Вступ до центру

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Життя центру

Ще ніби вчора були першокурсниками. А сьогодні вже стали випускниками! Де можна мага такого зустріти щоб міг плин часу зупинити? Неначе мить, промайнули навчання роки. І ми як птахи розлетимось у різні боки.

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Учнівське самоврядування

Майже тиждень у нашому навчальному закладі проходила спільна акція учнівського самоврядування та волонтерської групи «Милосердя» по збору допомоги для багатодітної сім'ї Товт. До акції долучилися майже всі групи центру та окремі працівники навчального закладу. ...

12345
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка, оператор швацького устаткування
2.Кухар, кондитер;
3.Столяр будівельний, паркетник;
4.Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів
5.Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання
6.Маляр, штукатур
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер IIступінь
  Кухар, кондитер IIIступінь
2.Перукар (перукар-модельєр)

Наше розташування

Останні Новини

Січневі педагогічні читання 2018 року

pchit3

   9 січня 2018 року у центрі відбулися педагогічні читання. Педагогічні працівники поділилися досвідом роботи з реалізації індивідуальної навчально-методичної проблеми, а також узагальнили результати роботи з проблем методичної комісії.

Детальніше...

Засідання навчально-методичної ради центру

NMetodrad2  3 січня 2018 року відбулося засідання навчально-методичної ради центру.

 Присутні обговорили моніторинг успішності учнів за I-ий семестр 2017-2018 н. р., проаналізували найнижчі показники середнього балу

Детальніше...

Самоаналіз освітньої діяльності навчального закладу

teorT   Засобом збирання, оброблення і узагальнення такої інформації є самоаналіз, який у першому семестрі навчального року Державний навчальний заклад «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» провів в рамках державної атестації навчального закладу.

Детальніше...

Новий 2018 рік

Шановні учні, працівники навчального центру та батьки!

Вітаємо вас  з Новим 2018 роком! Бажаємо від усієї душі великих справ та доброї вдачі, міцного здоров’я та щирої любові, неймовірного щастя та здійснення бажаної мрії, вірних друзів та веселих свят, успіхів у роботі та навчанні!

Детальніше...

Тиждень Продавця 2017

2017 1    В центрі в період з 18 по 22 грудня 2017 року проходив тиждень з професії продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів. Педагогами методичної комісії з цієї професії було проведено ряд заходів, а саме:

 

Детальніше...
zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 50
  • Статті : 438
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 677660

Погода

Погода в Мукачево » Україна

zoofirma.ru