Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2022-2023 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) До уваги абітурієнтів! 19 червня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон, що передбачає внесення змін до діючого ЗУ «Про...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Профорієнтація з професії перукар (перукар-модельєр)

Професія - перукар Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря - це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності і смаку. Творчий процес створення зачісок і стрижок знаходиться в близькій спорідненості з...

Профорієнтація з професії продавець

Профорієнтація продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів Ні для кого не секрет, що конкурентна битва між корпораціями, що виробляють схожі товари, перемістилася в сферу людських технологій. І лінія фронту в цій баталії пролягла прямо через прилавок....

Профорієнтація з професії столяр будівельний, паркетник

Дерево – джерело життя на землі. Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні інтер’єрів, виготовленні меблів та інших побутових речей. Професія деревообробника завжди була цінуючою людьми, особливо в сучасному світі новітніх технологій....

Профорієнтація з професії швачка

Професія - швачка Швачка -це одна з найдавніших і шанованих професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. У сучасному світі купити готовий одяг не представляє особливого зусилля. Маса магазинів одягу, фірмових бутиків пропонують готові сукні, костюми на будь-який смак і...

Профорієнтація кухар, кондитер

Професія - кухар, кондитер У руках кухаря, як і в руках лікаря,...

12345678
Гарячі новини

Пам'ятка читачеві

Пам'ятка читачеві

Пам’ятка читачеві

Обов'язки учня:

1. Дотримуватися Правил користування бібліотекою Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти».

2. Бережно користуватися книгами. Книги повинні бути обгорнутими. При відсутності сторінок - зробити ксерокс і вклеїти в книгу.

3. В кінці півріччя книги, по яким вичитано курс, здати і отримати нові на друге півріччя. Книги приймаються згідно із записаним інвентарним номером у формуляр читача.

4. В кінці навчального року здати всі посібники і отримати з бібліотеки обхідний лист.

5. В разі псування книги протягом навчального року підійти в бібліотеку і з’ясувати про розмір відшкодування книги.

6. В разі втрати посібника читач:

а) книги за перший курс відшкодовує рівноцінною книгою (посібник за посібник);

б) книги зі спецдисциплін відшкодовує ксерокопією книги з твердою обкладинкою;

в) інші підручники відшкодовує за ринковою ціною згідно з Типовими правилами бібліотеки.

7. Не виносити книги з бібліотеки без дозволу бібліотекаря. За порушення правил читач не обслуговується бібліотекою.

8. Дотримуватися правил поведінки в бібліотеці (не розмовляти, не заходити до бібліотеки з продуктами харчування та жуйками, не смітити).

9. Відключати мобільні телефони під час перебування в читальному залі.

10. Забороняється навмисне псування книги читачем (виривання сторінок, підробка інвентарних номерів).

11. Підручники, які видаються на кількох учнів, записуються на одного читача, але матеріальну відповідальність несуть всі, хто користувався.

12. Учень має право взяти книгу (крім довідкових і цінних видань) на ксерокопіювання, здавши під заставу учнівський квиток.

13. Учні обслуговуються в читальному залі при наявності формуляру та учнівського квитка.


ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

учнів Державного навчального закладу

«Мукачівський центр професійно-технічної освіти»

1. Вимоги до поведінки учнів під час теоретичного навчання

1. Учні ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» (далі Центр) зобов’язані відвідувати заняття, виконувати вимоги навчальних програм і системи контролю знань, умінь і навичок.

2.  В Центрі учням слід приходити без запізнень, не пізніше, як за 5 хвилин до початку першого уроку, ранкової зарядки, виробничого навчання.

3.  Зовнішній вигляд учня повинен бути охайним, забороняється у навчальних приміщеннях використовувати без особливих потреб верхній одяг та головні убори. У дівчат не допускається занадто відвертий одяг, велика кількість прикрас (особливо дорогоцінних). Макіяж повинен бути легким, манікюр - непомітним. Учні повинні бути дисциплінованими, дотримуватись правил людського співжиття, не допускати дій, що суперечать загальноприйнятим нормам моралі.

4. Не можна приносити в Центрі на його територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові петарди, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, наркотичні і інші засоби та отрути, а також токсичні речовини.

5. Забороняється без дозволу майстра в/н або адміністрації залишати Центр та його територію в урочний час. У разі пропуску занять учень повинен у тригодинний термін повідомити майстра в/н про причину відсутності, а за довготривалої відсутності - пред'явити довідку від лікаря або записку від батьків (осіб, що їх заміщують) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше десяти днів учень зобов'язаний представити довідку з медичної установи. Пропускати заняття без поважних причин не дозволяється.

6. Учні зобов’язані дотримуватись встановленого порядку роботи училища:

7. Прийшовши в Центр, учень повинен принести з собою все необхідне для навчальних занять (зошити, підручники, тощо), спецодяг для виробничого навчання, а для уроків фізичного виховання - спортивну форму і змінне взуття.

8. При вході викладача, майстра, працівника адміністрації Центру, а також гостей в клас , учні вітають його, встаючи з місця.

9. Учні повинні заходитив клас, майстерню, лабораторію лише з дозволу викладача, майстра виробничого навчання. Не можна заходити в клас, майстерню, лабораторію після дзвоника. Учень, який запізнився на урок, має отримати дозвіл, щоб бути присутнім на уроці. Щоб вийти з класу, лабораторії, майстерні під час занять також необхідно отримати дозвіл викладача чи майстра виробничого навчання. В кінці уроку учні встають тільки після того, як викладач скаже, що урок закінчено. Слід пам’ятати, що дзвінок про закінчення уроку дається для педагога.

10. Забороняється під час уроків: жувати гумку, розмовляти по мобільному телефону або грати в ігри та робити все те, що може завадити роботі викладача або інших учнів

11. Якщо необхідно поставити питання викладачу або відповісти на його питання слід підняти руку та дочекатись дозволу говорити.

12. Учень має право в коректній формі відстоювати свій погляд і свої переконання при обговоренні різних спірних і неоднозначних питань.

13. Знаходячись в коридорах Центру , необхідно поводити себе так, щоб не заважати іншим. Не можна бігати, штовхатись, кричати, розмахувати руками. Необхідно бути ввічливим зі своїми однолітками та педагогами. За умови виникнення конфліктної ситуації слід звертатися за допомогою до майстра в/н або представника адміністрації закладу.

14. Неприпустимі правопорушення з боку учнів Центру(крадіжка, псування чужих речей, державного майна тощо).

15. Працюючи з інструментом, обладнанням, приладами, підручниками, наочними посібниками, учні повинні дотримуватися вказівок викладача або майстра виробничого навчання, а також дотримуватись правил техніки безпеки та охорони праці. У випадку виходу з ладу обладнання, інструменту, інвентарю, учень повинен одразу доповісти про це майстру, викладачу, або представнику адміністрації.

16. Після закінчення занять потрібно навести порядок на своєму робочому місці. Під час перерви всі виходять з класу, майстерні, лабораторії, приміщення провітрюється. Чергові учні зобов’язані в кінці занять прибрати класи, майстерні і лабораторії.

17. Не можна запізнюватись на масові заходи: збори, вечори і т.д. Потрібно своєчасно виконувати розпорядження осіб, відповідальних за їх проведення. Під час проведення заходу необхідно поводити себе так, щоб не заважати іншим.

18. Якщо під час культурних заходів в актовому залі довелось будь-кого потурбувати, варто вибачитись. Проходити на своє місце в ряду, повернувшись обличчям до тих глядачів, які вже сидять. Ніколи, ні з якого приводу не потрібно вступати у суперечки.

19. Учні повинні дотримуватиправил поведінки під час відвідування гуртків у позаурочний час.

Крім того суворо забороняється:

1. Палити, вживати алкогольні та слабоалкогольні напої (в т.ч. «енергетичні») у приміщеннях та на території навчального закладу.

2. Користуватися під час уроків музичними плеєрами з навушниками, здійснювати дзвінки, друкувати СМС-повідомлення, використовувати мультимедійні засобами (смартфони, планшети, ноутбуки) із забороненим контентом (відео, іграми, Інтернетом, соціальними мережами, тощо).

3. Під час перерв не вмикати музичний плеєр на мобільному телефоні через гучномовець.

4. Застосовувати ненормативну лексику у спілкуванні.

5. Грати у азартні ігри (карти) під час навчального процесу.

6. Демонструвати прояви аморального способу життя, проявляти та провокувати на агресивну поведінку, принижувати гідність інших учнів.

7. Сидіти на підвіконнях при відчинених вікнах.

8. Псувати майно навчального закладу.

9. Здійснювати дії, що можуть бути небезпечними для життя і здоров’я самого себе та інших учнів.

Дані Правила поведінки є загальнообов’язковими для усіх учнів Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти». За неналежне виконання і систематичне порушення Правил до учня застосовуються такі засоби впливу:

1. Попередження.

2. Особисті бесіди з учнем та його батьками (можуть проводитися директором Центру, заст. дир. з НВР, майстром в/н, практичним психологом, на засіданнях Ради профілактики правопорушень).

3. Зобов’язання відшкодування збитків.

4. Зобов’язання публічного вибачення.

5. Догана (із занесенням даних у особову справу учня).

6. Відрахування з числа учнів Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти». Порядок накладання дисциплінарного стягнення, відрахування з навчального закладу встановлюється його Статутом, Правилами внутрішнього розпорядку та у відповідності до чинного законодавства України.

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

    

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 155
  • Статті : 1056
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1794021

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru