Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2022-2023 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) До уваги абітурієнтів! 19 червня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон, що передбачає внесення змін до діючого ЗУ «Про...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Профорієнтація з професії перукар (перукар-модельєр)

Професія - перукар Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря - це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності і смаку. Творчий процес створення зачісок і стрижок знаходиться в близькій спорідненості з...

Профорієнтація з професії продавець

Профорієнтація продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів Ні для кого не секрет, що конкурентна битва між корпораціями, що виробляють схожі товари, перемістилася в сферу людських технологій. І лінія фронту в цій баталії пролягла прямо через прилавок....

Профорієнтація з професії столяр будівельний, паркетник

Дерево – джерело життя на землі. Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні інтер’єрів, виготовленні меблів та інших побутових речей. Професія деревообробника завжди була цінуючою людьми, особливо в сучасному світі новітніх технологій....

Профорієнтація з професії швачка

Професія - швачка Швачка -це одна з найдавніших і шанованих професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. У сучасному світі купити готовий одяг не представляє особливого зусилля. Маса магазинів одягу, фірмових бутиків пропонують готові сукні, костюми на будь-який смак і...

Профорієнтація кухар, кондитер

Професія - кухар, кондитер У руках кухаря, як і в руках лікаря,...

12345678
Гарячі новини

Методична комісія з підготовки будівельних професій та металообробки

Методична комісія педагогів з підготовки будівельних професій та металообробки

Голова м/к Голомб В.Ю.

image 0 02 04 5a383867592b85678f6cb10c187823d11ae30362eae4ec17b1dc35e5417c9ce9 V 1

 

Методична проблема: "Впровадження інформаційно-комп'ютерних технологій

у навчальний процес для підвищення якості професійної освіти" 

Склад методичної комісії 

 

 

Фото педагога

 

 

ПІБ педагога

Кваліфікаційна категорія (тарифний розряд), педагогічне звання

 

 

Предмет, який викладає

 

 

Методична проблема, над якою працює педагог

 

golomb 298x448

Голомб

Віктор Юлійович

13 т.р.

професійно-практична підготовка столяра будівельного, паркетника

"Використання комп'ютерних тестів для створення позитивної мотивації в учнів до навчання"

 

 Panas

 

Панас

Василь Васильович

 

 

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

 

 

загальнопрофесійні дисципліни

 

 

«Використання сучасних інформаційних технологій на уроках спецдисциплін»

 

 schur 298x447

 

 

Щур

Іван Васильович

 

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

 

спецпредмети з професії столяр будівельний, паркетник

«Підвищення якості професійної

освіти шляхом впровадження новітніх виробничих

технологій у навчальний процес»

ploskina 

 

Плоскіна

Володимир Іванович

«спеціаліст вищої категорії»,

«старший викладач»

креслення з будівельних професій

«Підвищення якості освітньо-виховної роботи  з учнями через підвищення рівня інформаційної компетентності педагога»

 

 20191105 115936

 

 

Корабель Ярослав Васильович 

 

«спеціаліст вищої категорії»

спецпредмети з металообробних професій

«Підвищення якості освітньо-виховної роботи  з учнями через підвищення рівня інформаційної компетентності педагога»  

 

 IMG 93fbb5609da3466962bd577dac7d153a V

   

 

      Велика        Анастасія  Ярославівна

 

 

11 тарифний розряд

 професійно-практична підготовка  електрогазварника 

"Підготовка до уроку майстра виробничого навчання" 

 

 IMG 36615b8e00670df9ad79c9334ac920ef V

 

Ковач

Іван

Іванович

 

11 т.р. 

професійно-практична підготовка столяра будівельного, паркетника

"Організація та проведення уроку виробничого навчання" 

 

       Методична комісія викладачів та майстрів в/н професій будівельних та металообробки налічує  7 педпрацівників, з яких 4 – викладачі спецдисциплін та 3 майстра в/н. Заклад освіти веде підготовку учнів з професій: столяр будівельний 4 розряду, паркетник 4 розряду, електрогазозварник 3 розряду. Якісний склад методичної комісії: «спеціаліст вищої  категорії» - 4 викладачів; педагогічне звання: «старший викладач» - 3 викладачів;  11 тарифний розряд - 2 майстри в/н,  13 тарифний розряд - 1 майстер в/н.


Моя професія - електрогазозварник (презентація)

ElektroGazoZvarnukPR 301x217

 

       Напрямки роботи методичної комісії: обговорення плану роботи на навчальний рік; обговорення робочої навчальної документації; проведення заходів із реалізації навчально-методичної проблеми; обмін педагогічним досвідом; взаємовідвідування уроків; семінари з впровадження дистанційного навчання; виступи з доповідями, участь у роботі творчих груп, організація конкурсів, виставок тощо.
c4 urok29  Основне наше завдання – це якісна підготовка кваліфікованого робітника, яка базується в першу чергу на підвищення професійної компетентності педагогічного працівника, забезпечення сучасним обладнанням матеріально-технічної бази професійної підготовки професій, створення електронної бази педагогічних напрацювань з професії, обміну досвіду з впровадження перспективних педагогічних технологій навчання та новітніх виробничих технологій виробництва у навчально-виробничий процес.
8 zvarkaПід час виробничого навчання учні з професії електрогазозварник опановують уміння і навики роботи у навчально-виробничій майстерні закладу освіти. Відповідно до кваліфікаційної характеристики кваліфікації електрогазозварник 2 розряду вони повинні вміти: виконувати ручне дугове зварювання простих деталей, вузлів і конструкцій в нижньому і вертикальному положеннях зварного шва; встик без скосу кромок, зі скосом кромок суцільним однобічним і двобічними швами; зварювання пластин однакової і різної товщини суцільним і переривчастим одношаровим швом; зварювання кутових з’єднань без скосу і зі скосом кромок.
Для виконання цих операцій важливо знати: правила обслуговування газової апаратуру відповідно до ДСТУ; прихвачування деталей, виробів, конструкції у всіх просторових положеннях; готувати вироби, вузли та з’єднання під зварювання, зачищати шви після зварювання та усувати раковини і тріщини в простих деталях, вузлах, відливках.
133     У Центрі проводяться директорські контрольні роботи. Цей контроль проводиться з метою підвищення відповідальності педагогічних працівників і учнів за рівень знань, умінь, практичних навичок, а також для виявлення прогалин у знаннях учнів. Після виконання завдань педагогічні працівники аналізують типові помилки, які допустили учні та розробляють відповідні заходи для усунення прогалин у знаннях. Директорські контрольні роботи плануються щорічно. Вони є важливою складовою освітнього процесу, спрямовані на контроль якості знань і вмінь учнів та поширення творчих можливостей педагогів в підготовці майбутніх фахівців.
Щороку у Центрі проводяться олімпіади з спец предметів та конкурси професійної майстерності серед учнів.
12 c2У квітні 2018 року на базі закладу освіти проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії столяр будівельний (кваліфікація: 3 розряд). Конкурс проводився у два тури. В перший день учасники пройшли теоретичний тур, який передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: технологія столярних робіт, матеріалознавство, будівельне креслення, електротехніка, охорона праці. Вони виконали тестові завдання на персональному комп'ютері.
Практичний тур складався з виготовлення за допомогою столярних ручних інструментів табурету простої конструкції із масиву деревини породи сосна І сорту (за кресленням). За результатами конкурсу визначено переможця – Мацола Олександр, який представить Закарпатську область у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії в травні у м. Дніпро.
14 Vernisazsh2     Педагогічнгі працівники проводять роботу з обдарованими учнями на заняттях гуртка технічної творчості, готують експонати на виставки обласного та республіканського рівня, на ярмарки професій для профорієнтації учнівської молоді загальноосвітніх шкіл міста та району.
Під час вернісажу професій «Робітнича професія – крок до успіху» наші майстри в/н та учні демонструють майстер-класи з обробки або збирання виробів з деревини. Метою та завданням Вернісажу є пропаганда робітничих професій, сприяння свідомому вибору професій серед учнівської молоді, формування позитивного іміджу закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
st1 5У сучасних умовах у закладах професійної (професійно-технічної) освіти України відбувається пошук прогресивних форм реалізації професійно-технічної освіти, які пов’язані з внесенням регіонального компоненту у зміст робочих навчальних планів з підготовки кваліфікованих конкурентоздатних робітників. Важливо відзначити, що значно підвищилися вимоги роботодавців до обсягу та рівня знань, умінь та навиків випускників ЗП(ПТ)О. Тому, велика увага приділяється на поетапну кваліфікаційну атестацію, яка повинна продемонструвати рівень навиків з відповідної кваліфікації, який відповідатиме вимогам суспільства і сучасного ринку праці.
1 231.05.9Одним з основних напрямків діяльності закладу освіти є соціальне партнерство. Ми співпрацюємо з підприємствами деревообробної галузі, які надають робочі місця для проходження учнями виробничої практики, а в подальшому і для їх працевлаштування. Виробнича практика – це місце для удосконалення здобутих знань, умінь і практичних навичок, що необхідні для досягнення відповідного рівня кваліфікації, встановленими державними стандартами. Учні самостійно виконують виробничі роботи на робочому місці на основі технічної документації, що використовується на підприємстві.
Наставники з числа передових робітників підприємства допомагають учням вивчити та використовувати передові виробничі технології і способи праці.
6PrezentationStoliarPrezentationStoliarVeb2Педагогічні працівники активно беруть участь у засіданнях методичної секції з обміну досвідом роботи з оновлення змісту освіти, вдосконалення професійної компетенції педагога, організації самоосвіти, аналізу та оцінки ефективності освітньої й виховної діяльності тощо.
5 6Щороку, у рамках Тижня профтехосвіти проводимо круглий стіл між учасниками освітнього процесу та представником сучасного деревообробного виробництва. Учні мають змогу переглянути відеоматеріали і отримати цікаву інформацію про сучасні матеріали для обробки деревини та інноваційні технології виготовлення виробів з плитних матеріалів. Професія столяр є престижною і тому, роботодавці ставлять підвищені вимоги до рівня підготовки кваліфікованих робітників.
Інноваційна діяльність
2021 рік – розробка проєкту стандарту професійної підготовки на модульно-компетентністній основі з професії паркетник 2-3, 4, 5, 6 розрядів;
2021 рік – участь у регіональній творчій групі з розробки «Збірника орієнтовних освітніх програм» з професії столяр будівельний 4 розряду;

10 112021 рік – педагогічні працівники долучилися до підготовки та відкриття навчально-практичного центру деревообробного спрямування на базі нашого закладу освіти . Створення сучасного навчально-практичного центру дозволить здійснювати підготовку кваліфікованих робітників для потреб регіонального ринку праці з використанням кращих виробничих практик на сучасному обладнанні.
4Під час виробничого навчання учні під керівництвом педагогів виконують виробничу діяльність з виготовлення виробів з деревини та надають послуги населенню.

 

 


7На базі навчально-практичного центру деревообробного спрямування учнями з професії столяр будівельний, паркетник було виготовлено комплекти меблів для кабінетів, майстерень закладу освіти, гуртожитку та індивідуальних замовлень.

 

       


zoofirma.ru

Ми в соцмережах

    

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 155
  • Статті : 1056
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1794074

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru