Вступ до центру

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» на 2019 рік ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Спортивно-масова робота

за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631453350275165) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631446440275856) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631439350276565)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1616398931780607)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1603209133099587)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1574673062619861) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1515274455226389) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1494056434014858?pnref=story) 26 жовтня 2017р. На базі ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» проведений легкоатлетичний крос...

123
Гарячі новини

Професії

ДНЗ 'Мукачівський центр ПТО' На базі 9-ти класів:
1.Швачка
2.Кухар, кондитер
3.Столяр будівельний, паркетник
4.Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів
5.Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання
 
На базі 11-ти класів:
1.Кухар, кондитер
2.Перукар (перукар-модельєр)
3. Електрогазозварник

Наше розташування

Головна

Панас Василь Васильович

Панас В.В.

Директор ДНЗ "Мукачівський центр ПТО"

Педагогічне кредо: «Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина – неповторна» ...

 

Загальні відомості

Прізвище, ім'я, по батькові: Панас Василь Васильович

Освіта:  вища

Навчальний заклад: 1996 р., Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури, промислове і цивільне будівництво, інженер-будівельник
Стаж педагогічної роботи: 31 рік
Назва професії, з якої веде професійно-теоретичну підготовку: маляр, штукатур
Рік та результати останньої атестації: 2017р., підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач»
Підвищення кваліфікації: 2014р. - Центральний ІППО м.Київ, категорія "Директори ПТНЗ" свідоцтво 12 СПВ 124071 
2014р. - НМЦ ПТО ПК ІППу Хмельницькій області, викладача професійно-теоретичної підготовки,свідоцтво 12СПВ № 040863

 

 

Педагогічна діяльність

 
Мета атестації педагогічного працівника: підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач»
Методична проблема: «Використання сучасних інформаційних технологій на уроках спецдисциплін»


Відкриті уроки на рівні навчального закладу:


   2016 рік

3    4

   Тема уроку «Поліпшене фарбування внутрішніх та зовнішніх поверхонь щітками та валиками». На уроці використано різний дидактичний матеріал, а саме: плакати, підручники, картки-завдання, тестові завдання. Методами та прийомами проведення уроку були: словесний, пояснювальний, самостійна робота в групах, доповідь учнів.
Учні вивчили:
- вимоги які ставляться до поверхонь під фарбування;
- вимоги до пофарбованих поверхонь;
- технологічний процес фарбування;
- основи кольоровознавства;

   2015 рік

IMG 0201

   Предмет «Матеріалознавство». Тема уроку «Спеціальні розчини».
На уроці використовувались різні форми й методи роботи для формування в учнів знань, необхідних при виконанні штукатурних робіт у приміщеннях спеціального призначення. Закріплення вивченого на уроці проведено у вигляді дебрифінгу, під час якого викладач разом з учнями розв’язував проблемні питання. Правильність відповідей перевірялась вибором будівельних матеріалів із колекції, де вони розміщені по групах.
    2014 рік 
   Предмет «Технологія штукатурних робіт». Тема уроку «Технологія виконання високоякісної штукатурки».
Для досягнення позитивних результатів на уроці використовувались завдання, які активізували самостійне мислення учнів, а саме: ігри, робота із сигнальними картками, тестування, цікаві повідомлення. Така робота на уроці дала можливість виявити якість знань і вмінь, що характеризують стан засвоєння учнями виконання високоякісної штукатурки.

1.2

 

    2013 рік
   Предмет «Охорона праці». Тема уроку «Захист споруд і будівель від блискавки. Правила поведінки під час грози».
   Щоб сформувати знання учнів про атмосферні електричні явища та уміння захисту від них, під час роботи на уроці використано дидактичне забезпечення - плакати «Фронтальна гроза», «Грозовий розряд», «Різновид блискавок», схема громовідводів, кінофрагмент «Атмосферна електрика». Для закріплення нового матеріалу проведено самостійну роботу, після перевірки якої виявлено труднощі у засвоєнні учнями окремих питань. Проведено бесіду, в процесі якої ще раз звернуто увагу на принцип дії громовідводу.

 

 Методична робота

    2016 рік
   Тема виступу на засіданні директорів ПТНЗ області «Організація професійно-практичної підготовки у ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти»». У доповіді звернуто увагу на складові, здатні забезпечити якісну професійну підготовку майбутнього кваліфікованого робітника.
1    2
    2015 рік 
   Тема виступу на засіданні Школи молодого педагога «Сучасні вимоги до уроків спецдисциплін». В даних методичних рекомендаціях розглянуті найважливіші основні питання щодо підготовки викладача спецдисциплін до уроку. Однак слід пам’ятати, що для хорошої підготовки і проведення уроку викладачі повинні володіти високою майстерністю і якостями, які характеризують їх особистість. Серед цих якостей важливе значення мають принциповість, ідейність, переконаність. Забезпечити високий рівень викладання предмета можуть тільки ті викладачі, які володіють високою професійною майстерністю, мають досвід роботи на підприємствах галузі, знайомі з сучасною технологією та передовими методами організації виробництва, а також вміють бездоганно виконувати всі види робіт, яким навчають молоде покоління. Для оволодіння майстерності навчання, вдосконалення педагогічної техніки необхідно слідкувати за появою нових методичних матеріалів, за узагальненням кращого досвіду в педагогічній літературі.

1.3

 

 

    2015 рік розробив методичну розробку з предмета «Охорона праці»
Тема «Основи пожежної безпеки»
   У роботі звернуто увагу на основні причини виникнення пожеж, а також на основні організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки відповідно до Правил пожежної безпеки в Україні.

 

 

 

 

   2014 рік 

5

   Тема виступу на засіданні педагогічної ради «Моніторинг навчального процесу – запорука підвищення якості освіти згідно до вимог сучасності».
    У виступі звернуто увагу на питання щодо формування сучасних засобів діагностики, удосконалення контролю знань учнів, підвищення якості навчально-методичного забезпечення дисциплін, використання сучасних педагогічних технологій під час проведення лабораторних робіт, організації навчально-дослідної та самостійної роботи учнів. Ці актуальні питання знайшли широку підтримку у педагогічного колективу та були визначені як першочергові завдання, що забезпечуватимуть формування конкурентноспроможного фахівця, адаптованого до вимог сучасності.

 

   2014 рік розробив методичні рекомендації
   Тема «Використання сучасних інформаційних технологій навчання на уроках спецдисциплін» 
   У роботі звернуто увагу, що успішність інноваційної діяльності передбачає, що педагог усвідомлює практичну значущість різних інновацій у системі освіти не лише на професійному, а й на особистісному рівні. 
   Готовність викладача до інноваційної педагогічної діяльності — особливий особистісний стан, який передбачає наявність у педагога мотиваційно-ціннісного ставлення до професійної діяльності, володіння ефективними способами і засобами досягнення педагогічних цілей, здатності до творчості і рефлексії.

1.1 

    2014 рік розроблено «Словник - довідник» з предмету «Охорона праці»
Метою «Словника - довідника» стало:
• тлумачення основних термінів;
• формування у майбутніх робітників знань і навичок з безпечного ведення робіт
• Відповідального ставлення до збереження життя і здоров'я
• Оволодіння знаннями з основ організації управління охороною праці
• Запобігання травматизму

 

 

1.5

   2014 рік 
   Працював над створенням презентацій для електронної бази комплексно-методичного забезпечення з предмета «Охорона праці», до теми навчальної програми «Основи пожежної безпеки»

 

 

Участь у конкурсах

6    7

   Вихованець Фістер Іван став переможцем обласного учнівського конкурсу фахової майстерності з професії штукатур. Учень зайняв II місце.

 
 
Методичні розробки:
Презентації до розділу: "Основи пожежної безпеки"

 

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 77
  • Статті : 504
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 808320

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru