Вступ до центру

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Життя центру

На долонях я ніжно тримаю Серце друга, аби не зронить. Знаю я - за любов не карають, За любов починають любить. 14 лютого 2018 року, класний керівник групи № 24а, Миток М.М. провела святкування Дня Святого Валентина. Любов - це подарунок неба. Любов...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Спортивно-масова робота

за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631453350275165) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631446440275856) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631439350276565)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1616398931780607)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1603209133099587)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1574673062619861) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1515274455226389) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1494056434014858?pnref=story) 26 жовтня 2017р. На базі ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» проведений легкоатлетичний крос...

Учнівське самоврядування

Учні нашого навчального закладу стали помічниками Миколая у 2017 році, організували акцію по збору солодощів, іграшок, одягу щоб виконати прохання зовсім незнайомих дітей, які потребують підтримки, уваги та допомоги не лиш від лікарів Обласної дитячої лікарні, але...

12345
Гарячі новини

10 найпомітніших подій

10 НАЙПОМІТНІШИХ ПОДІЙ

ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» за 2016 р. проводив наступну роботу:


1. Перемога у ІІ етапі конкурсу на кращого знавця іноземної мови серед учнів професійно - технічних навчальних закладів області:

    Під час обласного конкурсу на кращого знавця іноземної мови серед учнів ПТНЗ області наші учні продемонстрували високий рівень знань з англійської та німецької мов.
  Вони змагалися у виконанні завдань із контролю читання, граматики, лексики та усного висловлювання за обраною темою. За підсумками конкурсу наші учні посіли призові місця:
   - на кращого знавця німецької мови – ІІ місце Манишева Інна, викладач Лега О.І.;
   - на кращого знавця англійської мови - І місце Сивоус Катерина, викладач Космеда М.П.

IMG 8167 639x479 IMG 8168 639x479

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Призер півфіналу Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева 2016» від косметичної фірми
ЕSTEL «СНІГОВА КОРОЛОВА 2016»:

   Тупиця Дмитро, учень групи №18т, майстра виробничого навчання Чурей В.І. був учасником півфіналу Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева 2016» від косметичної фірми ЕSTEL «СНІГОВА КОРОЛОВА 2016» серед студентів навчальних закладів області з перукарського мистецтва. Він продемонстрував свої творчі здібності та професійні навики, отримані у навчальному закладі при виконанні зачіски та макіяжу у готичному стилі. У нерівній боротьбі посів друге місце. Створений ним образ моделі відмічений дипломом «Міс унікальність».  

IMG 20161110 133226 IMG 20161110 114500    

3. Перемога у ІІ етапі Всеукраїнського огляд-конкурсу на кращий стан фізичного виховання
в професійно – технічних навчальних закладах

   Державний навчальний заклад «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнського огляд-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в професійно – технічних навчальних закладах області. Стан організації роботи, підвищення якості та результати навчального процесу з фізичного виховання, запровадження освітніх інновацій та інформаційних технологій, сприяння активізації фізкультурно-масової роботи, впровадження кращого педагогічного досвіду у центрі журі конкурсу оцінило як найкращий в області.
За І місце в огляд-конкурсу Центр нагороджений Грамотою Закарпатського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

1 2

4. Досягнення учнів у спортивних змаганнях серед навчальних закладів міста та області

   З метою популяризації здорового способу життя, різних видів спорту серед молоді, виявлення обдарованих спортсменів серед учнів ДНЗ «Мукачівський центр ПТНЗ» є постійним учасником спортивних змагань серед навчальних закладів як міста Мукачева, так і області. Наші команди є завжди призерами змагань:
ІІ місце у першості міста серед коледжів, ліцеїв та ПТНЗ з «волейболу» (юнаки) присвячена Всесвітньому дню здоров’я;

IMG 5968 639x477

  IMG 5955 639x477

І місце у першості міста серед коледжів, ліцеїв та ПТНЗ з «волейболу» (дівчата) присвячена Всесвітньому дню здоров’я;

IMG 5931 639x477 IMG 5932 639x477

- І місце у першості міста з міні футболу серед команд коледжів, ліцеїв, ПТНЗ;

IMG 6033 640x478

 IMG 6046 640x478

І місце у першості Закарпатської області з легкоатлетичного кросу серед ПТНЗ;

PershistOblast1 PershistOblast2

5. Турнір з футболу в пам'ять героя Роберта Кіса

З метою національно-патріотичного виховання молоді, в пам'ять героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє у листопаді 2017 року проводився щорічний турнір з футболу між командами учнів, викладачів та друзів Роберта Кіса, випускника нашого навчального закладу, який героїчно загинув під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Turnir im Kisa

6. Навчальний проект «Кухня народів світу»

   Протягом навчального семестру учні з груп з професії кухар, кондитер були учасниками навчального проекту «Кухня народів світу», результатом якого стало проведення конкурсу на кращу учнівську презентацію. Роботи оцінювалися за критеріями:
- реальність, практична спрямованість і значимість роботи;
- об’єм і повнота розробоки, самостійність, підготовленість до публікації;
- рівень творчості, оригінальності розкриття теми, підходів, запропонованих рішень;
- аргументованість пропонованих рішень, підходів, висновків, повнота, бібліографії, цитування;
- якість запису: оформлення, відповідність до стандартних вимог, рубрикування й структурування тексту, якість ескізів та малюнків.
   Учні творчо підійшли до створення презентацій, ознайомилися з додатковою цікавою інформацією про особливості кухні різних народів світу. Вони усвідомили, що у світі існує величезне розмаїття страв і рецептів. Кожній національній кухні властиві свої власні риси: використання певних продуктів і способів їхньої обробки, посуд, у якому подається їжа, дотримання специфічних традицій і навіть ритуалів у споживанні їжі.
 10 k1kuchniasvitu 10 k2kuchniasvitu

7. Творчий проект «Вишивка у жіночому одязі»

   Учні з професії швачка під керівництвом майстрів виробничого навчання створили творчий проект «Вишивка у жіночому одязі» з розробки та виготовлення колекції жіночого одягу з елементами вишивки. Метою проекту є:
- впровадження в навчальний процес професійно-технічного навчального закладу національних традицій жіночого одягу;
- моделювання інноваційної професійної діяльності майбутніх фахівців;
- підвищення інтересу в учнів до професії шляхом розвитку творчої особистості.

5a

8. Вивчали виробничі технології

   Учні та майстри виробничого навчання вивчають виробничі технології від провідних фірм. З професії перукар (перукар-модельєр) вони відвідали семінар-практикум від косметичної фірми «Nouvelle Conception»;
IMG 20160328 105814 639x479  

   За участю спеціалістів районного центру зайнятості, наших учнів та випускників у навчальному закладі відбувся захід «Кар’єра у майбутній професії кухаря». Метою заходу стало ознайомлення з сучасними виробничими технологіями. Успішний кондитер ресторану Сивулька Наталія Іванівна презентувала майстер-класи з приготування неперевершених страв та десертів. Учні почули багато порад та рекомендацій, які допоможуть їм краще оволодіти професійні комптенції.

10 k1prof 10 k2prof 

9. Сучасні підходи у реалізації основних завдань

   Зміна пріоритетів у освіті викликає необхідність оновлення змісту освітянської галузі, сучасних підходів у реалізації основних завдань. Важливим аспектом є створення якісного методичного забезпечення з професій, що дасть можливість використовувати кращі методичні надбання та напрацювання з професійної підготовки учнів та застосовувати новітні інноваційні підходи у викладанні.
   Оновлений та затверджений електронний підручник «Товарознавство непродовольчих товарів кваліфікації - продавець 3 і 4 –го розрядів» відповідно до нових ДС ПТО (Науково-методична рада з питань освіти МОН України, протокол №14 від 08.06.2016);
   Оновлений «Збірник інструкційно-технологічних карток з професії столяр будівельний 2-3 розряду» відповідно до навчальної програми ДС ПТО 2015 року;
   Розроблений «Робочий зошит для ЛПР» з предмета матеріалознавство для професії слюсар з ремонту автомобілів;
   Розроблений «Робочий зошит для ЛПР» з предмета електротехніка для професії слюсар з ремонту автомобілів;
   Розроблені робочі зошити для ЛПР з спец предметів для професії кухар: облік, калькуляція і звітність, устаткування;
   Поповнена електронна база комплексно-методичного забезпечення професійної підготовки.
   Безперечно, основним завданням педагога на сьогодні є спрямування своєї діяльності на формування компетентності, що базується на постійній потребі вдосконалювати себе, змінювати підходи до своєї роботи.

10. Поширення кращого педагогічного досвіду
серед ПТНЗ області

   Педагогічний досвід викладача математики центру Павлик Алли Павлівни на тему «Активізація навчально-пізнавальної діяльності на уроках математики шляхом впровадження ігрових технологій» за рішенням навчально-методичної ради НМЦ ПТО (протокол №2460114 від 13.12.2016 року) рекомендований для ознайомлення та поширення викладачами ПТНЗ області. 

ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» за 2015 р. проводив наступну роботу:


1. Впровадження інновацій у змісті навчання учнів протягом року:

- впровадження нових державних стандартів ПТО з п’яти професій (продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, столяр будівельний, штукатур, слюсар з ремонту автомобілів);
- участь педагогічних працівників у робочій групі з оновлення змісту ДСПТО з професій кондитер і швачка;
- отримання ліцензій: 

        - на первинну професійну підготовку з інтегрованих професій (швачка, оператор швацького устаткування; слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання); 
      - на професійно-технічне навчання, перепідготовку і підвищення кваліфікації з професії столяр;на професійно-технічне навчання з професій кухар 5 розряду та продавця 5 розряду;
- друге місце за участь у обласному конкурсі на кращий інноваційний урок з предмета правознавства (Місюк В.О.); 
- участь у творчій групі зі створення навчального збірника завдань професійного спрямування з української мови (Роман Н.В., Білецька Н.Б., Боярчук О.З.);
- участь у роботі творчої групи зі створення електронних підручників з професії продавець непродовольчих товарів (Федор В.П.). 
   12-14 березня 2015 року навчальний заклад взяв участь у Шостій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2015», яка проводилася Міністерством освіти і науки України у м. Києві з метою підвищення іміджу професійно-технічної освіти. 
  Під час роботи семінару викладач професійно-теоретичної підготовки Федор В.Ф. виступила з доповіддю «Електронний підручник нового покоління професійно-технічних навчальних закладів – сучасна складова комплексно-методичного забезпечення професії». 
   Під час урочистого закриття заходу навчальний заклад отримав нагороди від Міністерства освіти і науки та Національної академії педагогічних наук України: - Сертифікат семінару «Інноваційна діяльність як головна умова розвитку сучасного професійно-технічного навчального закладу»; 
- Бронзова медаль і Диплом в номінації «Діяльність професійно-технічного закладу з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників»;
- Диплом за творчу працю з підвищення якості національної освіти.

1 639x426 2 639x426 3 639x852


2. Оновлення матеріально-технічної бази навчально-виробничих приміщень для проведення професійно-практичного навчання  

   На початок 2015-2016 навчального року оновлені лабораторія для кухарів (капітальний ремонт та стовідсоткове оновлення навчально-виробничого обладнання), майстерня для продавців (розширена площа учнівських робочих місць, покращені санітарно-гігієнічні умови навчання) та відкрита нова навчальна перукарня.

4 639x479


3. Участь у обласному заході «Свято професій» 

   13 травня 2015 року навчальний заклад взяв участь у обласному заході «Свято професій», на якому були представлені творчі роботи, виконані учнями під керівництвом своїх наставників. При виконанні майстер-класів: «Оздоблення мафінів цукровою мастикою», «Складання табурету», «Виконання вечірньої зачіски» продемонстрували свою майстерність майстри виробничого навчання Гоцик О.П., Мартин М.В. та Чурей В.І.

    6 639x479 7 639x479 8 639x479


4. Обмін досвідом на базі навчального закладу між ПТНЗ області 

   26 березня 2015 року на базі центру відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників професії торгівлі та громадського харчування на тему: «Креативні й перспективні напрямки та технології вдосконалення майстерності при підготовці кваліфікованих робітників із професії кондитер».
   Учасники відвідали фрагмент уроку на тему: «Приготування тістечок в асортименті з різних видів тіста» (кваліфікація – кондитер 3 розряду), під час якого майстер в/н Бекер О.М. продемонструвала впровадження сучасних виробничих технологій у навчально-виробничий процес та використання індивідуального підходу до учнів при виконанні практичних завдань. 
   Учасники ділилися досвідом використання новітніх технологій та нетрадиційних матеріалів для виготовлення кондитерських виробів, отриманого під час проходження практичного етапу підвищення кваліфікації у Львівському вищому професійному училищі ресторанного сервісу та туризму». 
    З метою урізноманітнення змісту і методики навчання, систематизувати матеріал з теми навчальної програми, забезпечити оперативність поповнення навчального матеріалу новими відомостями, підвищити інформаційну культуру учнів та допомогти їм творчо зростати презентувався веб-сайт «Дієтичне харчування», створений майстром в/н Туріна Н.І.
    Учасники заходу відвідали майстер-клас з виконання повного технологічного процесу з виготовлення натуральної карамелі ручної роботи та ознайомилися з відповідним устаткуванням і інвентарем крамниці «Майстерня-карамелі» м. Мукачева.15 жовтня 2015 року на базі центру відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників швейного виробництва на тему «Взаємозв’язок та практична спрямованість теоретичного та виробничого навчання при підготовці кваліфікованих робітників». 

    Учасники секції відвідали фрагмент нестандартного бінарного уроку у групі ІІІ курсу з професії швачка на тему «Обробка застібки потаємною блискавкою у задньому полотнищі спідниці» викладача спецдисциплін Басараб О.Є. та майстра в/н Гранчак Т.В.
   Майстер в/н нашого навчального закладу Щербан О.В. продемонструвала майстер–клас «Обробка горловини трикотажних виробів на сучасному обладнанні» за виробничою технологією швейної фабрики «Віад-Сейлс-Мукачево».
    Майстер в/н центру Кузла М.П. поділилася досвідом гурткової роботи з обдарованими учнями, а саме - розробка та виготовлення колекції жіночих суконь, вишитих бісером.

9 639x479 10 639x479 11 639x479 12 639x424 13 639x479


5. Результативність участі у ІІ етапі конкурсів «Кращий з професії» серед учнів ПТНЗ області  

  22-23 квітня 2015 року у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії штукатур навчальний заклад представляв учень групи №33 Фістер Іван. За проявлені хороші теоретичні знання та високу якість виконання практичного завдання він посів ІІ призове місце.
   18.03.2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії перукар. За підсумками проведення теоретичного та практичного турів, продемонструвавши високі професійні знання, уміння та навики роботи учениця Онисько Я.Ю. зайняла призове ІІІ місце.

14 639x479 15 639x479 16 639x479


6. Соціальне партнерство у підвищенні кваліфікації педагогічних працівників ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» 

  Протягом року продовжилася співпраця між навчальним закладом та сучасними підприємствами з питання проходження стажування педагогічними працівниками для підвищення рівня професійної майстерності. Різні форми проведення стажування (майстер-класи, семінари-практикуми) були організовані від: крамниці «Майстерня карамелі», компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)», косметичної фірми «Естель» в рамках Чемпіонату «ESTELCOLOR - 2015», ТзОВ «Снєжка-Україна». 
   Ознайомлення з інноваційними виробничими технологіями має велике значення для майбутньої професійної підготовки учнів. Отримані професійні компетенції впроваджуються викладачами спецдисциплін та майстрами виробничого навчання у навчально-виробничий процес з професійної підготовки.

17 639x479 18 639x852 19 639x424


7. Святкування 75 річниці створення системи трудових резервів, яка заклала основу сучасної професійно-технічної освіти. 

   Професійно-технічна освіта області цьогоріч відзначала 75-річну історію. Новим етапом розвитку професійно-технічної освіти міста Мукачева стала реорганізація трьох навчальних закладів та утворення першого в Закарпатті Державного навчального закладу "Мукачівський центр професійно-технічної освіти», який 1 жовтня 2015 року мав честь приймати у себе почесних гостей – ветеранів праці, наставників учнівської молоді, які більшу частину свого свідомого життя поклали служінню педагогічній ниві, виробничому процесу, виховній роботі у ПТУ № 7, Мукачівському ліцеї сфери послуг та колишньому СПТУ № 8, а саме: Горвата А.М., Маняк М.Г., Деркач С.В., Товт М.А., Логойда І.О., Подлеснюк М.Д.
   Для запрошених гостей та працівників освіти нашого навчального закладу учнівська молодь та гуртки художньої самодіяльності підготували святковий концерт.

20 639x479 21 500x375


8. Акція учнівського самоврядування «Голуб миру». 

  Учнівське самоврядування навчального центру провело інтерактивну акцію «Голуб миру». Учні центру власними руками створили паперових голубів – посланців миру і відправили свої роботи бійцям 128 гірсько-піхотної бригади, яка на той час дислокувалася в Станиці Луганській.

22 500x375 23 500x375


9. Акція «Квітка пам'яті»

  З нагоди вшанування 8 травня 2015 року як Дня пам'яті та примирення учнівське самоврядування ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» організувало і провело акцію «Квітка пам'яті».
   Учні виготовили та розповсюдили під час святкової лінійки серед працівників та своїх друзів червоні маки – офіційні символи пам'яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни.

24 500x375 25 500x375


10. Щорічний турнір пам'яті героя АТО, випускника ліцею Кіс Роберта.

   У вересні 2015 року між учнівськими групами центру пройшов турнір за перехідний Кубок пам'яті героя АТО Кіс Роберта, який героїчно загинув захищаючи Вітчизну в зоні АТО. Турнір проходив між командою друзів, побратимів, співробітників та однокурсників Кіс Роберта і командою учнів та працівників ДНЗ «Мукачівський центр професійно – технічної освіти».
   За результатами турніру в захопливій боротьбі на футбольному майданчику перемогу за перехідний Кубок пам'яті героя АТО Кіс Роберта здобула команда учнів та працівників центру.

26 500x375 27 500x375


ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» за 2014 р. проводив наступну роботу:


           1. Учні ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» у 2014 році започаткували у закладі волонтерських рух. У роботі волонтерської групи приймають участь  всі бажаючі, але найактивніші учні групи № 24 з професії кухар, кондитер, які мають задоволення від того, що роблять добру справу. Роботу волонтерської групи розділено на 3 напрямки:

1. Волонтерський супровід ветеранів війни та праці;

2. Співпраця з дитячим будинком смт.Чинадієво;

3. Організація та проведення благодійних акцій.

Волонтери центру прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок», де вибороли перемогу на обласному етапі.

 21

2. 4 березня 2014 року відбувся II етап олімпіади з предмета „Охорона праці” серед учнів ПТНЗ області. Вона спонукала учнів до усвідомлення всієї важливості дотримання правил безпеки під час професійно-практичної підготовки та на виробництві.Олімпіадні завдання охоплювали увесь програмовий матеріал із предмета і полягали у розв’язанні різнорівневих тестових завдань. При їх виконанні використовувалась комп’ютерна техніка. Учень нашого закладу Хома Сергій успішно справився із завданнями, показавши високий рівень знань із предмета. За підсумками компетентного журі він зайняв I місце.

16 17 

3. 11 березня 2014 року учениця Сас Наталія, приймала участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії кухар.

   За Умовами Конкурсу учасники демонстрували відеороліки, презентуючи навчальні заклади, виконували тестові завдання на персональних комп’ютерах та практичні завдання, які відповідали рівню кваліфікації кухаря 4 розряду.
   На практичному турі конкурсанти показали вміння застосовувати сучасні технології під час приготування страв, навички роботи з кухонним інвентарем, дотримання вимог охорони праці, виробничу культуру, творчість при оформленні гарячої страви та десерту.

За оригінальність оформлення, креатив та смакові якості страв журі присвоїло друге місце  нашій учениці.

25 26

4. 19 березня 2014 року в рамках П’ятої міжнародної виставки „Сучасні заклади освіти - 2014”, організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України і компанія „Виставковий світ» відбувся в місті Києві День професійно-технічної освіти, під час якого проводилися численні майстер-класи „Місто майстрів”. Одним із представників Закарпатської області була майстер виробничого навчання ДНЗ „Мукачівський центр професійно-технічної освіти” Радик С.Ю. Вона продемонструвала майстер-клас „Декоративне оформлення вітрини”, зокрема оформлення скляних предметів за допомогою техніки декупажу.

10 11

5. У рамках соціального партнерства між Міністерством освіти і науки України та компанією "Хенкель Баутехнік (Україна)", 13-14 березня 2014 року на базі ДНЗ "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" проведено навчальний семінар, присвячений новим розробкам компанії у матеріалах і технологіях, які відомі на ринку під торговою маркою "Ceresit".

  Учасниками заходу були викладачі спеціальних дисциплін та майстри виробничого навчання будівельного напрямку семи професійно-технічних навчальних закладів Закарпатської області.   

  Представники компанії ознайомили педагогічних працівників з готовими системами облицювання, теплоізоляції і обробки фасадів, системами облаштування підлог, гідроізоляції та гідрофобізації. Також представили каталог з асортиментом матеріалів для підготовки поверхонь під обробку, шпалерними клеями, герметиками, монтажними пінами, "рідкими цвяхами", штукатурками, побутовими клеями.

   Під час семінару педпрацівники ПТНЗ, отримавши нові знання, обмінялися думками та досвідом роботи. Даний захід дасть поштовх до впровадження у навчальний процес новітніх технологій, розроблених "Хенкель Баутехнік (Україна)".

8 9

6. 25 березня 2014 року  учень ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» - Білак Василь взяв участь у II етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності із професії слюсар з ремонту автомобілів. За умовами Конкурсу учасники демонстрували відеоролики „Мій навчальний заклад”, виконували завдання зі спеціальних дисциплін у формі тестування на персональних  комп’ютерах.  Практичний тур полягав у заміні обгінної муфти та графітових щіток стартера, заміні контактів і конденсатора перерівника-розподільника автомобіля ВАЗ – 2107, виконанні слюсарних робіт з виготовлення стяжної шпильки за кресленням.

Успішно справившись із конкурсними завданнями, показавши вміння застосовувати отримані знання на практиці, за підсумками журі наш учень зайняв перше місце.

5 6 

7. 09.04.2014 року згідно плану роботи обласної «Школи молодого методиста» у нашому навчальному закладі проведено чергове засідання молодих методистів.

Про планування роботи методичного кабінету у ДНЗ «Мукачівський центр ПТО», його оснащення, комплектування, забезпечення розповіла присутнім методист цього навчального закладу Сорока Л.М.. Тренінг „Раціональне використання часу” провела практичний психолог Малець-Балога О.А..

   Важливим у роботі методиста є вивчення рівня професійної майстерності педагога, виявлення та узагальнення його педагогічних здобутків. Учасники засідання працювали в малих групах, моделювали проблемні ситуації, мали можливість ознайомитися з методикою вивчення та узагальнення ефективного педагогічного досвіду.

   Як вивчалася педагогічна діяльність викладача української мови та літератури ДНЗ „Мукачівський центр професійно-технічної освіти” Ленюський Л.В. поділилася досвідом з присутніми методист нашого навчального закладу Ковальчук О.О.
   На завершення молоді методисти отримали консультації з різних питань організації методичної роботи і пакет матеріалів для подальшого використання у своїй діяльності.

1 2

8. У квітні 2014 року учні навчального закладу прийняли участь у обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», отримали диплом другого ступеня за роботу «Моя Україна в моїй  професії».

Майбутні кваліфіковані робітники проявили свою повагу до Вітчизни у своїй професії. Конкурсні роботи учнів використовуються під час проведення флеш-мобів, виступів, різноманітних заходів. Наприклад, зустріч бійців 128 гірсько-піхотної бригади, які приїхали  із зони проведення АТО.

22 23

9. 30 вересня 2014 року у нашому центрі відбулося засідання методичної секції заступників директорів із навчальної роботи. Тема засідання «Перспективний педагогічний досвід».

З метою активізації роботи з цього напрямку, ознайомлення з досвідом роботи навчальних закладів щодо вивчення, узагальнення, поширення та впровадження перспективного педагогічного досвіду  в рамках засідання методичної секції відбулось засідання круглого столу для заступників директорів із навчальної роботи, які опікуються цим питанням.

 Ковальчук О.О. презентувала присутнім систему роботи з педагогічними кадрами з питання вивчення, узагальнення, поширення та впровадження передового педагогічного досвіду, зупинилася на ефективних формах роботи, які варто застосовувати: творчі звіти, презентації досвіду роботи, динамічні групи, школи передового педагогічного досвіду. „Одним із завдань методичної служби, керівників навчальних закладів – своєчасно побачити, правильно дати оцінку новому, оригінальному, перспективному в роботі педагогів” – продовжила Сорока Л.М. Вона розповіла, як у ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» виявили, вивчали, узагальнювали досвід роботи викладача української мови Ленюський Л.В.

13 14

10. 17 листопада 2014 року  учні з професії перукар, перукар-модельєр взяли участь у професійному конкурсі «Снігова королева-2014», який проводився на базі Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету. Конкурс організувала і надала матеріальне забезпечення для його проведення косметична фірма «Естель». Попереднім завданням для учнів було виконати фарбування волосся моделі в образі «Екстремальний блонд», а у півфіналі учасники конкурсу створювали завершений образ «Снігової королеви» за допомогою засобів даної фірми. Серед 18 конкурсантів з ПТНЗ області, ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» представляли учениці групи  №19т  Ониська Ярослава  та Пересипкіна  Кристина. Роботи конкурсантів: зачіски, макіяж, манікюр та відповідність вбрання до створюваного образу оцінювало компетентне журі із представників косметичної фірми «Естель». У номінації «Ексклюзивний фантазійний образ» учениця нашого закладу Пересипкіна Кристина зайняла друге місце і нагороджена Дипломом та цінним подарунком від фірми-організатора конкурсу.

18 19 

 

 

 

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 52
  • Статті : 483
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 852341

Погода

Погода в Мукачево » Україна

zoofirma.ru