Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2022-2023 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) До уваги абітурієнтів! 19 червня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон, що передбачає внесення змін до діючого ЗУ «Про...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Профорієнтація з професії перукар (перукар-модельєр)

Професія - перукар Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря - це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності і смаку. Творчий процес створення зачісок і стрижок знаходиться в близькій спорідненості з...

Профорієнтація з професії продавець

Профорієнтація продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів Ні для кого не секрет, що конкурентна битва між корпораціями, що виробляють схожі товари, перемістилася в сферу людських технологій. І лінія фронту в цій баталії пролягла прямо через прилавок....

Профорієнтація з професії столяр будівельний, паркетник

Дерево – джерело життя на землі. Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні інтер’єрів, виготовленні меблів та інших побутових речей. Професія деревообробника завжди була цінуючою людьми, особливо в сучасному світі новітніх технологій....

Профорієнтація з професії швачка

Професія - швачка Швачка -це одна з найдавніших і шанованих професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. У сучасному світі купити готовий одяг не представляє особливого зусилля. Маса магазинів одягу, фірмових бутиків пропонують готові сукні, костюми на будь-який смак і...

Профорієнтація кухар, кондитер

Професія - кухар, кондитер У руках кухаря, як і в руках лікаря,...

12345678
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка
2.Столяр будівельний, паркетник
3. Маляр, штукатур
4.Кухар, кондитер
5. Продавець продовольчих товарів,
продавець непродовольчих товарів
 
 
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер
2.Перукар (перукар-модельєр)
3. Електрогазозварник
 

Наше розташування

Головна

"Стоп булінг!"

30091Створити сприятливі умови для розвитку, виховання та навчання – головне завдання освітнього закладу. Від того, в якій атмосфері перебувають учні, залежить їхній настрій, їхнє здоров’я, їхнє бажання вчитися і, зрештою, просто приходити до  закладу.
Безпечна, доброзичлива атмосфера, заснована на довірі і повазі є найліпшою основою, щоб запобігти насильству та булінгу в Центрі.

Для протидії насильству й цькуванню у Центрі розроблений порядок реагування та надання допомоги, а також посилена відповідальність за вчинення таких дій, в тому числі за бездіяльність і приховування таких випадків.
Щоб  випадки насильства траплялися якомога рідше і  не переростали в  системне явище розроблений комплекс заходів для  протидії насильству та булінгу. А якщо такі випадки все-таки трапляються, дуже важливо допомогти всім учасникам знайти шлях до примирення, щоб вони могли надалі продовжувати навчання в одному колективі.
У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, оголошеного МОН СМ України з 27.09 по 01.10.2021 року у Центрі проводяться заходи з протидії різного роду насилля.
За ініціативою майстра виробничого навчання Щербан О.В. проведено бесіду з учнями про толерантне спілкування між однолітками. Попередження булінгу та втручання у разі такого інциденту – це більше, ніж просто його припинення. Це сприяє також розвитку здорових стосунків. Здорові стосунки передбачають взаємодію між людьми на основі взаємної поваги, чи то особисто, чи через Інтернет. Учні, які здатні підтримувати здорові стосунки, навряд чи будуть знущатися з інших, скоріше вони будуть підтримувати тих, хто є об’єктом булінгу, і будуть більш здатними досягти своїх цілей в освіті. Пропагування здорових стосунків є головним способом запобігання булінгу і створення безпечної і приязної атмосфери у освітньому закладі.
IMG 89718e94a92fc569fab09f816323d505 V
Заступник директора з виховної роботи Трощак М.І. та уповноваженою особою з протидії насилля в Центрі Гал О.В. проведена профілактична бесіда із здобувачами освіти груп №18Т та №27 з метою формування навичок безпечної поведінки учнів, запобігання загрози життю і безпеки, спричиненої використанням мережі Інтернет.
P1210335 P1210337 P1210339
Класні керівники навчальних груп першого курсу проводять з учнями бесіди з питань:
«Як реагувати на цкування?»,
«Як впоратися із ситуацією булінгу самостійно?»
«Хто такий спостерігач булінгу?»,
«Що можуть зробити педагоги?».
а з учнями ІІ і ІІІ курсів – «Стоп булінг!».
Психологічна служба Центру провела тренінг з учнями «Ознаки булінгу». Учні розпізнавали різні форми боулінгу, а саме:
систематичні кепкування з будь-якого приводу (від національності до зовнішнього вигляду дитини);
задирство;
фізичні і психічні приниження;
різного виду знущання;
бойкот та ігнорування;
псування особистих речей та ін.
Хулігани (булі) надзвичайно винахідливі. Новітній їхній "винахід" — кібербулінг, тобто знущання з використанням електронних засобів комунікації.

P1210453 P1210452
Під час тренінгу всі колективно визначали мотивацію до боулінгу. Це: заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження тощо аж до задоволення садистських потреб окремих осіб.
Круглий стіл щодо «Хто і як відповідає за боулінг?»

30092 30093

Для учнів, які знущаються з інших, незалежно від того, чи це відбувається особисто чи в Інтернеті, можуть бути різні наслідки. Ознайомлення з ними заохочує позитивну поведінку учнів і допомагає взяти на себе відповідальність за свою власну поведінку і навчитися більш позитивним способам взаємодії з іншими.

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

    

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 155
  • Статті : 1056
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1794117

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru