Вступ до центру

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» на 2019 рік ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Спортивно-масова робота

за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631453350275165) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631446440275856) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631439350276565)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1616398931780607)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1603209133099587)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1574673062619861) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1515274455226389) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1494056434014858?pnref=story) 26 жовтня 2017р. На базі ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» проведений легкоатлетичний крос...

123
Гарячі новини

Гуртожиток

Гуртожиток

 

 

 


 

З Новим роком, друзі!

     Передноворічні дні завжди сповнені передчуттям чогось нового, незвичайного і трохи казкового. Ми згадуємо події прожитого року і загадуємо бажання на прийдешній рік. На передодні Нового року в гуртожитку Центру ПТО панувала передноворічна творча атмосфера: всі вирізали сніжинки, витинанки на зимову тематику, прикрашали приміщення і готували новорічні привітання для святкової програми

     27 грудня відбулось новорічне свято. Члени ради гуртожитку організували чудове театралізоване дійство, в якому виступали Дід Мороз, Снігуронька, Старий рік, Новий рік та колядники. В святковій атмосфері звучали новорічні привітання, пісні та колядки.

       На завершення святкової програми Дід Мороз роздав всім присутнім солодощі, а діджей запропонував чудовий музичний репертуар для дискотеки.

     Свято пройшло цікаво і весело.

20181227 180848 1

 20181227 180531


 

«Гідність і свобода назавжди!»

З метою донесення до учнівської молоді об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, в гуртожитку центру ПТО було проведено годину спілкування на тему: «Гідність і свобода назавжди!» .
Учні переглянули фільми «Зима , яка нас змінила», висловили своє ставлення до події, які відбулись в листопаді 2013 року та в лютому 2014 року.
Учні та присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять громадян, які повстали на захист демократичних цінностей і загинули захищаючи національні інтереси нашої держави та її європейський вибір.

 20181121 170729

 

Україна пам'ятає, світ визнає

Сьогодні, коли в кожного з нас є на столі не лише свіжа паляниця хліба, а й різноманітні пиріжки, тістечка та печиво, важко повірити в те, що в далекі тридцяті роки мільйони людей померли страшною смертю від голоду. Скибка хліба чи жменька зерна були найбільшою цінністю для тих, кого застав голод.
« Цінуйте хліб, бо він – святий»,- такими словами розпочала виховну годину вихователь гуртожитку Магдалина Горват. З метою шанобливого ставлення до минулого нашої країни та збереження пам'яті про тих, хто загинув в страшні роки Голодомору, учні підготували розповіді про жахливі події в Україні в 1932-1933 роках, використавши матеріали із спогадів очевидців. Потім учні та педагоги переглянули документальний фільм про моторошні події в Україні років Голодомору. Хвилиною мовчання та запаленими свічками учні вшанували пам'ять про тих, хто помер від голоду в 1932-1933 роках.

20181126 181630

 

 


 20181206 180436 20181206 181717

Виховуємо майбутніх захисників України.

        Гарантом державного суверенітету незалежності і збереження територіальної цілісності України виступають боєздатні сили, які виконують захисну функцію. Тож важливим завданням педагогів являється вміння донести до підлітків, що захищати свою країну це – почесно, важливо і обов’язково. Готуючись стати захисником своєї батьківщини, молода людина повинна виховувати в собі такі якості як витримка, сміливість, старанність і прагнення до перемоги.

         З нагоди Дня Збройних Сил України та з метою розвитку логічного мислення  для учнів Мукачівського центру ПТО, які мешкають в гуртожитку, було організовано змагання з шашок. 16 шашкістів змагались за перемогу. В безкомпромісній боротьбі кращих результатів досягли такі учні:

      I місце – Попович Олександр

     II місце – Гуледза Ростислав

     III місце – Ковбаско Діана

        Переможці змагань були нагороджені грамотами та  призами


 

03 Pedrada proGurt30 березня 2018 року у навчальному центрі відбулося чергове засідання педагогічної ради. 

   Педагогічний колектив центру заслухав питання з порядку денного, серед яких розглядалось питання співпраці педагогічного колективу та працівників гуртожитку щодо удосконалення виховної роботи з мешканцями гуртожитку.
   По даному питанню виступали заступник директора з виховної роботи Місюк В.О., вихователь гуртожитку Горват М.М., практичний психолог Малець-Балога О.А. та соціальний педагог центру Макарчук Ю.Ю. Члени педради мали змогу переглянути презентацію   виховної роботи в гуртожитку.


 

15 03 Gurt

Вшановуємо героїв Карпатської України

15 березня в гуртожитку Мукачівського центру ПТО було проведено годину спілкування з нагоди 79-ї річниці проголошення незалежності Карпатської України. Учні прослухали розповідь вихователя про становище в нашому краї в період з 1919 по 1938 р. і проголошення незалежності Карпатської України та її лідера Августина Волошина. З особливою цікавістю і шаною учні сприйняли інформацію про бій на Красному полі патріотів Карпатської України з військом угорської окупаційної влади. Для усвідомлення важливості даної події учні переглянули документальний фільм «Карпатська Україна».


8 03 2018    Свято жінок і весни

З нагоди Міжнародного жіночого дня в гуртожитку Мукачівського центру ПТО рада гуртожитку організувала святкову програму «Свято жінок і весни».
Редкомісія гуртожитку випустила святкові стіннівки, які прикрасили фойе та коридори. Розпочалась программа із розповіді про історію Міжнародного жіночого дня, яку підготував Микулець Михайло. Потім звучали святкові привітання від членів учнівського самоврядування. Продовжила свято цікава ігротека в ході якої учні змагались у вмінні скласти найкраще привітання, демонстрували кулінарні здібності та гостроту інтилекту, а також змагались у спритності, влучності.
Завершилось свято дискотекою.


 

NY Gurt

Свято Нового року.

Прощається із нами рік старий
Нам залишає спогади казкові,
Йому на зміну рік іде Новий
Під пісні веселі і святкові.

 

   27 грудня в гуртожитку «Мукачівського центру ПТО» відбувся новорічний вечір дозвілля, який організувала і провела рада гуртожитку. Учасники народознавчого гуртка Батуріна Діана та Федорчанич Діана підготували цікаву інформацію про святкування Нового року у різних країнах світу. Представники учнівського самоврядування підготували віршоване привітання для педагогів та учнів які проживають у гуртожитку.
   Завершилось свято веселою новорічною дискотекою. 


2017Mikolaj

В грудні ніч є чарівна, 

Бо з небесного човна
Миколай на землю сходить
І дива усюди творить.

    Понад півтора тисячі років тому жив і творив чудеса Миколай, якого справедливо називають святим. Він став символом жертовної любові та співчутливого милосердя до ближнього.

   З нагоди Дня святого Миколая учні гуртожитку Мукачівського центру ПТО підготували годину народознавства на тему: «Хто такий святий Миколай». Петрецька Ганна та Гендрюк Неля розповідали присутнім про благочестиву родину Миколая, про його благодійницькі діяння та велику любов до дітей. Учасники заходу розповідали легенди про чудеса які творив святий Миколай.
   На завершення години народознавства всіх присутніх почастували солодощами.


gurtCHAES

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в гуртожитку центру ПТО було проведено годину спілкування на тему «Чорнобиль – біль України».

  Учні прослухали інформацію за такими розділами:

- Що спричинило аварію на ЧАЕС?
- Як відбувалася ліквідація наслідків катастрофи?
- Як Чорнобильська катастрофа вплинула на здоров'я людей?
- Яка подальша доля АЕС?
   В ході години спілкування учні розповіли, що вони знають про героїчні вчинки ліквідаторів цієї страшної катастрофи. На завершення заходу учні прийшли до висновку, що ті хто жертвував своїм життям і здоров'ям заради порятунку інших людей від ураження радіацією, потребують нашої поваги і шани та допомоги і підтримки з боку держави.


gurtPravo З нагоди дня прав людини, який відзначали 10 грудня, у гуртожитку ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» було проведено усний журнал на тему «Права та свободи людини і громадянина».

Учасники заходу розглянули такі сторінки:

- Загальна Декларація прав людини;
- Конвенція ООН про права дитини;
- Конституція України- основний закон нашої держави.
   На завершення заходу було проведено вікторину «Знавці права». Найбільшу кількість правильних відповідей на запитання вікторини дали такі учні: Микулець Михайло, Свищо Давид, Петрецька Ганна та Федорчанич Марина. Переможців вікторини було нагороджено солодкими призами.


 Gurt2 Нинішньому поколінню важко збагнути, що таке справжній голод, адже в кожній родині є хліб і до хліба. Але не можна забувати сумні події 1932-1933 років, коли штучно створений голод забрав тисячі життів українців. Голодомор приніс на українську землю страждання і смерть. Десятки років правди про страшні події 1932-1933рр. замовчувалась комуністичним режимом. Із здобуттям незалежності, Україна дістала можливість відкрити архіви КДБ і зібрати свідчення тих очевидців, кому вдалося вижити в страшні роки Голодомору. Лише правда і наша пам'ять про жертв тих років може звільнити нас від темряви минулого.

   Напередодні дня вшанування жертв Голодомору, в гуртожитку центру ПТО було проведено годину пам’яті на тему ″ Голодомор 1932-1933 років- геноцид українського народу″. Учениці Федорчанич Марина та Майданюк Олександра підготували виступ про сумні події тридцятих років. Потім учні читали вірші українських поетів про жахливі події в українських селах в період голоду. Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих від голоду хвилиною мовчання і запалили свічки пам′яті.


BezpekaVdorozi В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, 16 листопада 2017р., в гуртожитку ДНЗ "Мукачівський центр ПТО" було проведено годину спілкування, приурочену безпеці дітей на дорозі. Мета проведення даного заходу -

формування в учнів навичок дотримання правил дорожнього руху та попередження дорожньо-транспортних пригод. Перед учнями виступив інспектор з охорони праці Володимир Васильович Теличко, який поінформував учнів про необхідність дотримання правил дорожнього руху та важливість вивчення дорожніх знаків. Також Володимир Васильович довів до присутніх інформацію про  види надзвичайних ситуацій та систему оповіщення населення. З метою закріплення знань про правила дорожнього руху і дорожні знаки було проведено вікторину "Знавці правил дорожнього руху". Найбільше правильних відповідей на запитання  вікторини дав Олександр Мацола, який і став переможцем вікторини.


denSTUD Хоча учні ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» ще не являються студентами, але кожен з них мріє в майбутньому продовжити навчання у вищому навчальному закладі, і мати статус студента, який зобов’язує бути відповідальним за майбутнє країни і її населення.

Тож, напередодні  Міжнародного дня студента у гуртожитку учні  влаштували справжнє свято. Федоранич Марина підготувала цікаву інформацію про історію заснування дня студента, а інші учні вітали молодь піснями, танцями і гуморесками. Завершилось свято запальною дискотекою.


ukrPisemnistGurt 9 листопада в Україні відзначали День української писемності  та мови. З нагоди цього визначного для кожного українця дня, в гуртожитку було проведено  годину спілкування на тему: «Захоплююча і дивовижна наша мова». Учениця Федоранич Марина виступила з доповіддю про історію  створення першої абетки та виникнення української писемності.

Учні дізналися про  неоцінений внесок Нестора Літописця та Кирилла і Мефодія в розвиток писемності, ці славні  просвітителі заслужили шану в усьому християнському світі.  Про красу і мелодійність  української мови учні декламували вірші українських поетів. На завершення заходу було проведено вікторину-конкурс на кращого знавця української мови та літератури, краще за всіх на подані запитання відповідали: Федоранич Марина, Мацола Яна та Ривтій Тетяна.  Переможці вікторини  отримали заохочувальні призи. 


svit knigi gurt

    Дивовижний світ книги
    Книга – це достименна сутність людської душі. Наш час - це час інноваційних технологій, коли будь-яку інформацію без труднощів можна знайти в інтернеті. Світ соціальних мереж багатогранний і цікавий, але не варто забувати, що дивовижнішим за цей світ є світ книги.
    Книга завжди булла і є невичерпним джерелом відомостей. Пройшовши багатовіковий шлях розвитку від наскельних знаків і глиняних табличок, до сучасного вигляду з гарним шрифтом і глянцевими обкладинками. Книга і нині являється цінним джерелом знань і порадницею. Щоб підкреслити важливість читання і позмагатись у знаннях літературних творів та їх творців, письменників і поетів, рада гуртожитку підготувала і провела конкурс на кращого читача. Цей захід було приурочено до Всеукраїнського Дня бібліотек. Конкурс включав такі розділи:
- Історія виникнення книги
- «Літературознавець»
- Імена та по батькові відомих письменників і поетів
- «Бібліотекознавець»
- Загадки про книгу
- З якого твору персонаж.
    Конкурс пройшов цікаво і змістовно. Переможці конкурсу були визначені за найбільшою кількістю правильних відповідей на запитання.


2017 14 10 gurt

Учні відзначали День Захисника України

14 жовтня 2017р. в Україні відзначається День Захисника України. Цей день особливо шанують українці. Адже в цей день відзначають ще й день укріїнського козацтва та велике релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці. З нагоди цього потрійного свята в гуртожитку Центру ПТО було проведено інформаційну годину. Учениці Гендрюк Неля та Петрецька Галина підготували цікаву доповідь про запорізьких козаків, їх звичаї та закони Запоріжської Січі. Учням цікаво було дізнатися, що посередині Січі стояла церква святої Покрови, адже запорізькі козаки були дуже побожні. А Богородицю вважали своєю покровителькою.
   День захисника України, учні гуртожитку, відзначили спортивними змаганнями.
   Рада гуртожитку організувала для хлопців змагання. В ході змагань учні змагались в киданні м’ячика на дальність, в стрибках у довжину з місця, підтягуванні та відтисканні. Кращі результати показали такі учні:
Штефанко Артур,
Горбанич Віктор,
Химчук Василь.

 


28 грудня 2016р. в гуртожитку ДНЗ "Мукачівський центр ПТО" відбулося свято "Новорічні забави". Мешканці гуртожитку поділилися на дві команди: Молоді олені" і "Супер-пінгвіни".

   Змагалися у таких конкурсах: "Конкурс побажань", "Під бій курантів", Моторні ручки", "Мандаринова естафета", "Олень і Санта", "Різдвяний віночок", "Новорічна вкторина. Веселі букви", "Сніжки", "Танець на газеті", "Танцювальний батл – Елочки-пенечки", але перемогла дружба!

   Вихователі гуртожитку Бобела С.І., Сидор Н.І. та Кабацій І.Л. підготували для учасників подарунки, зроблені власними руками, привітали грамотами кімнату та секцію, які у цьому навчальному році визнані найкращими у гуртожитку.

svg1 svg2 svg4 

svg5 svg3


 

  26 квітня 2016 р. в гуртожитку центру вихователь Олексик Н.П. провела виховну годину з нагоди 30-тої річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Метою виховної години стало вшанування пам'яті постраждалих та ліквідаторів під час катастрофи , виховувати відповідальність у своїй справі, бути гідною і достойною людиною при будь-яких обставинах в житті.

  Мешканці гуртожитку мали можливість послухати вступне слово ведучих заходу Старости Ганни і Коцайло Тетяни та переглянули документальний фільм «Таємниці Чорнобиля».

20160426 181538 639x383 20160426 181643 639x383 20160426 183900 639x383


 

   9 березня в гуртожитку вихователями Олексик Н.П., Бобела С.І. проведено виховний захід під назвою «Жінка – найчарівніше творіння Землі!» присвячений Дню 8 Березня. Ведучі вітали жінок та дівчат гарними віршами та приємними словами. Учениці Лошак Василина та Павлик Тетяна розповіли вірш «Я – жінка…» та «Молитву до матері»; дівчата гарно і душевно передали в своїх поетичних рядках сутність жінки, та невичерпну материнську любов.

IMG 20160309 171021561 639x479 IMG 20160309 171050721 639x479 IMG 20160309 171635271 639x479 IMG 20160309 172019572 639x581 IMG 20160309 172031871 639x479 IMG 20160309 172321346 639x479 IMG 20160309 205544163 639x479


 Положення про учнівський гуртожиток Державного навчального закладу "Мукачівський центр професійно-технічної освіти"


 

  26 листопада 2015  в гуртожитку центру відбувся вечір-реквієм, присвячений пам`яті жертв Голодомору. Організаторами виховного заходу стали зав. бібліотекою Рабчук Ж.А. та вихователь Олексик Н.П. Метою проведеного заходу було:

-ознайомити учнів з трагічним минулим нашого народу;

-вчити їх бережно ставитися до історії своєї країни;

-виховувати скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів, повагу до людей, які пережили складний період української історії, громадську свідомість, співчуття.

   Всі присутні на вечорі-реквіємі вшанували пам`ять жертв голодомору хвилиною мовчання.

DSC09196 639x479 DSC09199 639x479 DSC09204 639x479 DSC09206 639x479 DSC09207 639x479 DSC09214 639x479 DSC09221 639x479


   9.11.2015 року в гуртожитку навчального закладу в секції № 2а, соціальним педагогом Макарчук Ю.Ю. було проведено корекційно - групове заняття на тему «Моє майбутнє», присвячене Дню молитви за сиріт. За допомогою техніки колажу, учні створювали своє майбутнє. Учні мали змогу задуматися, якими вони хотіли його бачити, що потрібно для цього зробити.
   Наприкінці кожен учень презентував свою роботу.
  Після завершення заняття бібліотекарем центру Рабчук Ж.А. була прочитана молитва присвячена дітям – сиротам, також проведена бесіда на тему для чого потрібен День молитви за сиріт.

DSC02066 639x479 DSC02067 639x479 DSC02068 639x479 DSC02070 639x479 DSC02076 639x479DSC02081 639x479 DSC02091 639x479 DSC02095 639x479 DSC02097 639x479 DSC02057 478x637 DSC02089 478x637 DSC02090 478x637


   28 жовтня 2015 року в гуртожитку відбувся конкурс «Алло, гуртожиток шукає таланти», організований вихователем Олексик Н.П. Метою конкурсу стало виявлення у мешканців гуртожитку прихованих здібностей , талантів, навчити показувати їх, не бути скутим на сцені перед публікою. Завдяки таким конкурсам учні не тільки шукають в собі талант, а й допомагають іншим, що значно згуртовує колектив.

    Переможцями конкурсу стали: Костянтинов Ярослав, Лошак Василина та Сакаль Наталія.
    Завершився конкурс гучною дискотекою.

20151028 161629 639x384 20151028 165731 639x384 20151028 181526 639x384 20151028 173941 639x384 20151028 174810 639x384 20151028 180419 639x384


  7 травня 2015 року була проведена бесіда з учнями в гуртожитку на тему "День священної Перемоги". До Дня Перемоги учні гуртожитку зробили квітку "Мак – символ примирення".

SvjashchDenPerem1 SvjashchDenPerem2 SvjashchDenPerem3 SvjashchDenPerem4 SvjashchDenPerem5 SvjashchDenPerem6


   5 травня 2015 року була проведена екскурсія "Пізнай свій рідний край" в замок Паланок для учнів з гуртожитку де вони дізналися про історію заснування замка "Паланок". Учні гуртожитку відвідали музей, який свідчить про старовинні побут та звички людей нашого краю. Також учні відвідали екзуметричну церкву, в якій були виставлені старовинні ікони.

Ekskursija505pal1 Ekskursija505pal2 Ekskursija505pal3 Ekskursija505pal4 Ekskursija505pal5Ekskursija505pal6 Ekskursija505pal7 Ekskursija505pal8 Ekskursija505pal9


В гуртожитку було проведено свято 8-го березня

На якому звучали привітання з міжнародним жіночим днем, була цікава програма, конкурси, вікторини, а по закінченню вечора хлопці накрили дівчатам солодкий стіл.

   8Bereznja1 8Bereznja2 8Bereznja3 8Bereznja4   8Bereznja58Bereznja6 8Bereznja78Bereznja88Bereznja9 8Bereznja108Bereznja118Bereznja12


   Гуртожиток зустрічає Новий 2015 рік! Концертну програму підготували мешканці гуртожитку, які відзначали свято як велика і дружня родина.

ZustrichNoviy2015Rik1 ZustrichNoviy2015Rik2 ZustrichNoviy2015Rik3 ZustrichNoviy2015Rik4

ZustrichNoviy2015Rik5 ZustrichNoviy2015Rik6 ZustrichNoviy2015Rik7 ZustrichNoviy2015Rik8


Гуртожиток центру готується до Новорічних свят!

З нагоди свята Миколая в гуртожитку проведено виставку-конкурс новорічних композицій. Учні прикрасили ялинку та готуються до новорічного вечора, який відбудеться 23 грудня 2014 року.

GotuemosDoNovorich2015Svjat1GotuemosDoNovorich2015Svjat2GotuemosDoNovorich2015Svjat3GotuemosDoNovorich2015Svjat4

GotuemosDoNovorich2015Svjat5GotuemosDoNovorich2015Svjat6GotuemosDoNovorich2015Svjat7


 20 листопада 2014 року в гуртожитку нашого навчального закладу пройшла зустріч та літературний вечір із закарпатським поетом Романом Пищальником.

Молодь гуртожитку слухала поезію автора та мала можливість поділитися своїми думками про сьогодення літературної України.

 20LustopadaLiterVechirPuchalnukom1 20LustopadaLiterVechirPuchalnukom2 20LustopadaLiterVechirPuchalnukom3 20LustopadaLiterVechirPuchalnukom4 20LustopadaLiterVechirPuchalnukom5


      Дозвольте познайомити вас з гуртожитком нашого Центру професійно-технічної освіти. В гуртожитку, що розташований по вул. Писарєва, 71 м. Мукачева проживають учні, які навчаються в Державному навчальному закладі «Мукачівський центр професійно-технічної освіти». На сьогоднішній день в гуртожитку мешкають 95 учнів.

     Учні проживають на 2, 3, 4 поверхах, на першому поверсі гуртожитку знаходяться медслужба та побутові приміщення. На кожному поверсі - по дві секції. Секція містить: 7 кімнат для проживання, побутову кімнату, кімнату для самопідготовки, кухню, туалет. В минулому році було зроблено ремонт 2-х секцій, де мешканці гуртожитку проживають у комфортабельних умовах. На 5 поверсі проводяться ремонтні роботи, в перспективі навчальний заклад може надати можливість поселитись більшій кількості учнів. В гуртожитку є душова, загальна кухня. На прилеглій території гуртожитку влаштовано клумби, систематично очищається паркова зона біля гуртожитку, територія гарно озеленена, є спортивний майданчик.

Особливістю нашого гуртожитку є те, що тут на добровільній основі працює благодійний фонд «Новий початок». Керівництво фонду бере участь в реалізації Національної програми «Діти України». Під дану програму попадають учні нашого навчального закладу з пільгової категорії дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Для реалізації програми в безоплатне користування фонду надано секцію № 2, в якій проживають діти-сироти. Тут вони проходять програму соціальної адаптації, вчяться готувати, слідкувати за побутом. Тут вони мають змогу разом з вихователями фонду підтягнути свої знання з математики та української мови.

З моменту реорганізації центру в гуртожитку були проведені організаційні заходи, а саме - загальні збори учнів, які мешкають в гуртожитку, на якому вони були ознайомлені з Правилами поведінки в гуртожитку та розкладом дня. Були обрані члени Ради гуртожитку. До складу Ради ввійшли: Голова Ради гуртожитку, заступник, господарчий сектор: старости в секціях; сантрійка; культмасовий сектор; редколегія; спортивний сектор. Один раз на місяць проводиться Засідання Ради гуртожитку, на яких розглядаються різні важливі питання: господарчі, дисциплінарні та організаційні. Ведуться протоколи цих засідань.

Вихователь гуртожитку - Олексик Наталія Петрівна. Виховна робота в гуртожитку ведеться у різних напрямках, а саме:

Моральне виховання молоді нині має дуже важливе значення. Тому багато часу відводиться темам, які є актуальними для сьогодення, аби зарадити негативному впливу на підлітка. З учнями проводились:

 • вечір, присвячений Дню Соборності України;
 • бесіда «Скажемо шкідливим звичкам «Ні»»;
 • обговорення теми «Профілактика СНІДу»;
 • бесіда «Енергетичні напої – користь чи шкода»;
 • Триголовий змій великої загрози: наркоманія, СНІД, туберкульоз»;
 • пізнавальна бесіда «Тютюн здоров'ю не товариш»;
 • виховна година «Шкідливість алкоголю»;
 • диспут «За хмарою тютюнового диму»

Приділялась увага проблемам сьогодення:

 • Наркоманія, «Актуальні проблеми сучасності. Зроби правильний вибір».
 • «Про дружбу і товаришування»;
 • «Що означає сучасна людина»;
 • «Формування культури спілкування»;
 • лекція «Культура поведінки в колективі»;
 • диспут «Моральна культура підлітка»;
 • бесіда з учнями «Будьмо ввічливими»;
 • «Свято Миколая»;
 • «Свято Меланки і Василя» на Старий Новий рік;
 • «День закоханих. Конкурс на кращу романтичну пару»;
 • «Свято 8-го березня»;
 • Літературний Шевченківський вечір;
 • «Вечір гумору».

Велика увага приділяється морально-естетичному вихованню підлітків.

З цією метою проводяться бесіди:

«Про дружбу і товаришування»;

«Що означає сучасна людина»;

«Формування культури спілкування»;

лекція «Культура поведінки в колективі»;

диспут «Моральна культура підлітка»,

бесіда з учнями «Будьмо ввічливими»

Художньо - естетичне виховання мешканців починається з залучення учнів в театралізовані вечори, конкурси художньої самодіяльності. Проводяться такі вечори, на яких учні розкривають свої можливості, таланти, майже самостійно (під керівництвом вихователів) вчяться складати сценарії, майструють костюми і декорації. Більш активні учні залучають до проведення заходу пасивних.

Мешканці гуртожитку у вільний час мають можливість пограти в волейбол, шахи. Вони відвідують спортивний зал в навчальному корпусі. А також багато мешканців проявляють ініціативу для вечірньої пробіжки на спортивному майданчику.

Про життя в гуртожитку учні дізнаються як усно так і з інформаційних стендів. Цікава інформація з різних напрямків для учнів відображена на стенді «Чим живе гуртожиток», де висвітлені такі теми:

 • «Актуальні проблеми сучасності»;
 • «Факти, події, люди»;
 • «Музична мозаїка»;
 • «Твоє здоров’я в твоїх руках»;
 • «Цікавинка»;
 • «Відверта розмова»

Інформація постійно оновлюється вихователями, використовуючи матеріали періодичних видань та інших інформаційних джерел.

Щоб мешканці гуртожитку корисно проводили свій вільний час вихователі залучають їх до відвідування гуртків. В гуртожитку працює гурток «Чарівна голка». Гурток можна відвідувати першу і третю середу місяця о 17 год., там дівчата вчяться вишивати. Навчаючи дітей різним видам вишивки, вихователь прививає любов і пошану до української народної творчості, розвиває естетичні смаки. Дівчата мають змогу поділитися вмінням вишивати і показати свої таланти. Вихователі постійно слідкують за своєчасним випуском стінних газет (вітальних та просвітницьких), згідно з щомісячним планом роботи.

В гуртожитку постійно працює фельдшер, яка в позаурочний час намагається виправити всі недоліки естетичного виховання учнів, навчити їх гігієнічних норм проживання в гуртожитках, надає їм першу медичну допомогу та вчить як надати її іншим.

Екологічне та трудове виховання втілюється в життя через розведення квітів в кімнатах мешканців, проведення озеленення території гуртожитку - висів насіння квітів на квітниках біля гуртожитку, прибиранні прилеглої території, проведення санітарних днів щочетверга. За прибиранням кімнат слідкують і самі учні, а не тільки вихователі, а саме члени сантрійки.

Протягом всього періоду вихователями проводяться з мешканцями гуртожитку усі заплановані інструктажі з безпеки життєдіяльності. Всі інструктажі та журнал з реєстрації проведення знаходяться в куточку по техніці безпеки.

В гуртожитку створені достатні умови для навчання та відпочинку учнівської молоді, а вихователі приділяють кожному неабияку увагу.

Планування виховної роботи в гуртожитку вихователя Олексик Наталії Петрівни


Наші майстрині

Свій вільний час талановиті дівчата з гуртожитку присвячують рукоділлю. В гуртожитку вони можуть відвідувати гурток «Чарівна голка», там вони вишивають свої роботи, розвивають свій естетичний смак, діляться досвідом. В майбутньому планується організувати виставку вишиваних робіт.


21 травня 2014 р. проведено в гуртожитку конкурс на кращу кімнату в гуртожитку.

На основі щоденних тривалих спостережень за чистотою кімнат і ведення санітарного екрану, комісією в складі голови: Місюк В.О.,членів комісії: коменданта гуртожитку Тюк Ю.М., вихователів Олексик Н.П., Макарчук Ю.Ю., медсестри та членів сантрійки (учні гуртожитку ) було обрано найкращу кімнату 3.1, яка заслуговує носити назву «Взірцева», а мешканців кімнати Гаджегу Х., Гаджегу А., Попович Т., в подальшому преміювати. До уваги бралась чистота, відповідність гігієнічним нормам, естетичне оформлення, наявність квітів у кімнаті.


Працюємо індивідуально

Оскільки навчальний рік підходить до завершення, учні багато знаходяться на виробничій практиці, в гуртожитку проживає мала кількість учнів. То ж багато часу відводиться на різні бесіди з ними та індивідуальну роботу.

Так, наприклад, протягом місяця проведені бесіди на теми :

-                     «Першотравневе свято»

-                     «Священний день перемоги», «Що ми знаємо про Велику Вітчизняну Війну»

-                     «Шлях, який ми обираємо»

-                     «Шануй батька й неньку та буде тобі крізь гладенько»

-                     Виховна година «Легенди та перекази рідного краю»

Систематично поповнюється цікавими статтями, публікаціями стенд «Чим живе гуртожиток»

Часто з учнями вихователями проводяться індивідуальні бесіди з метою встановлення дружелюбних відносин між ними, уникнення конфліктів, а також для кращого вивчення їх характеру, інтересів, надавати пораду, допомогу у вирішенні особистих питань.


Чорнобильський відголос

23 квітня 2014 р. до річниці Чорнобильської трагедії з мешканцями гуртожитку проведена бесіда «Дзвони пам'яті». В ній приймали участь Лютікова В. та Дмітрієва С. Вони зачитали статтю, де освітлювалася вся трагедія подїї. Учні мали змогу відчути ту біль і горе, що спіткало тоді всю Україну.


Оголошено конкурс на кращу кімнату!

З метою проведення конкурсу на кращу кімнату в гуртожитку вже декілька місяців проводяться спостереження за чистотою кімнат. Щодня сантрійка робила записи на санітарному екрані, на якому було зафіксовано оцінкою стан кожної кімнати. Звертається увага на чистоту, гігієну, естетичне облаштування, озеленення кімнат.

Комісія в с складі коменданта гуртожитку, медичної сестри, вихователів, сантрійки щовівторка проводять рейд – перевірку й також уважно спостерігають за станом кімнат аби відповідали санітарно-гігієнічним нормам й естетичному оформленні.


Всеукраїнський суботник

Учні не тільки вміють організовувати собі свято, а й дружньо працювати. В квітні (12 квітня) вони прийняли участь у Всеукраїнському суботнику. Прилегла територія гуртожитку була гарно прибрана від сміття, зайвого насадження, а також на клумбах висадили квіти, кущі, ялиночки.


Пасхальні свята

16 квітня 2014 року, напередодні свята Пасхи в гуртожитку було організовано виставку творчих робіт. На виставці було представлено роботи учнів, виготовлені своїми руками. Це й писанки і малюнки на Великодню тематику!


Веселий день

1 квітня 2014 р. з нагоди Дня сміху учні гуртожитку організували вечір гумору. Активну участь прийняли: Лютікова В., Крецул Г., Дмітрієва С., Болотіна Л., Дешко Ю., Галинець М., Волошин В.

Мешканці гуртожитку мали змогу, дивлячись розіграні учасниками гумористичні сценки, відпочити і повеселитись, а також оцінити театральні здібності своїх однолітків.


 

 

 

 

 НОВИНИ ГУРТОЖИТКУ

 

6 листопада 2014 року

вихователями гуртожитку було проведено сеанс «Аромотерапії»

 


30 жовтня 2014 року

в гуртожитку навчального закладу шукали таланти!

 

 


1pov 2pov 3pov

               3pov3a 4pov4


 

7 жовтня 2014 р. відбулася екскурсія по визначних містах Мукачева

 


 

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

 • Відвідувачі : 70
 • Статті : 452
 • Веб-посилання : 9
 • Перегляди статей : 772578

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru