Вступ до центру

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Життя центру

Ще ніби вчора були першокурсниками. А сьогодні вже стали випускниками! Де можна мага такого зустріти щоб міг плин часу зупинити? Неначе мить, промайнули навчання роки. І ми як птахи розлетимось у різні боки.

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Учнівське самоврядування

Майже тиждень у нашому навчальному закладі проходила спільна акція учнівського самоврядування та волонтерської групи «Милосердя» по збору допомоги для багатодітної сім'ї Товт. До акції долучилися майже всі групи центру та окремі працівники навчального закладу. ...

12345
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка, оператор швацького устаткування
2.Кухар, кондитер;
3.Столяр будівельний, паркетник;
4.Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів
5.Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання
6.Маляр, штукатур
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер IIступінь
  Кухар, кондитер IIIступінь
2.Перукар (перукар-модельєр)

Наше розташування

Головна

Tренінгове заняття на тему: «Міжособистісна привабливість: дружба, любов, симпатія.»

Vid2ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» в групі №11 відбулося тренінгове заняття на тему: «Міжособистісна привабливість: дружба, любов, симпатія». Метою тренінгу було сформувати у підлітків розуміння унікальності природи почуттів, вчити проявляти свої почуття. 

Проведене заняття сприяло усвідомленню учасниками власних очікувань від дружби, а також того, що вони можуть зробити для налагодження дружніх стосунків та їх збереження. Також що таке кохання, який їх ідеал і чи можливі тільки платонічні відносини та ризики ранніх статевих відносин. По закінченню тренінгу ми зробили висновки, що люди мають різні уявлення про кохання, дружбу і це слід враховувати у реальних стосунках; кохання є різнобарвним, яскравим, насиченим змістом нашого життя, а дружба необхідна для підтримки та взаєморозуміння. Даний захід був проведений практичним психологом закладу Малець-Балога О.А. 24 квітня 2017 року.

Vid1 Vid3

 

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 50
  • Статті : 439
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 681976

Погода

Погода в Мукачево » Україна

zoofirma.ru