Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2020-2021 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) Вступ 2020: Профосвіта (https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ...

Карантин з 12 березня по 22 червня

Наказ навчального закладу про продовження карантину (https://drive.google.com/open?id=1FIf9prpLM5d57hCqEXtVz3Jdy8HrssK-) Наказ про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання (від 24.03.20 р. № 42-од) в ДНЗ "Мукачівський центр ПТО". (https://drive.google.com/open?id=1fwdRnj2H2XVA8fRTEM0mnj0s30xrwn8d) Психологічна служба пропонує свою допомогу- психологічну та соціально-педагогічну підтримку всім учасникам...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

123
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка
2.Кухар, кондитер
3.Столяр будівельний, паркетник
4.Продавець продовольчих товарів,
продавець непродовольчих товарів
 
 
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер
2.Перукар (перукар-модельєр)
3. Електрогазозварник
 

Наше розташування

Головна

75 річниця визволення Закарпаття

5112У ці жовтневі дні наш край відзначає 75 річницю визволення від фашистських загарбників та закінчення Другої світової війни для мешканців Закарпаття.
Карпатсько-Ужгородська наступальна операція 1944 року проводилася з 9 вересня до 28 жовтня

військами Четвертого Українського фронту, яким на той час командував генерал І. Петров.
Тут точилися запеклі бої з німецькою Першою танковою армією. Станом на 18 жовтня після запеклих боїв в умовах бездоріжжя та важкодоступної гірсько-лісистої місцевості війська Четвертого Українського фронту оволоділи Руським, Ужоцьким, Верецьким, Яблуницьким та ін. перевалами, м. Рахів, с. Ясіня.
24 жовтня було взято м. Хуст.
26 жовтня взято м. Мукачево
27 жовтня взято м. Ужгород.
29 жовтня взято м. Чоп.
У ході Карпатсько-Ужгородської наступальної операції війська Четвертого Українського фронту завдали серйозної поразки німецькій 1-й танковій армії, повністю розгромили угорську 1-шу армію.
28 жовтня війська РСЧА вийшли на околиці і розпочали бої за м. Чоп і лише 26 листопада вибили нацистських окупантів. Так закінчилось вигнання нацистських окупантів з території сучасної України та рідного Закарпаття.
В навчальному закладі з нагоди цієї події викладач історії Місюк В.О. разом з класним керівником групи № 33 з професії Маляр, штукатур Русин Наталією Георгіївною провели Урок патріотизму «Визволителям – слава!».
Учні послухали розповідь про становище Закарпаття в роки війни та хід Карпатсько-Ужгородської наступальної операції, подивилися документальний фільм про ці події та познайомилися з виставкою нових архівних фотофактів.

5111

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 112
  • Статті : 681
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1007594

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru