Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

1
Гарячі новини

Музей

"Кіно, що наближає перемогу"

0303127 лютого 2020 року класний керівник групи № 22 з професії столяр будівельний, паркетник Катрич Е.В. разом з учнями своєї групи провела Урок Патріотизму, долучившись до проєкту "Кіно, що наближає перемогу".

З нагоди відзначення Днів вшанування воїнів-захисників України, у кінотеатрі Scala було продемонстровано фільм "Позивний Зеніт", який створений для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто нав'язує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій - скарбниця новітньої історії України.

03032Мета заходу - надихати молодь, дітей та юнацтво до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання, культивації сімейних цінностей та дружби.

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 129
  • Статті : 784
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1289205

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru