Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2021-2022 році Правила прийому до Державного навчального закладу (https://drive.google.com/file/d/1ot51QQwLdxgD-4XP2W4fxfxWQfyDhRmp/view?usp=sharing)ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Профорієнтація з професії маляр, штукатур

Будівництво – одна з галузей матеріального виробництва, в якій зайняті робітники багатьох професій. За вартістю і трудовими затратами часу значну частину в загальному обсязі будівництва займають малярні і штукатурні роботи. ...

Профорієнтація з професії перукар (перукар-модельєр)

Професія - перукар Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря - це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності і смаку. Творчий процес створення зачісок і стрижок знаходиться в близькій спорідненості з...

Профорієнтація з професії продавець

Профорієнтація продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів Ні для кого не секрет, що конкурентна битва між корпораціями, що виробляють схожі товари, перемістилася в сферу людських технологій. І лінія фронту в цій баталії пролягла прямо через прилавок....

Профорієнтація з професії столяр будівельний, паркетник

Дерево – джерело життя на землі. Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні інтер’єрів, виготовленні меблів та інших побутових речей. Професія деревообробника завжди була цінуючою людьми, особливо в сучасному світі новітніх технологій....

Профорієнтація з професії швачка

Професія - швачка Швачка -це одна з найдавніших і шанованих професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. У сучасному світі купити готовий одяг не представляє особливого зусилля. Маса магазинів одягу, фірмових бутиків пропонують готові сукні, костюми на будь-який смак і...

Профорієнтація кухар, кондитер

Професія - кухар, кондитер У руках кухаря, як і в руках лікаря,...

123456789
Гарячі новини

Гуртожиток

Гуртожиток

          Гуртожиток ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» розташований по вул. М.Токаря, 71 у м. Мукачеві.Тут проживають учні, які навчаються у цьому навчальному закладі. Гуртожиток здано в експлуатацію в 1976 р., загальна площа складає 1592 м2 . Гуртожиток розраховано на 154 ліжка.

1 

Гуртожиток має 5 поверхів. Розміщення кімнат секційне, на кожному поверсі 2 секції. Всього 53 кімнати, з них: 20- 4-х місні, 8-3-х місні, 25- 2-х місні.

     Учні проживають на 2, 3, 4 поверхах, на першому поверсі гуртожитка знаходяться медслужба та побутові приміщення. В гуртожитку є душова, загальна кухня. Благоустрій гуртожитку підтримується його мешканцями. На прилеглій території гуртожитку влаштовано клумби, систематично очищається паркова зона біля гуртожитку, територія гарно озеленена, є спортивний майданчик.

2 3 5 

У 2017 році проведено капітальний ремонт на 5 поверсі, облаштовано душові кімнати на першому поверсі, відремонтовано фойє, замінено двері.

У гуртожитку працюють 10 працівників: 2 вихователі, комендант, кастелянша, 4 чергові і 2 техпрацівники.

Особливістю нашого гуртожитка є те, що тут працює благодійний фонд «Новий початок». Керівництво фонду бере участь в реалізації Національної програми «Діти України». Під дану програму попадають учні нашого навчального закладу з пільгової категорії дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Для реалізації програми в безоплатне користування фонду надано секцію № 2а, в якій проживають діти-сироти. Тут вони проходять програму соціальної адаптації, вчаться готувати, слідкувати за побутом. Учні мають змогу разом з вихователями фонду підтягнути свої знання з математики та української мови.

На початку навчального року проводяться загальні збори учнів, які мешкають в гуртожитку, на яких вони ознайомлюються з Правилами поведінки в гуртожитку та розкладом дня, обираються члени Ради гуртожитка. До складу Ради входять: Голова Ради гуртожитка, заступник, господарчий сектор, старости в секціях, сантрійка, культмасовий сектор, редколегія, спортивний сектор. Один раз на місяць проводиться Засідання Ради гуртожитка, на яких розглядаються різні важливі питання: господарчі, дисциплінарні та організаційні. Ведуться протоколи цих засідань.

 

Положення про учнівський гуртожиток Державного навчального закладу "Мукачівський центр професійно-технічної освіти"


 Виховні заходи проведені в гуртожитку

З Новим роком, друзі!

     Передноворічні дні завжди сповнені передчуттям чогось нового, незвичайного і трохи казкового. Ми згадуємо події прожитого року і загадуємо бажання на прийдешній рік. На передодні Нового року в гуртожитку Центру ПТО панувала передноворічна творча атмосфера: всі вирізали сніжинки, витинанки на зимову тематику, прикрашали приміщення і готували новорічні привітання для святкової програми

     27 грудня відбулось новорічне свято. Члени ради гуртожитку організували чудове театралізоване дійство, в якому виступали Дід Мороз, Снігуронька, Старий рік, Новий рік та колядники. В святковій атмосфері звучали новорічні привітання, пісні та колядки.

       На завершення святкової програми Дід Мороз роздав всім присутнім солодощі, а діджей запропонував чудовий музичний репертуар для дискотеки.

     Свято пройшло цікаво і весело.

20181227 180848 1

 20181227 180531


 

«Гідність і свобода назавжди!»

З метою донесення до учнівської молоді об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, в гуртожитку центру ПТО було проведено годину спілкування на тему: «Гідність і свобода назавжди!» .
Учні переглянули фільми «Зима , яка нас змінила», висловили своє ставлення до події, які відбулись в листопаді 2013 року та в лютому 2014 року.
Учні та присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять громадян, які повстали на захист демократичних цінностей і загинули захищаючи національні інтереси нашої держави та її європейський вибір.

 20181121 170729

 

Україна пам'ятає, світ визнає

Сьогодні, коли в кожного з нас є на столі не лише свіжа паляниця хліба, а й різноманітні пиріжки, тістечка та печиво, важко повірити в те, що в далекі тридцяті роки мільйони людей померли страшною смертю від голоду. Скибка хліба чи жменька зерна були найбільшою цінністю для тих, кого застав голод.
« Цінуйте хліб, бо він – святий»,- такими словами розпочала виховну годину вихователь гуртожитку Магдалина Горват. З метою шанобливого ставлення до минулого нашої країни та збереження пам'яті про тих, хто загинув в страшні роки Голодомору, учні підготували розповіді про жахливі події в Україні в 1932-1933 роках, використавши матеріали із спогадів очевидців. Потім учні та педагоги переглянули документальний фільм про моторошні події в Україні років Голодомору. Хвилиною мовчання та запаленими свічками учні вшанували пам'ять про тих, хто помер від голоду в 1932-1933 роках.

20181126 181630

 

 


 20181206 180436 20181206 181717

Виховуємо майбутніх захисників України.

        Гарантом державного суверенітету незалежності і збереження територіальної цілісності України виступають боєздатні сили, які виконують захисну функцію. Тож важливим завданням педагогів являється вміння донести до підлітків, що захищати свою країну це – почесно, важливо і обов’язково. Готуючись стати захисником своєї батьківщини, молода людина повинна виховувати в собі такі якості як витримка, сміливість, старанність і прагнення до перемоги.

         З нагоди Дня Збройних Сил України та з метою розвитку логічного мислення  для учнів Мукачівського центру ПТО, які мешкають в гуртожитку, було організовано змагання з шашок. 16 шашкістів змагались за перемогу. В безкомпромісній боротьбі кращих результатів досягли такі учні:

      I місце – Попович Олександр

     II місце – Гуледза Ростислав

     III місце – Ковбаско Діана

        Переможці змагань були нагороджені грамотами та  призами


 

03 Pedrada proGurt30 березня 2018 року у навчальному центрі відбулося чергове засідання педагогічної ради. 

   Педагогічний колектив центру заслухав питання з порядку денного, серед яких розглядалось питання співпраці педагогічного колективу та працівників гуртожитку щодо удосконалення виховної роботи з мешканцями гуртожитку.
   По даному питанню виступали заступник директора з виховної роботи Місюк В.О., вихователь гуртожитку Горват М.М., практичний психолог Малець-Балога О.А. та соціальний педагог центру Макарчук Ю.Ю. Члени педради мали змогу переглянути презентацію   виховної роботи в гуртожитку.


 

15 03 Gurt

Вшановуємо героїв Карпатської України

15 березня в гуртожитку Мукачівського центру ПТО було проведено годину спілкування з нагоди 79-ї річниці проголошення незалежності Карпатської України. Учні прослухали розповідь вихователя про становище в нашому краї в період з 1919 по 1938 р. і проголошення незалежності Карпатської України та її лідера Августина Волошина. З особливою цікавістю і шаною учні сприйняли інформацію про бій на Красному полі патріотів Карпатської України з військом угорської окупаційної влади. Для усвідомлення важливості даної події учні переглянули документальний фільм «Карпатська Україна».


8 03 2018    Свято жінок і весни

З нагоди Міжнародного жіночого дня в гуртожитку Мукачівського центру ПТО рада гуртожитку організувала святкову програму «Свято жінок і весни».
Редкомісія гуртожитку випустила святкові стіннівки, які прикрасили фойе та коридори. Розпочалась программа із розповіді про історію Міжнародного жіночого дня, яку підготував Микулець Михайло. Потім звучали святкові привітання від членів учнівського самоврядування. Продовжила свято цікава ігротека в ході якої учні змагались у вмінні скласти найкраще привітання, демонстрували кулінарні здібності та гостроту інтилекту, а також змагались у спритності, влучності.
Завершилось свято дискотекою.


 

NY Gurt

Свято Нового року.

Прощається із нами рік старий
Нам залишає спогади казкові,
Йому на зміну рік іде Новий
Під пісні веселі і святкові.

 

   27 грудня в гуртожитку «Мукачівського центру ПТО» відбувся новорічний вечір дозвілля, який організувала і провела рада гуртожитку. Учасники народознавчого гуртка Батуріна Діана та Федорчанич Діана підготували цікаву інформацію про святкування Нового року у різних країнах світу. Представники учнівського самоврядування підготували віршоване привітання для педагогів та учнів які проживають у гуртожитку.
   Завершилось свято веселою новорічною дискотекою. 


2017Mikolaj

В грудні ніч є чарівна, 

Бо з небесного човна
Миколай на землю сходить
І дива усюди творить.

    Понад півтора тисячі років тому жив і творив чудеса Миколай, якого справедливо називають святим. Він став символом жертовної любові та співчутливого милосердя до ближнього.

   З нагоди Дня святого Миколая учні гуртожитку Мукачівського центру ПТО підготували годину народознавства на тему: «Хто такий святий Миколай». Петрецька Ганна та Гендрюк Неля розповідали присутнім про благочестиву родину Миколая, про його благодійницькі діяння та велику любов до дітей. Учасники заходу розповідали легенди про чудеса які творив святий Миколай.
   На завершення години народознавства всіх присутніх почастували солодощами.


gurtCHAES

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в гуртожитку центру ПТО було проведено годину спілкування на тему «Чорнобиль – біль України».

  Учні прослухали інформацію за такими розділами:

- Що спричинило аварію на ЧАЕС?
- Як відбувалася ліквідація наслідків катастрофи?
- Як Чорнобильська катастрофа вплинула на здоров'я людей?
- Яка подальша доля АЕС?
   В ході години спілкування учні розповіли, що вони знають про героїчні вчинки ліквідаторів цієї страшної катастрофи. На завершення заходу учні прийшли до висновку, що ті хто жертвував своїм життям і здоров'ям заради порятунку інших людей від ураження радіацією, потребують нашої поваги і шани та допомоги і підтримки з боку держави.


gurtPravo З нагоди дня прав людини, який відзначали 10 грудня, у гуртожитку ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» було проведено усний журнал на тему «Права та свободи людини і громадянина».

Учасники заходу розглянули такі сторінки:

- Загальна Декларація прав людини;
- Конвенція ООН про права дитини;
- Конституція України- основний закон нашої держави.
   На завершення заходу було проведено вікторину «Знавці права». Найбільшу кількість правильних відповідей на запитання вікторини дали такі учні: Микулець Михайло, Свищо Давид, Петрецька Ганна та Федорчанич Марина. Переможців вікторини було нагороджено солодкими призами.


 Gurt2 Нинішньому поколінню важко збагнути, що таке справжній голод, адже в кожній родині є хліб і до хліба. Але не можна забувати сумні події 1932-1933 років, коли штучно створений голод забрав тисячі життів українців. Голодомор приніс на українську землю страждання і смерть. Десятки років правди про страшні події 1932-1933рр. замовчувалась комуністичним режимом. Із здобуттям незалежності, Україна дістала можливість відкрити архіви КДБ і зібрати свідчення тих очевидців, кому вдалося вижити в страшні роки Голодомору. Лише правда і наша пам'ять про жертв тих років може звільнити нас від темряви минулого.

   Напередодні дня вшанування жертв Голодомору, в гуртожитку центру ПТО було проведено годину пам’яті на тему ″ Голодомор 1932-1933 років- геноцид українського народу″. Учениці Федорчанич Марина та Майданюк Олександра підготували виступ про сумні події тридцятих років. Потім учні читали вірші українських поетів про жахливі події в українських селах в період голоду. Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих від голоду хвилиною мовчання і запалили свічки пам′яті.


 

 

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 129
  • Статті : 800
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1345285

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru