наказ про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання (від 24.03.20 р. № 42-од) в ДНЗ "Мукачівський центр ПТО". (https://drive.google.com/open?id=1fwdRnj2H2XVA8fRTEM0mnj0s30xrwn8d) Психологічна служба пропонує свою допомогу- психологічну та соціально-педагогічну підтримку всім учасникам...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

123
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка
2.Кухар, кондитер
3.Столяр будівельний, паркетник
4.Продавець продовольчих товарів,
продавець непродовольчих товарів
 
 
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер
2.Перукар (перукар-модельєр)
3. Електрогазозварник
 

Наше розташування

Останні Новини

Шановні абітурієнти!

 

 Цього року, незважаючи на ситуацію, яка склалася у всьому світі, перед випускниками шкіл стоїть важливий вибір: яку професію обрати.

"Мукачівський центр професійно-технічної освіти" запрошує абітурієнтів на навчання за цікавими та актуальними професіями: швачка; столяр будівельний, паркетник; кухар, кондитер; продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів; перукар (перукар-модельєр); електрогазозварник. 

З 1 червня приймальна комісія починає прийом електронних анкет.

Якщо Ви обрали наш заклад для навчання, зробіть всього 5 кроків  і Ви - наш учень!

Детальніше ознайомитися з правилами прийому учнів на навчання можна за посиланням Вступ до Центру

Пропонуємо познайомитися з нашим закладом через віртуальний 3D тур

Додаткова інформація за тел. 2-14-54 або пишіть на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Вітаємо із завершенням навчального року!

Дорогі учні, випускники, шановні батьки та педагоги!
Цей навчальний рік став серйозним викликом сьогодення.
Було незвично, важко, незрозуміло як учням, учителям, майстрам, так і батькам. Разом, долаючи перешкоди та спільними зусиллями ми успішно завершили цей навчальний рік!
Детальніше...

Державна кваліфікаційна атестація 2020

З 22 по 26 червня 2020 року у ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» пройшла державна кваліфікаційна атестація на присвоєння кваліфікації здобувачам освіти.

Детальніше...

Пробні кваліфікаційні роботи учнів у 2020 році

З 09 по 25 червня 2020 року у центрі проводяться кваліфікаційні пробні роботи на присвоєння відповідної робітничої кваліфікації з професії. Вона базується на вимогах державних стандартів та документів, що регламентують організацію навчально-виробничого процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Детальніше...

Озеленювали територію гуртожитку

IMG 94fdc46e0e2c2a58ac116143f0c7e4c1 VВ гуртожитку Мукачівського Центру ПТО проживають учениці з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...
zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 116
  • Статті : 684
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1068330

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru