Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2020-2021 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) Вступ 2020: Профосвіта (https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ...

Карантин з 12 березня по 22 червня

Наказ навчального закладу про продовження карантину (https://drive.google.com/open?id=1FIf9prpLM5d57hCqEXtVz3Jdy8HrssK-) Наказ про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання (від 24.03.20 р. № 42-од) в ДНЗ "Мукачівський центр ПТО". (https://drive.google.com/open?id=1fwdRnj2H2XVA8fRTEM0mnj0s30xrwn8d) Психологічна служба пропонує свою допомогу- психологічну та соціально-педагогічну підтримку всім учасникам...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

123
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка
2.Кухар, кондитер
3.Столяр будівельний, паркетник
4.Продавець продовольчих товарів,
продавець непродовольчих товарів
 
 
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер
2.Перукар (перукар-модельєр)
3. Електрогазозварник
 

Наше розташування

Головна

Удосконалення професійної компетенції педпрацівників для створення сучасного освітнього середовища

20191127 14043227 листопада 2019 року педагогічні працівники центру брали участь у засіданні методичної секції педагогічних працівників деревообробних професій на тему «Оновлення змісту освіти та вдосконалення професійної компетенції педпрацівників – ключ до створення сучасного освітнього середовища».

Вони обмінялися досвідом роботи в міжатестаційний період з питань:
Плоскіна В.І., викладач спецдисциплін презентував навчальний посібник «Збірка конспектів уроків з предмету будівельне креслення» для професії столяр будівельний, кваліфікація – 2-3 розряд.

20191127 143635 28111

Навчальний посібник «Збірка лекцій з предмету будівельне креслення» буде корисний для викладачів спецдисциплін з професії столяр будівельний так як, у ньому:
систематизований матеріал відповідно навчальної програми;
максимально деталізований виклад основних положень креслення;
стисло поданий конспект теми уроку з контрольними запитаннями;
подані завдання до кожної графічної роботи.

Дзямко Ю.Ю., майстер виробничого навчання доповів про удосконалення професійної компетентності майстра виробничого навчання для ефективного проведення професійної підготовки учнів з професії столяр будівельний, паркетник.

20191127 145410 28112

Майстру виробничого навчання необхідно постійно удосконалювати професійну майстерність: опановувати нові навчальні технології, розвивати власне мислення, удосконалювати вміння та навички з технології виробництва, щоб заохочувати до активної виробничої діяльності учнів — не як виконавців поставлених завдань, а як творчих особистостей, здатних до активного пошуку й втілення інноваційних технологій виробництва.
Голомб В.Ю., майстер виробничого навчання зосередив увагу на вивченні прийомів роботи на технологічному обладнанні під час проходження стажування на підприємстві з метою підвищення рівня підготовки конкурентоздатного робітника.

20191127 145437 28113

Мета стажування: формування професійних компетенцій галузевого спрямування, опанування новітніми виробничими технологіями, ознайомлення із сучасним устаткуванням, обладнанням, технікою, станом і тенденціями розвитку галузі економіки та підприємства.
Результат стажування: отриманні знання та засвоєнні навики роботи на сучасному технологічному обладнанні адаптувати для умов освітнього процесу з метою підвищення рівня підготовки конкурентоздатного робітника.

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 115
  • Статті : 684
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1041472

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru