Вступ до центру

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Життя центру

Ще ніби вчора були першокурсниками. А сьогодні вже стали випускниками! Де можна мага такого зустріти щоб міг плин часу зупинити? Неначе мить, промайнули навчання роки. І ми як птахи розлетимось у різні боки.

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Учнівське самоврядування

Майже тиждень у нашому навчальному закладі проходила спільна акція учнівського самоврядування та волонтерської групи «Милосердя» по збору допомоги для багатодітної сім'ї Товт. До акції долучилися майже всі групи центру та окремі працівники навчального закладу. ...

12345
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка, оператор швацького устаткування
2.Кухар, кондитер;
3.Столяр будівельний, паркетник;
4.Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів
5.Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання
6.Маляр, штукатур
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер IIступінь
  Кухар, кондитер IIIступінь
2.Перукар (перукар-модельєр)

Наше розташування

Головна

Ой, хто, хто Миколая любить

2017Mikolaj В грудні ніч є чарівна, 

Бо з небесного човна
Миколай на землю сходить
І дива усюди творить.

    Понад півтора тисячі років тому жив і творив чудеса Миколай, якого справедливо називають святим. Він став символом жертовної любові та співчутливого милосердя до ближнього.

   З нагоди Дня святого Миколая учні гуртожитку Мукачівського центру ПТО підготували годину народознавства на тему: «Хто такий святий Миколай». Петрецька Ганна та Гендрюк Неля розповідали присутнім про благочестиву родину Миколая, про його благодійницькі діяння та велику любов до дітей. Учасники заходу розповідали легенди про чудеса які творив святий Миколай.
   На завершення години народознавства всіх присутніх почастували солодощами.

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 50
  • Статті : 438
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 677677

Погода

Погода в Мукачево » Україна

zoofirma.ru