Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

1
Гарячі новини

Випускники - наша гордість

Випускники - наша гордість

 Шутко В’ячеслав Ласлович, закінчив ПТУ №7 м. Мукачева у 1986 році, отримав кваліфікацію - контролер радіоапаратури і апаратури провідного зв’язку четвертого розряду.

    Засновник і директор товариства з обмеженою відповідальністю «ДВС-САТ». Основний вид діяльності товариства - сфера радіомовлення та телебачення. Команда професіоналів під керівництвом В’ячеслава Ласловича кожного дня забезпечує безперебійний доступ клієнтів до мережі Інтернет та якісне Кабельне телебачення через власну оптоволоконну мережу. Результатом такої роботи є постійно зростаюча кількість абонентів. Товариство працює з використанням сучасних технологій та матеріалів, що дозволяє постійно підвищувати якість сигналу та стабільне 24-годинне підключення до мережі Інтернет за технологією Ethernet.

 

shutko

  

Тарасов Володимир Петрович закінчив ПТУ №7 м. Мукачева у 1986 році, отримав кваліфікацію - столяр четвертого розряду.

   Тарасов Володимир Петрович - засновник і директор компанії"Тарасов і Товариші". Компанія "Тарасов і Товариші" є одним з найбільших представників меблевої галузі в Закарпатті.Завдяки гнучкості виробництва, фірмою при виготовленні меблів застосовується великий спектр матеріалів (масиви дуба, вільхи, черешні; МДФ; більше 50 видів ламінованих ДСП; більше 50 видів стекол і дзеркал; а також метал, алюмінієві профілі та декоративний пластик), що надає меблям додаткову витонченість, функціональність і міцність. Варто зазначити, що дане меблеве виробництво є постійною базою проходження виробничої практики для наших учнів.

 

 

tarasov

 

  

          Міщенко Ігор Іванович закінчив Мукачівський професійний будівельний ліцей у 2005 році, отримав кваліфікацію - кухар IV розряду, кондитер III розряду.

   Сьогодні Ігор Іванович працює заступником по виробництву ресторану «Бульвар» м. Мукачева. Ресторан «Бульвар» – найкраще місце для того, щоб мукачівці та гості міста насолоджувалися кращими стравами української і європейської кухні. Ігор Іванович як шеф-повар виробництва завжди готовить тільки вишукані блюда з унікальним оформленням, вкладаючи свою любов до професії.

 

 

mishenko

 

 

             Тоба Наталія  Іванівна закінчила МПТУ-15 у 1994 році, отримала кваліфікацію -  оператор швацького устаткування IV розряду, швачка III розряду. Сьогодні Наталія Іванівна власниця ательє та керівник дизайн-студії «Наталія Тоба» при Мукачівському державному університеті. Її творчий потенціал надає реальних перспектив подальшого професійного зросту авторам-початківцям. Завжди ділиться знаннями і новими технологіями в сфері мистецтва,  дизайну та конструювання костюмів.

 

toba

 

 

        Богдан Надія Михайлівна закінчила Мукачівський професійний ліцей сфери послуг у 2006 році, отримала кваліфікацію - оператор швацького устаткування IV розряду, швачка III розряду.

    На даний час працює провідним технологом на фабриці ім. Вороніна м. Київ. Результатом роботи Надії Михайлівни є підтримання високої якості виготовлення швейних виробів, що забезпечує  рівень популярності продукції швейного підприємства відомого модельєра.

 

bogdan

 

  

         Панас Василь Васильович закінчив середнє професійно-технічне училище №8 м. Мукачева  у 1980 році, отримав кваліфікацію -  маляр-штукатур  IV розряду.

    Сьогодні Василь Васильович працює директором ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти». Це один із сучасних керівників, що завжди застосовує інноваційні підходи в управлінні навчальним закладом та їх співвідношення з традиційними стратегіями навчання. Він створив творче освітнє середовище в закладі і навколо нього. Адміністрація  та педагогічний колектив новоствореного навчального закладу у складі 93 викладачів та 49 майстрів виробничого навчання достатньо володіють освітнім менеджментом, мають прогресивні погляди, глибоке аналітичне й перспективне мислення, створюють сприятливе середовище для максимальної реалізації природного потенціалу кожного учня. Це забезпечує  підготовку висококваліфікованих робітників, адаптованих до сучасних економічних умов і вимог ринку праці.

 

panas

 

 

           Теличко Володимир Федорович закінчив ПТУ №7 м. Мукачева у 1997 році, отримав кваліфікацію - слюсар з ремонту автомобілів IV розряду.Володимир Федорович працює головним інженером ВАТ «Мукачівський завод залізобетонних виробів і конструкцій». Це єдиний завод у Закарпатській області. Тут можна придбати залізобетонні вироби на будь-який смак і для найрізноманітніших потреб. Велика заслуга головного інженера в тому, що оптимальним рішенням для покупців віддалених районів, придбання ЗБВ є замовлення через мережу  інтернет. При цьому постачальник дає всі необхідні гарантії якості.

 

telichko

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 128
  • Статті : 756
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1242874

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru