Вступ до центру

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Життя центру

На долонях я ніжно тримаю Серце друга, аби не зронить. Знаю я - за любов не карають, За любов починають любить. 14 лютого 2018 року, класний керівник групи № 24а, Миток М.М. провела святкування Дня Святого Валентина. Любов - це подарунок неба. Любов...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Спортивно-масова робота

за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631453350275165) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631446440275856) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631439350276565)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1616398931780607)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1603209133099587)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1574673062619861) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1515274455226389) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1494056434014858?pnref=story) 26 жовтня 2017р. На базі ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» проведений легкоатлетичний крос...

Учнівське самоврядування

Учні нашого навчального закладу стали помічниками Миколая у 2017 році, організували акцію по збору солодощів, іграшок, одягу щоб виконати прохання зовсім незнайомих дітей, які потребують підтримки, уваги та допомоги не лиш від лікарів Обласної дитячої лікарні, але...

12345
Гарячі новини

Випускники - наша гордість

Випускники - наша гордість

 Шутко В’ячеслав Ласлович, закінчив ПТУ №7 м. Мукачева у 1986 році, отримав кваліфікацію - контролер радіоапаратури і апаратури провідного зв’язку четвертого розряду.

    Засновник і директор товариства з обмеженою відповідальністю «ДВС-САТ». Основний вид діяльності товариства - сфера радіомовлення та телебачення. Команда професіоналів під керівництвом В’ячеслава Ласловича кожного дня забезпечує безперебійний доступ клієнтів до мережі Інтернет та якісне Кабельне телебачення через власну оптоволоконну мережу. Результатом такої роботи є постійно зростаюча кількість абонентів. Товариство працює з використанням сучасних технологій та матеріалів, що дозволяє постійно підвищувати якість сигналу та стабільне 24-годинне підключення до мережі Інтернет за технологією Ethernet.

 

shutko

  

Тарасов Володимир Петрович закінчив ПТУ №7 м. Мукачева у 1986 році, отримав кваліфікацію - столяр четвертого розряду.

   Тарасов Володимир Петрович - засновник і директор компанії"Тарасов і Товариші". Компанія "Тарасов і Товариші" є одним з найбільших представників меблевої галузі в Закарпатті.Завдяки гнучкості виробництва, фірмою при виготовленні меблів застосовується великий спектр матеріалів (масиви дуба, вільхи, черешні; МДФ; більше 50 видів ламінованих ДСП; більше 50 видів стекол і дзеркал; а також метал, алюмінієві профілі та декоративний пластик), що надає меблям додаткову витонченість, функціональність і міцність. Варто зазначити, що дане меблеве виробництво є постійною базою проходження виробничої практики для наших учнів.

 

 

tarasov

 

  

          Міщенко Ігор Іванович закінчив Мукачівський професійний будівельний ліцей у 2005 році, отримав кваліфікацію - кухар IV розряду, кондитер III розряду.

   Сьогодні Ігор Іванович працює заступником по виробництву ресторану «Бульвар» м. Мукачева. Ресторан «Бульвар» – найкраще місце для того, щоб мукачівці та гості міста насолоджувалися кращими стравами української і європейської кухні. Ігор Іванович як шеф-повар виробництва завжди готовить тільки вишукані блюда з унікальним оформленням, вкладаючи свою любов до професії.

 

 

mishenko

 

 

             Тоба Наталія  Іванівна закінчила МПТУ-15 у 1994 році, отримала кваліфікацію -  оператор швацького устаткування IV розряду, швачка III розряду. Сьогодні Наталія Іванівна власниця ательє та керівник дизайн-студії «Наталія Тоба» при Мукачівському державному університеті. Її творчий потенціал надає реальних перспектив подальшого професійного зросту авторам-початківцям. Завжди ділиться знаннями і новими технологіями в сфері мистецтва,  дизайну та конструювання костюмів.

 

toba

 

 

        Богдан Надія Михайлівна закінчила Мукачівський професійний ліцей сфери послуг у 2006 році, отримала кваліфікацію - оператор швацького устаткування IV розряду, швачка III розряду.

    На даний час працює провідним технологом на фабриці ім. Вороніна м. Київ. Результатом роботи Надії Михайлівни є підтримання високої якості виготовлення швейних виробів, що забезпечує  рівень популярності продукції швейного підприємства відомого модельєра.

 

bogdan

 

  

         Панас Василь Васильович закінчив середнє професійно-технічне училище №8 м. Мукачева  у 1980 році, отримав кваліфікацію -  маляр-штукатур  IV розряду.

    Сьогодні Василь Васильович працює директором ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти». Це один із сучасних керівників, що завжди застосовує інноваційні підходи в управлінні навчальним закладом та їх співвідношення з традиційними стратегіями навчання. Він створив творче освітнє середовище в закладі і навколо нього. Адміністрація  та педагогічний колектив новоствореного навчального закладу у складі 93 викладачів та 49 майстрів виробничого навчання достатньо володіють освітнім менеджментом, мають прогресивні погляди, глибоке аналітичне й перспективне мислення, створюють сприятливе середовище для максимальної реалізації природного потенціалу кожного учня. Це забезпечує  підготовку висококваліфікованих робітників, адаптованих до сучасних економічних умов і вимог ринку праці.

 

panas

 

 

           Теличко Володимир Федорович закінчив ПТУ №7 м. Мукачева у 1997 році, отримав кваліфікацію - слюсар з ремонту автомобілів IV розряду.Володимир Федорович працює головним інженером ВАТ «Мукачівський завод залізобетонних виробів і конструкцій». Це єдиний завод у Закарпатській області. Тут можна придбати залізобетонні вироби на будь-який смак і для найрізноманітніших потреб. Велика заслуга головного інженера в тому, що оптимальним рішенням для покупців віддалених районів, придбання ЗБВ є замовлення через мережу  інтернет. При цьому постачальник дає всі необхідні гарантії якості.

 

telichko

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 64
  • Статті : 538
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1082040

Погода

Погода в Мукачево » Україна

zoofirma.ru