Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2020-2021 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) Вступ 2020: Профосвіта (https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ...

Карантин з 12 березня по 22 червня

Наказ навчального закладу про продовження карантину (https://drive.google.com/open?id=1FIf9prpLM5d57hCqEXtVz3Jdy8HrssK-) Наказ про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання (від 24.03.20 р. № 42-од) в ДНЗ "Мукачівський центр ПТО". (https://drive.google.com/open?id=1fwdRnj2H2XVA8fRTEM0mnj0s30xrwn8d) Психологічна служба пропонує свою допомогу- психологічну та соціально-педагогічну підтримку всім учасникам...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

123
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка
2.Кухар, кондитер
3.Столяр будівельний, паркетник
4.Продавець продовольчих товарів,
продавець непродовольчих товарів
 
 
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер
2.Перукар (перукар-модельєр)
3. Електрогазозварник
 

Наше розташування

Головна

Вернісаж педагогічних ідей: від творчого педагога – до творчого учня

seminarЖиття постійно змінюється, підштовхуючи освіту так само до змін. Її розвиток вимагає нових форм організації навчального процесу, нових ритмів та методів узгодження системи освіти з вимогами сучасного життя та з потребами особистості. А оскільки викладацька праця і педагогічна творчість є синонімами, то необхідно розглядати способи подолання інертності й консерватизму нашої діяльності та способи розвитку творчості кожного педагога.


З цією метою 9 січня 2020 року з педагогічними працівниками був проведений семінар-практикум на тему «Вернісаж педагогічних ідей: від творчого педагога – до творчого учня».Метою семінару було визначити складники творчості педагога, акцентувати увагу на елементах педагогічної майстерності, створити креативне середовище, яке спонукає до проявів творчого мислення.
Під час організаційного моменту всі присутні виконали вправу «Портрет сучасного педагога», назвавши основні риси сучасного педагога і порівняли з портретом педагога раніше описаним учнями. Мету й очікування від семінару присутні зазначили на сніговику «Очікування».
Основна якість, якою має бути наділений викладач, - це педагогічна майстерність, яку видатні педагоги розглядають як досконале, творче виконання своїх професійних обов’язків на рівні мистецтва. Працюючи у командах педагоги чітко визначили складники педагогічної майстерності сучасного викладача.
Обмін досвідом щодо використання інтерактивних технологій для здійснення мотивації навчальної діяльності учнів пройшов у формі вправи «Відкритий мікрофон». Педагоги аргументовано й переконливо доводили особисту думку, що дало на їхньому уроці використання тої чи іншої методики навчання.
Завершився семінар-практикум вправою «Освітнє дерево». Педагоги озеленили дерево тими компетентностями учня, які на їх думку найбільше формуються в процесі навчання.
Підсумовуючи роботу на семінарі всі присутні зробили висновок, що тільки творчий педагог здатен сформувати творчу особистість.

seminar 1 Seminar 3 Seminar 4

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 116
  • Статті : 684
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1070821

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru