Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2020-2021 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) Вступ 2020: Профосвіта (https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ...

Карантин з 12 березня по 22 червня

Наказ навчального закладу про продовження карантину (https://drive.google.com/open?id=1FIf9prpLM5d57hCqEXtVz3Jdy8HrssK-) Наказ про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання (від 24.03.20 р. № 42-од) в ДНЗ "Мукачівський центр ПТО". (https://drive.google.com/open?id=1fwdRnj2H2XVA8fRTEM0mnj0s30xrwn8d) Психологічна служба пропонує свою допомогу- психологічну та соціально-педагогічну підтримку всім учасникам...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

123
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка
2.Кухар, кондитер
3.Столяр будівельний, паркетник
4.Продавець продовольчих товарів,
продавець непродовольчих товарів
 
 
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер
2.Перукар (перукар-модельєр)
3. Електрогазозварник
 

Наше розташування

Головна

Вивчай мову-пізнавай світ!

031220191Кожного навчального року тиждень іноземної мови показує, що інтерес до вивчення іноземної мови учнями нашого Центру не знижується. Предметний тиждень має велике загальноосвітнє, виховне та розвиваюче значення. Він не тільки поглиблює й розширює культурологічний кругозір учнів, але й сприяє розвитку їхньої творчої активності, естетичних смаків і, як наслідок, підвищує мотивацію до вивчення мови і культури іншої країни.


З 25 по 29 листопада 2019 року у Центрі проходив тиждень іноземної мови, головним принципом якого було залучення якомога більшої кількості учнів до творчо-пізнавальної діяльності і співпраці з викладачами незалежно від рівня володіння мовами.
Отож, вже у понеділок всі учні Центру долучилися до створення Mind Map «What lifts you/Was lift Mich?». Робота над асоціативною картою була не лише цікавою та веселою, а й пізнавальною. 
1 2
У вівторок відбувся відкритий урок з німецької мови у групі №24б на тему «Моє хобі та хобі моїх батьків», метою якого було активізувати вживання вивченої на попередніх уроках лексики, використовуючи різні методи роботи. Зокрема, викладач Кузьма Н.В. провела роботу з криптограмами, поєднала аудіювання та візуальний диктант, де застосувала цікавий наочний матеріал. Особливу увагу звернула на розвиток мовлення, читання та розуміння різних текстів.
3 4
У середу викладачем англійської мови Космеда М.П. був проведений відкритий урок у групі №24а на тему “Education abroad”. Урок був насичений різноманітними завданнями, що стимулювали інтелектуальну та мовну активність учнів, створюючи комфортну атмосферу і умови живого спілкування.
5 6
У четвер викладачами англійської мови було проведено виховний захід “Thanksgiving Day” серед кращих учнів 2 та 3 курсу. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської мови та виховання в них почуття відповідальності. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Перемогу отримали учні 3 курсу.
7 8 9
У п'ятницю викладачем англійської мови Катрич Е.В. проведений відкритий урок у групі№34б  на тему «Глобальні екологічні проблеми». Урок був зорієнтований на роботу учнів в усіх видах мовленнєвої діяльності та забезпечив комунікативний підхід до оволодіння та ефективного застосування матеріалу у наближених до реального життя умовах. 

10 11
Отже, за результатами проведених заходів можна зробити висновок, що предметний тиждень іноземних мов проведений успішно та результативно.
Розвиваймося, вдосконалюймося, підвищуймо рівень своїх знань – вивчаймо іноземну мову і не зупиняймось на досягнутому!

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 115
  • Статті : 684
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1041434

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru