Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2022-2023 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) До уваги абітурієнтів! 19 червня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон, що передбачає внесення змін до діючого ЗУ «Про...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Профорієнтація з професії перукар (перукар-модельєр)

Професія - перукар Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря - це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності і смаку. Творчий процес створення зачісок і стрижок знаходиться в близькій спорідненості з...

Профорієнтація з професії продавець

Профорієнтація продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів Ні для кого не секрет, що конкурентна битва між корпораціями, що виробляють схожі товари, перемістилася в сферу людських технологій. І лінія фронту в цій баталії пролягла прямо через прилавок....

Профорієнтація з професії столяр будівельний, паркетник

Дерево – джерело життя на землі. Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні інтер’єрів, виготовленні меблів та інших побутових речей. Професія деревообробника завжди була цінуючою людьми, особливо в сучасному світі новітніх технологій....

Профорієнтація з професії швачка

Професія - швачка Швачка -це одна з найдавніших і шанованих професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. У сучасному світі купити готовий одяг не представляє особливого зусилля. Маса магазинів одягу, фірмових бутиків пропонують готові сукні, костюми на будь-який смак і...

Профорієнтація кухар, кондитер

Професія - кухар, кондитер У руках кухаря, як і в руках лікаря,...

12345678
Гарячі новини

Випускники - наша гордість

Випускники - наша гордість

 Шутко В’ячеслав Ласлович, закінчив ПТУ №7 м. Мукачева у 1986 році, отримав кваліфікацію - контролер радіоапаратури і апаратури провідного зв’язку четвертого розряду.

    Засновник і директор товариства з обмеженою відповідальністю «ДВС-САТ». Основний вид діяльності товариства - сфера радіомовлення та телебачення. Команда професіоналів під керівництвом В’ячеслава Ласловича кожного дня забезпечує безперебійний доступ клієнтів до мережі Інтернет та якісне Кабельне телебачення через власну оптоволоконну мережу. Результатом такої роботи є постійно зростаюча кількість абонентів. Товариство працює з використанням сучасних технологій та матеріалів, що дозволяє постійно підвищувати якість сигналу та стабільне 24-годинне підключення до мережі Інтернет за технологією Ethernet.

 

shutko

  

Тарасов Володимир Петрович закінчив ПТУ №7 м. Мукачева у 1986 році, отримав кваліфікацію - столяр четвертого розряду.

   Тарасов Володимир Петрович - засновник і директор компанії"Тарасов і Товариші". Компанія "Тарасов і Товариші" є одним з найбільших представників меблевої галузі в Закарпатті.Завдяки гнучкості виробництва, фірмою при виготовленні меблів застосовується великий спектр матеріалів (масиви дуба, вільхи, черешні; МДФ; більше 50 видів ламінованих ДСП; більше 50 видів стекол і дзеркал; а також метал, алюмінієві профілі та декоративний пластик), що надає меблям додаткову витонченість, функціональність і міцність. Варто зазначити, що дане меблеве виробництво є постійною базою проходження виробничої практики для наших учнів.

 

 

tarasov

 

  

          Міщенко Ігор Іванович закінчив Мукачівський професійний будівельний ліцей у 2005 році, отримав кваліфікацію - кухар IV розряду, кондитер III розряду.

   Сьогодні Ігор Іванович працює заступником по виробництву ресторану «Бульвар» м. Мукачева. Ресторан «Бульвар» – найкраще місце для того, щоб мукачівці та гості міста насолоджувалися кращими стравами української і європейської кухні. Ігор Іванович як шеф-повар виробництва завжди готовить тільки вишукані блюда з унікальним оформленням, вкладаючи свою любов до професії.

 

 

mishenko

 

 

             Тоба Наталія  Іванівна закінчила МПТУ-15 у 1994 році, отримала кваліфікацію -  в'язальниця  IV розряду, швачка III розряду. Сьогодні Наталія Іванівна власниця ательє та керівник дизайн-студії «Наталія Тоба» при Мукачівському державному університеті. Її творчий потенціал надає реальних перспектив подальшого професійного зросту авторам-початківцям. Завжди ділиться знаннями і новими технологіями в сфері мистецтва,  дизайну та конструювання костюмів.

 

toba

 

 

        Богдан Надія Михайлівна закінчила Мукачівський професійний ліцей сфери послуг у 2006 році, отримала кваліфікацію - оператор швацького устаткування IV розряду, швачка III розряду.

    На даний час працює провідним технологом на фабриці ім. Вороніна м. Київ. Результатом роботи Надії Михайлівни є підтримання високої якості виготовлення швейних виробів, що забезпечує  рівень популярності продукції швейного підприємства відомого модельєра.

 

bogdan

 

  

         Панас Василь Васильович закінчив середнє професійно-технічне училище №8 м. Мукачева  у 1980 році, отримав кваліфікацію -  маляр-штукатур  IV розряду.

    Сьогодні Василь Васильович працює директором ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти». Це один із сучасних керівників, що завжди застосовує інноваційні підходи в управлінні навчальним закладом та їх співвідношення з традиційними стратегіями навчання. Він створив творче освітнє середовище в закладі і навколо нього. Адміністрація  та педагогічний колектив новоствореного навчального закладу у складі 93 викладачів та 49 майстрів виробничого навчання достатньо володіють освітнім менеджментом, мають прогресивні погляди, глибоке аналітичне й перспективне мислення, створюють сприятливе середовище для максимальної реалізації природного потенціалу кожного учня. Це забезпечує  підготовку висококваліфікованих робітників, адаптованих до сучасних економічних умов і вимог ринку праці.

 

panas

 

 

           Теличко Володимир Федорович закінчив ПТУ №7 м. Мукачева у 1997 році, отримав кваліфікацію - слюсар з ремонту автомобілів IV розряду.Володимир Федорович працює головним інженером ВАТ «Мукачівський завод залізобетонних виробів і конструкцій». Це єдиний завод у Закарпатській області. Тут можна придбати залізобетонні вироби на будь-який смак і для найрізноманітніших потреб. Велика заслуга головного інженера в тому, що оптимальним рішенням для покупців віддалених районів, придбання ЗБВ є замовлення через мережу  інтернет. При цьому постачальник дає всі необхідні гарантії якості.

 

telichko

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

    

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 155
  • Статті : 1056
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1794092

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru