Вступ до центру

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» на 2019 рік ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Спортивно-масова робота

за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631453350275165) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631446440275856) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631439350276565)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1616398931780607)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1603209133099587)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1574673062619861) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1515274455226389) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1494056434014858?pnref=story) 26 жовтня 2017р. На базі ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» проведений легкоатлетичний крос...

123
Гарячі новини

Статті

Місюк Вікторія Омелянівна

 

basarab

 

Заступник директора з НВР 

 


Моє навчальне кредо кредо:
«До майбутнього треба йти озираючись на минуле!»

Моє виховне кредо кредо:

«Приголуб дитину!

Виростиш людину!»


Загальні відомості

 

Прізвище, ім’я, по батькові: Місюк Вікторія Омелянівна

Дата народження: 26.03.1971

Освіта : вища
Спеціальність за фахом
вчитель історії, методист з виховної роботи

Навчальний заклад: 1994р. Прикарпатський університет ім.В.Стефаника, диплом КН №900306

Стаж педагогічної роботи: 23 роки

Рік останньої атестації: 2015р., підтверджено кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та педагогічного звання "старший викладач";

2017р., відповідає займаній посаді заступника директора з виховної роботи.

      Підвищення кваліфікації: 2012 р., ЗІППО, вчителів історії та правознавства, свідоцтво ЗІСПК №002654.

      Курси підвищення кваліфікації заступника директора з навчально-виховної роботи в університеті менеджменту освіти НАПН України м.Київ від 18.10.2013р., свідоцтво 12СПВ №019656.

Педагогічна діяльність

Мета атестації педагогічного працівника - підтвердження кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" та педагогічного звання "старший викладач", відповідає займаній посаді заступника директора з виховної роботи.

Методична проблема: «Методика застосування інноваційних методів навчання при викладанні історії України та правознавства»

ВІДКРИТІ УРОКИ НА РІВНІ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ:

 

2012 рік 

В рамках проведення Тижня права – 2012 проведений урок – відеолекторій на тему «Права людини та дитини».

Учнів групи № 14т зацікавили відмінності прав людини та прав дитини, зафіксовані в Конвенціях, біллях, актах та інших правових документах, але не прийнятих у вигляді закону на державному чи міжнародному рівні. Учні групи зробили висновок з уроку-відеолекторію про те, що права людини порушуватимуться доти допоки не стануть основним Законом держави.


     Урок пам'яті, присвячений 69 річниці Перемоги у Другій світовій війні на тему «Україна напередодні Другої світової війни».


        З нагоди 130 річниці з дня народження політичного діяча часів Гетьманату В'ячесла́ва (Вацлава) Казими́ровича Липи́нського проведений відкритий урок на тему «Брестський мир та Україна».

Учні ознайомилися становищем України після підписання Брестського миру та з видатним українським політичним діячем, істориком, соціологом, публіцистом, теоретиком українського консерватизму, одним із організаторів Української демократично-хліборобської партії, а за часів Гетьманату — послом України в Австрії.


12 листопада 2013 року проведений «Урок пам'яті» на тему «Штурм лінії «Вотан». Заняття проведено в межах навчальної програми з історії України по темі «Оборонні бої 1942-1943 років». Урок став одним із запланованих у навчалному закладі заходів відзначення 70-річниці з дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Учні групи 24 дізналися, що «Лінія Вотан» - це частина оборонної лінії німців «Пантера - Вотан», збудована німцями у 1943 році. Гітлер особисто планував оборону Дніпра як останньої географічної перешкоди до Києва та Криму. Він наказав збудувати 3 оборонні лінії на яких розташував 15 німецьких та одну румунську дивізії. Але сили радянської армії, які штурмували оборонний вал у 7,5 разів перевищували німецькі війська. Битва тривала 41 день, закінчилася перемогою Червоної Армії та визволенням міста Мелітополя.


В ліцеї стало традиційним в грудні кожного року проводити Тиждень права. Завдяки заходам, які проводяться в рамках Тижня учні ліцею мають можливість поповнити свої знання з правознавства. Але особливо цікавим для учнів ліцею стало спілкування з своїми однолітками з юридичного відділення Мукачівського аграрного коледжу.

В грудні 2011 року з студентами проведений урок-акцію «Студент-юрист – учню ліцею» на тему «Правова відповідальність неповнолітніх»


ТИЖНІ ПРАВА:

2011 рік

Конспект уроку з права

 

2012 рік

Конспект уроку з права

      2013 рік 

    В рамках тижня історії та правознавства проведено екскурсію для кращих знавців правознавства, а саме учнів групи 14т Піняшко С., Тімовті П., Юрпалова Т., учнів групи 16 Островка П., Канчій В. у міськрайоний суд на інсталяцію судового процесу. Працівницею суду Дзямко Ю.Ю. було проведено лекцію про особливості судової влади в Україні.


         ВИСТАВКИ:

 

    З нагоди 70-річниці початку партизанського руху під час Великої Вітчизняної війни зібраний матеріал про партизанський рух в Закарпатті , загони Танка, Русина та інших героїв – підпільників.

  

     В березні 2012 року 73 річницю створення Карпатської України – першої незалежної держави на теренах Закарпаття – зустрічала громадськість нашого краю організовано виставку «Карпатська Україна та Августин Волошин».

 

     В історії людства та українській історії День Перемоги відзначається щорічно. До цієї події приурочені різні заходи, які проводяться в ліцеї. Один з них – виставка, присвячена цій знаменній події.

 

     26 листопада 2013 року закарпатська спільнота та наш ліцей відзначали 69 річницю возз’єднання Закарпаття з Радянською Україною.

     Саме в ці листопадові дні в Мукачеві, у кінотеатрі «Скала» («Перемога») відбувся Перший з'їзд Народних Комітетів – органів народної влади, який прийняв Маніфест з проханням приєднати Закарпаття до України.

     У навчальному закладі проведена виставка копій архівних документів, які були використані під час з'їзду.


 ДОПОВІДІ:

Виступ на педагогічній раді в листопаді 2013 року на тему «Аналіз профорієнтаційної роботи за 2013 рік»

 

 

    В грудні 2013 року на засіданні  методичної комісії класних керівників виступила з доповіддю на тему ««Створення умов для формування соціальної компетентності та самореалізації особистості, розвитку духовного, інтелектуального потенціалу учнів ДНЗ «Мукачівський професійний ліцей»»

 

2012-2014 – керує роботою обласної методичної секції педагогічних працівників суспільно-гуманітарних дисциплін.

 

Позанавчальна діяльність

 

1lin

    Як заступник директора з виховної роботи організовую масові  виховні заходи, проводжу тематичні та святкові лінійки, ініціюю проведення учнівських акцій, координую роботу гуртків творчої майстерності.

 

 

 ЛІНІЙКИ:

 

   26 жовтня 2012 року виготовлено меморіальну виставку про героїв визволення «Мукачево – визволителям!», учні з прослухали на загальноліцейній лінійці інформаційно-літературну композицію «Вам, визволителі, слава!», було покладено квіти біля обеліску слави у м. Мукачеві

     75 років тому на теренах Закарпаття постала суверенна Держава під назвою Карпатська Україна. Саме цій події присвячені заходи: урочиста лінійка та виставка унікальних фотографій, зроблених патріотом Карпатської України, фотографом Калеником Лисюком, справжнє ім'я якого Василь Лепикаш. Він був громадським діячем, колекціонером та меценатом, а в 1923 році він емігрував до США.

 

      29 січня 2013 року у ДНЗ «Мукачівський професійний ліцей» відбулася інформаційна лінійка, присвячена 95 річниці бою під Крутами

 


     Метою виховної роботи гуртожитку є створення умов для соціалізації молоді, а основним завданнями є формування колективу учнів, які вміють самостійно господарювати, проводити свій вільний час, здійснювати самопідготовку до занять.
     Для цього використовуються різноманітні напрямки, форми та методи виховної роботи. Основними формами виховної роботи в гуртожитку є організаційна (групова; індивідуальна), пізнавальна (вікторини, диспути, конкурси) та моральна (круглі столи, акції милосердя, літературно-музичні вечори).
     Для забезпечення правопорядку в гуртожитку та на території організовано чергування майстрів виробничого навчання, а також видано ряд наказів з питань боротьби з вживанням спиртних напоїв, тютюнопалінням та іншими негативними проявами.

                                                                            G0865 G868


     Учнівське самоврядування – це старт для початку професійного зростання, можливість вчитися, бути відповідальним за себе і за інших.

    Учнівське самоврядування є універсальною формою активності, яку можна з однаковим успіхом вважати як способом організації буття колективу центру, так і чинником творчої самореалізації особистості. Воно має на меті через широко розвинуту систему органів самоуправління забезпечити:
• включення учнів у різноманітну глибоко змістовну діяльність колективу;
• масового залучення учнів до організаторської роботи, до управління справами колективу;
• сформувати права і визначитися з обов'язками учнів;
• сформувати почуття господаря групи, центу, міста, держави.

    Досвід роботи свідчить, що самоврядування дозволяє учням розвинути такі соціальні якості людини, як толерантність, критичність та конструктивність мислення, повага до власної та чужої праці, оптимізм, гуманізм, здатність до самоаналізу і самовиховання. Воно спонукає до осмислення власної ролі у життєдіяльності колективу і є реальним фактором формування демократичних, правових засад і традицій у міжособистісному спілкуванні, їх підготовки до розбудови громадського суспільства нашої України. І, нарешті, учнівське самоврядування є організацією, що складається з учнів, створена учнями й існує для учнів.
Головне завдання в організації учнівського самоврядування полягає в тому, щоб через розвиток соціальної активності учнів виховувати в них почуття власної гідності, надати їм можливість виявити себе на ділі.

                                                                    Uch924 Uch942


    Одним з елементів роботи заступника з виховної робот є організація та контроль діяльності старостату, який:
• звітує про результати навчально-виховної роботи на зборах групи, засіданнях старостату
• є безпосереднім зв'язковим між учнями та адміністрацією центру, коллективом групи та класним керівником і майстром виробничого навчання (доводить до їхнього відома плани, завдання, рішення адміністрації центру та учнівського самоврядування).

                                                                    St16 St92


     У виховній роботі щодо дітей пільгових категорій дотримуюся ідей пріоритетного переходу від ідей колективного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до впровадження індивідуальних підходів і сімейних форм виховання.
     Кількість учнів сиріт центру в середньому складає 33 особи, до кожного з них необхідно підбирати індивідуальні методи виховання: соціалізація ромських дітей, навчання елементарного господарювання та самостійності, заощадження та розподіл коштів, дотримання гігієни та багато інших питань, які виникають під час роботи з дітьми-сиротами.

 

S19 S56


УЧАСТЬ У ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІЙ РОБОТІ:

 

     Одним з напрямків роботи заступника директора з виховної роботи є профорієнтація. Використання різних методів роботи з абітурієнтами дозволить залучити в навчальний заклад більшу кількість вступників, здійснювати якісний професійний відбір.

IMG 0457

 

      23 вересня 2014 року в с. Залуж Мукачівського району відбулася «Ярмарка професій», на якій Місюк В.О. презентувала ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти».

 

   29 квітня 2014 року прийнала участь у «Ярмарку професій», яку організував районний Центр зайнятості в с. Ракошино. Учням шкіл Мукачівського району було цікаво і корисно почути інформацію про новостворений навчальний заклад – Мукачівський центр професійно-технічної освіти, побачити вироби гуртківців та сфотографуватися на фоні банера, який розповідає про професії Центру.

  

Щороку приймає активну участь у профорієнтаційній роботі з випускниками  загальноосвітніх шкіл м. Мукачева та района.


          МЕТОДИЧНІ РОЗРОБКИ:

 

Короткий конспект тем з права;

Методика застосування інноваційних технологій у вивченні предмету;

Методичка структура інноваційного уроку;

Mетодична розробка по правознавству.

 

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 74
  • Статті : 488
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 785831

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru