Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

1
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка
2.Столяр будівельний, паркетник
3. Маляр, штукатур
4.Кухар, кондитер
5. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів,
електрозварник ручного зварювання
6.Продавець продовольчих товарів,
продавець непродовольчих товарів
 
 
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер
2.Перукар (перукар-модельєр)
3. Електрогазозварник
 

Наше розташування

Головна

Тема педагогічних читань – простір творчих ідей

pedped.1JPGВже багато разів ми висвітлювали актуальні теми, пов’язані з методикою викладання та технологізацією освітнього процесу.

Ймовірно, після вимушеного карантину все частіше у традиційне навчання додаються елементи дистанційного. Тож доцільно разом із здобувачами освіти вчитися працювати по новому.
4 січня 2021 року педагоги Центру на педагогічних читаннях ділились родзинками досвіду роботи із інтернет-ресурсами та власне створеними електронними комплексами навчально-методичного забезпечення.
Щоб знання перейшли в споживчо-мотиваційну сферу особистості учня під час дистанційного навчання, необхідно зробити засвоєння цих знань емоційно забарвленими радістю від різних форм роботи.
Зручними діагностичними формами в роботі педагога є анкетування та тестування. Разом з Щербан О.В., розглянуто можливості тестового контролю та збору інформації шляхом анкетування на прикладі Google Форм. Google Форми – це зручний інструмент, за допомогою якого можна легко і швидко планувати заходи, складати опитування та анкети, а також збирати іншу інформацію. Форму можна підключити до електронної таблиці Google, і тоді відповіді респондентів будуть автоматично зберігатися в ній.
У арсеналі досвіду викладачів різноманітні форми організації тестування учнів: онлайн-тести «На Урок», Google Форми, Classtime.сom, LearningApps.org. Використання сервісу LearningApps.org, Kahoot для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів показала викладач математики Петах В.Й.
Цікавими елетронними напрацюваннями, що можуть бути змістовним доповненням до проведення дистанційного навчання поділились майстри виробничого навчання Федотова Є.Є. та Ільтю М.Й.
Як висновок всі педагоги зрозуміли, що основну роль у здійсненні дистанційного навчання відіграють сучасні інформаційні технології, а саме різні платформи та програми, які допоможуть здобувачам освіти, педагогам навчатися і вчити у режимі «online».

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 128
  • Статті : 760
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1246373

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru