Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2020-2021 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) Вступ 2020: Профосвіта (https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ...

Карантин з 12 березня по 22 червня

Наказ навчального закладу про продовження карантину (https://drive.google.com/open?id=1FIf9prpLM5d57hCqEXtVz3Jdy8HrssK-) Наказ про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання (від 24.03.20 р. № 42-од) в ДНЗ "Мукачівський центр ПТО". (https://drive.google.com/open?id=1fwdRnj2H2XVA8fRTEM0mnj0s30xrwn8d) Психологічна служба пропонує свою допомогу- психологічну та соціально-педагогічну підтримку всім учасникам...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

123
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка
2.Кухар, кондитер
3.Столяр будівельний, паркетник
4.Продавець продовольчих товарів,
продавець непродовольчих товарів
 
 
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер
2.Перукар (перукар-модельєр)
3. Електрогазозварник
 

Наше розташування

Головна

Нарада з керівниками гуртків

P1200814Гурткова робота в закладі освіти - сприятливий простір творчого та особистісного вдосконалення учнів, поглибленого розвитку їхніх здібностей, реалізації можливостей та прагнень.

Наші учні не схожі один на одного, як за діапазоном та своєрідністю здібностей, так і за особистими характеристиками. Щороку учнівський колектив навчального центру поповнюється новими талантами, обдарованими особистостями. Завдання керівників гуртків двоєдине – знайти талановитих учнів і не загубити їх. Тому в центрі функціонують 10 гуртків різного спрямування.

1610201

Основними напрямками роботи гуртків є закріплення, збагачення та поглиблення знань, набутих учнями у процесі навчання, розширення загальноосвітнього кругозору, формування інтересів до різних галузей науки, мистецтва, виявлення і розвиток індивідуальних творчих здібностей та нахилів. Саме про це зазначив у своєму виступі директор центру Панас В.В. на черговій нараді керівників гуртків.
Заступник директора з виховної роботи Місюк В.О. наголосила, що заняття усіх гуртків мають мати чітку структуру, повинні бути методично грамотно побудовані. Керівники гуртків повинні займатися самоосвітою й використовувати власний інтелектуальний, творчий потенціал у своїй роботі.
Окремо виступаючі наголосили про особливості дистанційної роботи в разі зміни графіка навчального процесу у зв’язку з карантином.

P1200815

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 122
  • Статті : 713
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1171487

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru