Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

1
Гарячі новини

Про нас

Про нас

 

SLIDEDNZMCPTO 957x303

 
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ"

P1080685    Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації  (приєднання) до державного навчального закладу "Мукачівський професійний ліцей", державному навчальному закладу "Мукачівський професійний ліцей" змінено тип на Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" (далі Центр). Центр є правонаступником державного навчального закладу "Мукачівський професійний ліцей". Повноваження директора Державного навчального закладу "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" залишено за Панас Василем Васильовичем, людиною -  професіоналом, спроможного створити творче освітнє середовище в закладі і навколо нього. Адміністрація  та педагогічний колектив новоствореного навчального закладу у складі 93 викладачів та 49 майстрів виробничого навчання достатньо володіють освітнім менеджментом, мають прогресивні погляди, глибоке аналітичне й перспективне мислення, створюють сприятливе середовище для максимальної реалізації природного потенціалу кожного учня. Це забезпечує  підготовку висококваліфікованих робітників, адаптованих до сучасних економічних умов і вимог ринку праці.
    Навчально-виробничий процес у Державному навчальному закладі «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» – це система організаційно-педагогічних, методичних і технічних заходів, спрямованих на реалізацію змісту і завдань ступеневої професійно-технічної освіти відповідно до державних стандартів.
Завданням новоствореного навчального закладу є підвищення якості навчально-виховного процесу, удосконалення національного виховання учнів, цілеспрямоване формування громадянської свідомості учнів, гуманізація навчання, відновлення історичної пам’яті, утвердження культу сім’ї, рідного дому, становлення духовної сутності людини.   Стратегія розвитку Державного навчального закл
аду «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» базується на сучасному законодавчому та нормативному забезпеченні, науково обґрунтованих критеріях оцінювання якості навчального процесу, державних стандартах ПТО, результатах моніторингу попиту та пропозиції потреби регіонального ринку праці у робітничих кадрах.


  Згідно ліцензій та укладених договорів з роботодавцями про підготовку робітників Державний навчальний заклад «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» здійснює підготовку кваліфікованих робітників для промислових підприємств та сфери послуг міста Мукачева і області з професій:
на базі 9-ти класів:

1. Швачка,оператор швацьокого устаткування
2. Столяр будівельний, паркетник
3. Кухар, кондитер
4. Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів
5. Слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання
6. Маляр, штукатур

на базі 11-ти класів:

1. Електрогазозварник (1 рік навчання)
2. Кухар, кондитер II ступінь (1 рік 6 місяців навчання)
    Кухар, кондитер III ступінь (6 місяців навчання)
3. Перукар (перукар-модельєр) (1 рік навчання)


   Навчальний заклад працює в тісному контакті з міським та обласним центрами зайнятості по підготовці та перепідготовці кадрів.
   Прийом учнів до навчального закладу проводиться шляхом співбесіди, а при наявності конкурсу – на конкурсній основі. Зарахування до ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» оформляється протоколом приймальної комісії та затверджується наказом директора.
    Щороку центр професійно-технічної освіти випускає кваліфікованих робітників для підприємств міста та району.

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 128
  • Статті : 756
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1242826

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru