Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2020-2021 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) Вступ 2020: Профосвіта (https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ...

Карантин з 12 березня по 22 червня

Наказ навчального закладу про продовження карантину (https://drive.google.com/open?id=1FIf9prpLM5d57hCqEXtVz3Jdy8HrssK-) Наказ про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання (від 24.03.20 р. № 42-од) в ДНЗ "Мукачівський центр ПТО". (https://drive.google.com/open?id=1fwdRnj2H2XVA8fRTEM0mnj0s30xrwn8d) Психологічна служба пропонує свою допомогу- психологічну та соціально-педагогічну підтримку всім учасникам...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

123
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка
2.Кухар, кондитер
3.Столяр будівельний, паркетник
4.Продавець продовольчих товарів,
продавець непродовольчих товарів
 
 
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер
2.Перукар (перукар-модельєр)
3. Електрогазозварник
 

Наше розташування

Останні Новини

Озеленювали територію гуртожитку

IMG 94fdc46e0e2c2a58ac116143f0c7e4c1 VВ гуртожитку Мукачівського Центру ПТО проживають учениці з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...

Шановні абітурієнти!

 

 Цього року, незважаючи на ситуацію, яка склалася у всьому світі, перед випускниками шкіл стоїть важливий вибір: яку професію обрати.

"Мукачівський центр професійно-технічної освіти" запрошує абітурієнтів на навчання за цікавими та актуальними професіями: швачка; столяр будівельний, паркетник; кухар, кондитер; продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів; перукар (перукар-модельєр); електрогазозварник. 

З 1 червня приймальна комісія починає прийом електронних анкет.

Якщо Ви обрали наш заклад для навчання, зробіть всього 5 кроків  і Ви - наш учень!

Детальніше ознайомитися з правилами прийому учнів на навчання можна за посиланням Вступ до Центру

Пропонуємо познайомитися з нашим закладом через віртуальний 3D тур

 

Додаткова інформація за тел. 2-14-54 або пишіть на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Опитування учнів щодо якості освіти

06c623d6c26e1fb945e03f645baf1799Учнів профтехів запрошують взяти участь у дослідженні якості професійної освіти.

Його проводить профільний директорат МОН для того, щоб виявити недоліки у структурі освітнього процесу та з’ясувати, чого бракує учням для якісного та комфортного навчання. Опитування є анонімним і конфіденційним. Взяти участь у ньому можуть учні всіх курсів навчання та професійних напрямів.

Пройти опитування

 

Вступна кампанія у профтехи 2020 від МОН

У червні заклади профтехосвіти розпочнуть прийом документів на навчання від вступників. Для тих, хто ще не визначився з професією або сумнівається, чи варто обирати професійну освіту, надається серія відео від ключових стейкхолдерів — фахівців Міністерства, адміністрацій закладів і роботодавців. 26 травня 2020 року, розміщено перше відео з заступником Міністра освіти і науки Петром Коржевським.

 ">

 ">

Вишиванка- твій генетичний код!

vyshyvankaday ebda0567739dc920912ec11af805cf74Традиційно в третій четвер травня українці відзначають відносно молоде свято - День вишиванки.

Детальніше...
zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 112
  • Статті : 681
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1007632

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru