Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

1
Гарячі новини

Булінг

Все про булінг

 

b1 

БУЛІНГ 


 

Наказ МОН України від 28.12.2019 року № 1646 "Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів впливу в закладах освіти"

Роз'яснення щодо застосування наказу МОН України від 28.12.2019 р. № 1646 "Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів впливу в закладах освіти" (Лист МОН України від 13.04.2020 р. № 1-9/207)

План заходів із запобігання булінгу в навчальному закладі

Булінг: ознаки та алгоритм дій у разі виявлення. 

Про булінг

Bezymyannyj bulling Montazhnaya oblast 1

 

P1200662У жовтні 2020 р.  психологічна служба закладу (практичний психолог Малець-Балога О.А. та соціальний працівник Макарчук Ю.Ю.) виступила на засіданні старостату, де розповіли про заходи щодо протидії домашньому насильству, запобігання булінгу в учнівському середовищі, види та ознаки насильства. Також учням розповіли про зміст Указу Президента України "Булінг: причини, наслідки, методи та подолання негативного явища" та порядок реагування в разі виявлення булінгу.

Психологічна служба має стати ланкою у відносинах між викладачами і учнями, повинна створити умови для формування здорового морально-психологічного клімату в колективі.

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу 2019

СТОп булінг 2018

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 128
  • Статті : 760
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1250836

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru