Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2021-2022 році Правила прийому до Державного навчального закладу (https://drive.google.com/file/d/1ot51QQwLdxgD-4XP2W4fxfxWQfyDhRmp/view?usp=sharing)ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Профорієнтація з професії маляр, штукатур

Будівництво – одна з галузей матеріального виробництва, в якій зайняті робітники багатьох професій. За вартістю і трудовими затратами часу значну частину в загальному обсязі будівництва займають малярні і штукатурні роботи. ...

Профорієнтація з професії перукар (перукар-модельєр)

Професія - перукар Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря - це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності і смаку. Творчий процес створення зачісок і стрижок знаходиться в близькій спорідненості з...

Профорієнтація з професії продавець

Профорієнтація продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів Ні для кого не секрет, що конкурентна битва між корпораціями, що виробляють схожі товари, перемістилася в сферу людських технологій. І лінія фронту в цій баталії пролягла прямо через прилавок....

Профорієнтація з професії столяр будівельний, паркетник

Дерево – джерело життя на землі. Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні інтер’єрів, виготовленні меблів та інших побутових речей. Професія деревообробника завжди була цінуючою людьми, особливо в сучасному світі новітніх технологій....

Профорієнтація з професії швачка

Професія - швачка Швачка -це одна з найдавніших і шанованих професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. У сучасному світі купити готовий одяг не представляє особливого зусилля. Маса магазинів одягу, фірмових бутиків пропонують готові сукні, костюми на будь-який смак і...

Профорієнтація кухар, кондитер

Професія - кухар, кондитер У руках кухаря, як і в руках лікаря,...

123456789
Гарячі новини

З підготовки професій швачка та перукар (перукар-модельєр)

Методична комісія педагогів з підготовки професій швачка та перукар (перукар-модельєр)

 

 IMG 8006 639x479

  

Склад методичної комісії 

 

 

Фото педагога

 

 

ПІБ педагога

Кваліфікаційна категорія (тарифний розряд), педагогічне звання

 

 

Предмет, який викладає

 

 

Методична проблема, над якою працює педагог

 ShcherbanOV

 

Щербан Олена Валеріївна

 

12 т. р.

професійно-практична підготовка Впровадження інформаційних технологій як один із шляхів підвищення якості знань учнів
troschak m.i

 

 

 

Трощак Марія Іванівна

 

 

 

«спеціаліст вищої категорії»

 

 

 

техніка пошуку роботи, спецпредмети з професії швачка

 

 

Впровадження інноваційних методів на уроках теоретичного навчання

Reznichenko

 

 

 

 

 

Резниченко Тетяна Йосипівна

 

 

 

 

«спеціаліст першої категорії»

 

 

 

основи галузевої економіки і підприємництва

 

Розвиток ділової активності учнів та  використання інтерактивних методів  навчання на  уроках економіки

SHahray 401x525 

Шахрай Тетяна Сергіївна

11 т.р. 

професійно-практична підготовка

"Інноваційні форми роботи з учнями на уроках виробничого навчання як спосіб вирішення проблем"

KUzla 452x478

 

 

 

 

 

 

 

 

Кузла Мирослава Іванівна

12 т. р.

професійно-практична підготовка

"Шляхи посилення мотивації до навчання через використання інноваційних технологій"


Talabishko M.I.

Талабішка

Мар’яна Іванівна

«спеціаліст 

першої категорії» 

спецпредмети з професії перукар (перукар-модельєр)  «Застосування інноваційних виробничих технологій у навчальному процесі з підготовки перукаря»

churey v.i
 

 

Чурей

  Віта Іванівна 

13 т. р.

професійно-практична підготовка

«Удосконаленя роботи щодо вироблення в учнів умінь практичного застосування здобутих знань»

 

Проблема, над якою працює методична комісія:
«Впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій з метою вдосконалення навчально-виробничого та виховного процесу»

Основним завданням роботи методичної комісії є удосконалення форм і методів навчально-виробничого процесу, організація методичної допомоги викладачам і майстрам виробничого навчання у підвищенні педагогічної майстерності.

   Згідно плану роботи на навчальний рік засідання методичної комісії проводиться систематично з розглядом різних питань:

- розгляд навчальних програм та плануючої документації;

- організація та проведення Тижнів професії;

- профорієнтаційна робота;

- розробка завдань директорських контрольних робіт та для оімпіади;

- підвищення рівня професійної майстерності майстрів в/н (фахові конкурси, стажування, виставки учнівських робіт);

- підвищення педагогічної майстерності педпрацівників (взаємовідвідування уроків, відкриті уроки, конкурси методичних робіт курси підвищення кваліфікації);

- аналіз комплексно-методичного забезпечення з виробничого навчання з професії швачка;

- стан матеріально-технічної бази та умови праці в майстернях тощо.


У 2019-2020 навчальному році на перукаря (перукар-модельєра) навчається одна група №18т. Професійну підготовку ведуть: викладач спецдисциплін Талабішка М.І. і майстер виробничого навчання Чурей В.І. 

У 2019-2020 навчальному році до складу комісії входять троє викладачів спецдисциплін та чотири майстра виробничого навчання. Методична проблема методичної комісії, над якою працюють педагоги - «Впровадження інноваційних методів навчання на уроках теоретичного та виробничого навчання». Кожен педагог вносить свою частку над розв’язанням методичної проблеми.

2018-2019 навчальний рік

Тиждень професії

2017-2018 Навчальний рік 

  Тиждень професії

2016-2017 навчальний рік

Тиждень професії


 

Професія перукар - найкраща у світі (презентація)

PerykarPR 301x225

 

  Окрім ознайомлення з відповідною методичною літературою, узагальнення вже набутого педагогічного досвіду роботи з відповідного напрямку педагоги розпочали поширювати свої надбання шляхом обміну досвідом (доповіді, відкриті уроки, розробка дидактичного матеріалу, обговорення звітів з проходження стажування, взаємовідвідування уроків та інше). Вивчаючи новітні виробничі технології ми намагаємося ефективно адаптувати їх у навчально-виробничий процес для підвищення рівня професійної підготовки перукаря.
  Педагогічні працівники активно взяли участь у семінарах-практикумах, круглому столі з обговоренням стану впровадження сучасних педагогічних технологій у навчально-виробничий процес. Обговорювалися відгуки про взаємовідвідувані уроки теоретичного та виробничого навчання.
   

                            


   Майстри виробничого навчання проходять короткострокові курси підвищення кваліфікації на базі Ужгородського ВКУ Київського національного торгoвельно- економічного університету від косметичної фірми «Естель» в рамках Чемпіонату «ESTELCOLOR». Під час практичного семінару вони ознайомлюються із сучасним, креативним фарбуванням волосся засобами фірми «Естель»; практично відпрацьовують новітні методи та прийоми креативного фарбування. Отримані знання сприяють підвищенню фахової майстерності педагогічних працівників та підвищенню рівня професійної підготовки учнів.

 10 639x479 11 639x479 12 639x479

   Щороку у навчальному закладі проводиться  конкурс серед учнів «Кращий з професії "перукар".

 7 639x479 8 639x479 9 639x479

   Кожен педагогічний працівник працює над творчим розвитком своїх вихованців: участь у конкурсах та олімпіадах, проведення майстер-класів поряд з майстрами в/н, створення презентацій з професій, занять гуртка технічної творчості, залучення до проведення профорієнтаційної роботи створенням відеофільму з професії, створення творчих експонатів для участі у «Тижні професій» навчального закладу і обласного «Свята професій», які потім представляються на постійнодіючій виставці технічної творчості.

 14 639x479 15 639x479 TuzhdenProfOrient7 639x479

 

При виконанні пробних кваліфікаційних робіт учні демонструють навики, знання та прийоми роботи зі створення творчих образів жіночих зачісок.

 

 

Активна профорієнтаційна робота проводиться педагогами під час проходження «Ярмарку професій». На виставці представлені учні всякі творчі композиції з пастежу, а майстри в/н демонструють майстер-класи з виконання вечірніх зачісок.  

 

   Професія перукаря є однією з найбільш відомих і, безсумнівно, шанованих професій. Це прекрасна і позитивна професія, яка приносить клієнтам задоволення, а хорошому майстру матеріальний достаток. Послуги умілого майстра коштують недешево.

   Діяльність професійного перукаря – це індивідуальна робота з кожною окремою людиною, яка вимагає не тільки високих професійних якостей, а й здатності тонко відчувати особистість клієнта, враховувати його характер, смак і відмінні риси. І не можна забути наскільки ця професія складна: весь день на ногах, робота з хімічними речовинами для забарвлення волосся чи завивки, постійна концентрація уваги та зосередженість.
   Щоб стати хорошим перукарем, недостатньо просто закінчити курс перукаря-модельєра, вивчивши технологічний бік робіт і оволодівши основними навичками. Для того, щоб стати професіоналами, наші учні вчаться мислити художніми образами і постійно розвивати в собі естетичні почуття, щоб, урешті-решт, досягти досконалості.

 

Виробнича практика – саме той час, коли можна показати рівень професійних навичок, здобутих у навчальному закладі. Учні уміло стрижуть, фарбують, сушать і завивають волосся, майстерно використовують машинку і фен, знають особливості хімічних розчинів фарб і їх біологічний вплив на людину. Вони працюють і з жінками, і з чоловіками, і з дітьми; під керівництвом своїх наставників оволодівають новітніми технологіями провідних фірм: WELLA, LOREAL, CUTRIN та інші. Кращі учні вчаться виконувати роботи більш складні та кваліфіковані: авангардні стрижки, молодіжні та вечірні зачіски, стрижки гарячими ножицями, весільні укладки, спектральне фарбування, всі види завивок.

   Кожна вдала робота нашого вихованця – це заслуга майстра виробничого навчання помножена на старанність учня, його бажання досягти вершин майстерності.

  


 


 

 

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 129
  • Статті : 800
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1345238

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru