Вступ до центру

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Життя центру

Ще ніби вчора були першокурсниками. А сьогодні вже стали випускниками! Де можна мага такого зустріти щоб міг плин часу зупинити? Неначе мить, промайнули навчання роки. І ми як птахи розлетимось у різні боки.

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Учнівське самоврядування

Майже тиждень у нашому навчальному закладі проходила спільна акція учнівського самоврядування та волонтерської групи «Милосердя» по збору допомоги для багатодітної сім'ї Товт. До акції долучилися майже всі групи центру та окремі працівники навчального закладу. ...

12345
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка, оператор швацького устаткування
2.Кухар, кондитер;
3.Столяр будівельний, паркетник;
4.Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів
5.Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання
6.Маляр, штукатур
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер IIступінь
  Кухар, кондитер IIIступінь
2.Перукар (перукар-модельєр)

Наше розташування

Головна

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

2017Chorn

   Щорічно 14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме в цей день закінчилося будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

13 грудня 2017 року викладач історії Крьока М.Д. з групою №16 провела виховний захід «Трагедія і біль Чорнобиля», присвячений вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
   Тридцять один рік відділяє нас від того страшного дня, але біль втрати не вщухає.
Учні переглянули фільм про людей, які ризикували своїм здоров’ям, своїм життям, брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, повертали землю обпалену радіацією, до життя. Це священна пам’ять про всенародний подвиг, який ніколи не зітреться з історії людства і не згасне у віках.
   Усі присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів, які врятували від загрози весь світ та вшанували пам’ять постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
   Скільки б не минуло років, все одно слово "Чорнобиль” полум’янітиме чорним вогнищем, адже чорнобильське пекло стало для всіх нас великим уроком, за який заплачено ціною багатьох тисяч людських життів.

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 50
  • Статті : 439
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 681980

Погода

Погода в Мукачево » Україна

zoofirma.ru