Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2022-2023 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) До уваги абітурієнтів! 19 червня 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон, що передбачає внесення змін до діючого ЗУ «Про...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Профорієнтація з професії перукар (перукар-модельєр)

Професія - перукар Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря - це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності і смаку. Творчий процес створення зачісок і стрижок знаходиться в близькій спорідненості з...

Профорієнтація з професії продавець

Профорієнтація продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів Ні для кого не секрет, що конкурентна битва між корпораціями, що виробляють схожі товари, перемістилася в сферу людських технологій. І лінія фронту в цій баталії пролягла прямо через прилавок....

Профорієнтація з професії столяр будівельний, паркетник

Дерево – джерело життя на землі. Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні інтер’єрів, виготовленні меблів та інших побутових речей. Професія деревообробника завжди була цінуючою людьми, особливо в сучасному світі новітніх технологій....

Профорієнтація з професії швачка

Професія - швачка Швачка -це одна з найдавніших і шанованих професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. У сучасному світі купити готовий одяг не представляє особливого зусилля. Маса магазинів одягу, фірмових бутиків пропонують готові сукні, костюми на будь-який смак і...

Профорієнтація кухар, кондитер

Професія - кухар, кондитер У руках кухаря, як і в руках лікаря,...

12345678
Гарячі новини

Психолог

Психолог

 

1

Малець-Балога Олена Андріївна

Загальні відомості

Прізвище, ім’я, по батькові: Малець-Балога Олена Андріївна

Освіта: вища 

Навчальний заклад: Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника", 2006 р., психолог, викладач. Диплом ВА №30218123

Стаж педагогічної роботи: 12 років. Практичний психолог з 2008 р.

Підвищення кваліфікації: 2018 - ЗІППО, м. Ужгород, курси підвищення кваліфікації практичний психолог, свідоцтво ЗІ СПК № 035497

2012р. - курс комп'ютерної грамотності педагогічних працівників.

Квітень 2013р. - навчання з методики підготовки вчителів для викладання тренінгового курсу для молоді "Захисти себе від ВІЛ" за програмою "Формвання здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДУ", ГО "Дитячий фонд Здоров'я через освіту"

жовтень 2013р. - семінар з підготовки обласних педагогів-тренерів програми "Дорослішай на здоров'я", Департамент освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації, Фонд Народонаселення ООН.

Квітень 2018 - інтерактивний комп’ютерний тренінг "Торгівля людьми-сучасне рабство. Захисти себе, своїх рідних та близьких"

Травень 2018 - семінар -тренінг "Я - моє здоров’я - моє життя".  

Рік та результати останньої атестації: 2011 р., присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії"

Педагогічна діяльність

Мета атестації педагогічного працівника – Встановлення кваліфікаційної категорії "спеціаліст першої категорії".

Методична проблема, над якою працює: «Міжособистісне спілкування батьків і підлітків».

   Основними напрямками діяльності психолога служби є:
-Здійснення освітньої, виховної роботи, спрямованої на забезпечення всебічного індивідуального розвитку учнів, збереження їх повноцінного психічного здоров’я.
-Організація психологічної діагностики учнів.
-Розробка та впровадження розвивальних, корекційних програми навчально-виховної діяльності з урахуванням індивідуальних, гендерних, вікових особливостей учнів.
-Організація сталої системи психологічної освіти педагогів та батьків.
-Проведення психолого-корекційної, реабілітаційної, розвивальної і відновлювальної роботи з учнями.
-Організація консультативної, профілактичної роботи з учасниками навчально-виховного процесу.
-Проводення психологічної діагностики і психолого-педагогічної корекції девіантної поведінки учнів.

Робота психолога

 


IMG b5c29054e5a8a00d3d190a3ff8aa3488 VIMG b02689884fd423cd6bbed619728fceee VВнутрішньо переміщені особи на постійній основі отримують психологічну підтримку від психологічної служби Центру. Проводяться бесіди на тему "Особливості переживання стресу та травматичних ситуацій. Відновлення психологічного здоров'я після стресу"

 

 


IMG 91390d54a662c0f6684d76b7581b5e13 VВідомо, що стрес - це захисна реакція організму на різні подразники, яка допомагає людині адаптуватися до умов, що часто змінюються.

Саме зараз, коли в країні такі події, від стресу страждає багато людей, а особливо дітей та підлітків.

05 травня 2022 року психологічна служба ДНЗ "Мукачівський центр ПТО", в гуртожитку закладу освіти, разом з дітьми, які приїхали із зон, де проходять бойові дії, провели вправи на зняття стресу.

Також обговорили емоції, з якими діти стикнулися під час  війни. 

 IMG 32de80a6c8b620ecf6d922477386d402 V IMG 6819fdac375e569522e8b2302ff8cd27 V IMG d28df9a88779008103f722dc03ee76ba V

20220503 114405 COLLAGE


02 травня 2022 року в гуртожитку Центру практичним психологом та соціальним педагогом для здобувачів освіти з числа дітей-сиріт та підлітків з числа внутрішньо переміщених осіб було проведено бесіду "Поради для підлітків під час війни". Під час бесіди надані поради, як справлятися зі своїми емоціями під час війни, панічними атаками. Також з учасниками проведені релаксаційні вправи на дихання та арт-терапія.

 


200422004320 квітня 2022 року психологічна служба освітнього закладу ДНЗ "Мукачівський центр ПТО" провела з майстрами виробничого навчання тренінг "Як подолати стрес". Учасники обговорили як боротися зі стресом, пов'язаним із ситуацією в країні та як допомогти внутрішньо переміщеним особам. Були проведені вправи з китайської гімнастики, антистрес, рухлива вправа для зняття напруги "Все навпаки". Також учасники поділилися власними техніками подолання стресу.


2004119 квітня 2022 р. в гуртожитку закладу практичний психолог Малець-Балога Олена Андріївна та соціальний педагог Макарчук Юлія Юріївна провели бесіду на тему "Перша психологічна допомога у разі стресу, зв'язаного з військовим станом" та обговорили техніки для подолання стресу. Учні поділилися своїми думками та емоціями зв'язаними з теперішньою ситуацією. 


Міжнародний день сім'ї

16    2


Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Наш заклад освіти також бере участь в акції.

Практичний психолог та соціальний педагог Центру провели серед здобувачів освіти акцію «Насилля це…». Мета акції - привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Важливо проводити такі акції із здобувачами освіти, ознайомити із документами, які захищають їх права; теоретично обґрунтувати сутність насильства, з'ясувати основні причини насильства над дітьми в середовищі сім'ї та виявлення шляхів його подолання.
З учасниками акції проведено інтерактивну вправу «Мозковий штурм». Виконуючи її учні висловили думки, що розуміють під поняттям насилля. Здобувачі освіти переглянули відеоматеріали про всі форми насильства та отримали посилання гарячих ліній де можна знайти підтримку і допомогу, в разі виникнення проблеми з насиллям.


IMG ec4c4279665017be92c850ed05a38ccb V13.05.2021 року в Верхньовизницькій ЗОШ І-ІІІ ст. та Кленовецькій ЗОШ І-ІІ ст. було проведено профорієнтаційну бесіду з випускниками 9-х класів. Психолог Малець-Балога О.А. та соціальний педагог Макарчук Ю.Ю. розповіли про професії, підготовку яких здійснює ДНЗ "МЦПТО" та переваги навчання в професійно-технічному закладі. Слухачі виявили інтерес до професійного навчання, здобуття освіти кваліфікованого робітника.

IMG 8a34571825ad8d9dd4d5ec3f54163802 VУ листопаді 2019 року в ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» благодійний фонд «Назустріч мрії» оголосив благодійну акцію по збору коштів, для проведення операції на хребті дівчинці Марійці,яка лікується в Стамбулі. До акції залучився і наш заклад, всі учні ДНЗ «Мукачівський центр ПТО». Зібрані кошти у грудні були передані благодійній організації.

 Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

З 16- 20 вересня 2019 року проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу психологічна служба ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти провели такі заходи:
- 16 вересня виступили на спільній виховній годині перед першокурсниками де ознайомили їх з поняттям булінг та адміністративною відповідальністю за нього.

- 17 вересня соціальний педагог Макарчук Ю.Ю. з другим курсом провела бесіду «Законопроект який визначає поняття булінг та адміністративну відповідальність за нього».
- 18 вересня практичний психолог Малець-Балога О.А. з третім курсом провела тренінг «Що таке булінг та як його зупинити».
- 19 вересня практичний психолог Малець-Балога О.А. з мешканцями гуртожитку провела бесіду «Булінг в учнівському середовищі» та показала відеоролики з профілактичною ціллю.
- 20 вересня практичний психолог Малець-Балога О.А. провела просвітницьку бесіду «Булінг та його прояви серед учнів».

 3  2

 

 

Тиждень психології

Поради

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Міжнародний день інвалідів

IMG 20180926 182059На протязі Вересня та Жовтня практичний психолог Малець-Балога Олена Андріївна в гуртожитку  з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування І курсів проводила індивідуальне діагностування та індивідуальне консультування для кращої адаптації .

 

DSCN4293 RSCN4296Ознайомити учнів із поняттям «конфлікт», видами конфліктів, причинами, позитивними та негативними аспектами конфлікту, способами подолання конфлікту; формувати вміння безконфліктно поводитися, враховувати інтереси й потреби інших; розвивати аналітичні здібності, рефлексію, виховувати ввічливість, доброзичливість.Саме така мета була тренінгу «Конфлікти: шляхи розв’язання» який провела 22 листопадапрактичний психолог Малець-Балога О.А. з ученицями групи 27 «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів».

DSCN4307 DSCN4320«Будь собою. Інші ролі вже зайняті»
                                                     Оскар Уальд

З учнями першого курсу протягом грудня проводиться година спілкування з психологом центру на тему: «Будь собі кращим іншому».На якому учням пояснюється про самооцінку. Завданням цього тренінгу є :
- розвиток навичок самоаналізу і самооцінки;
- допомога учням визначитись з самооцінкою;
- формування позитивної самооцінки.

 

DSCN4078 DSCN4068Щорічно в третій четвер листопада в більшості країн світу відзначається Міжнародний день відмови від куріння, встановлений Американським онкологічним товариством в 1977 році .
Мета Міжнародного дня відмови від куріння – сприяти зниженню поширеності тютюнової залежності , залучення до боротьби проти куріння всіх верств населення, профілактика тютюнокуріння та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я.
15 листопада 2018 року психологічна служба провела флешмоб за участю учнів 14а групи «Ми - проти куріння!».
Також в цей день психологічною службою навчального закладу була проведена акція «За цигарку - цукерку», під час якої учні , які палять могли обміняти свою цигарку на цукерку, цим самим відмовившись від шкідливої звички.

12 11 Щорічно в третій четвер листопада в більшості країн світу відзначається Міжнародний день відмови від куріння, встановлений Американським онкологічним товариством в 1977 році .
Мета Міжнародного дня відмови від куріння – сприяти зниженню поширеності тютюнової залежності , залучення до боротьби проти куріння всіх верств населення, профілактика тютюнокуріння та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я.
14 листопада психолог навчального закладу Малець-Балога Олена Андріївна разом з вихователями гуртожитку провела профілактичну бесіду «Мішень цигарки – молодь всього світу» з учнями гуртожитку

 P1180051Паління - одна з найшкідливіших звичок. Дослідженнями доведено, у чому шкода     паління. У димі тютюну утримується більш ніж 30 отруйних речовин: Нікотин,   Вуглекислий газ, Окис вуглецю, Синильна кислота, Аміак, Смолисті речовини,   Органічні кислоти тощо. 1-2 пачки сигарет містять смертельну дозу нікотину. Курця   рятує, що ця доза вводиться в організм не відразу, а дробно. Статистичні дані свідчать: у порівнянні з тими, хто не палить, ті, хто довго палять, в 13 разів частіше занедужують Стенокардією, у 12 разів - Інфарктом міокарда, у 10 разів - Виразкою шлунку.

images Курці складають 96 - 100% усіх хворих Раком легень. Кожен сьомий, хто палить довгий   час, хворіє тяжкими недугами кровоносних судин . Тютюнові вироби готуються з   висушеного листя тютюну, що містить білки, вуглеводи, мінеральні солі, клітковину,   ферменти, жирні кислоти тощо. Серед них важливо відзначити дві групи речовин,   небезпечних для людини, - нікотин та ізопреноїд.

Саме про шкоду куріння розказала практичний психолог Малець-Балога Олена Андріївна на виховній годині в актовому залі з учнями першого курсу 1 жовтня 2018 року. Також на протязі розповіді були продемонстровані відео ролики про шкоду куріння.

2018DobroL   Милосердя й доброта, як два крила, на яких тримається людство. І не обов’язково це повинна бути матеріальна допомога, інколи достатньо теплого слова, моральної підтримки, душевної розмови.

   Ще складаючи казки, люди вірили в добро, в перемогу справедливості, у щастя. Куди ж поділась ця віра? Чому залишилися самі поневіряння? Можливо, варто звернутися до казок – мудрого джерела народної думки? Можливо, треба робити висновки і повертатися до добра, щоб зробити добрими когось, себе, увесь світ?!
У наш час, коли все більше панує зла на землі, видається все більше негативної інформації, коли люди озлобляються один на одного. Вони забувають про добро, про те приємне, що можна зробити один одному.
   20.02.2018 р. в групі 24 «а» практичний психолог Малець-Балога Олена Андріївна разом з класним керівником провели тренінгове заняття «Добро в тобі», де учням допомогли усвідомити, що добро потрібне кожній людині. Вчили нести добро іншим через добрі справи. Сприяли вихованню в них активної життєвої позиції, людяності, чесності, милосердя, доброти.


 

2017SNID

Практичний психолог Малець-Балога Олена Андріївна провела тренінгові заняття з учнями ІІ курсу "Керуй своїм життям" де ознайомила учнів та розповіла про шляхи передачі ВІЛ інфекції, та що таке СНІД.  1 грудня 2017, відзначають Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. Цей день служить нагадуванням про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу. Саме тому в цей день з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.


 

dobro1    Давайте зробимо цей день сповненим добра разом!

   Саме під таким девізом було проведений виховний захід практичним психологом Малець-Балогою О.А з учнями групи №11, присвячений Всесвітньому дню доброти (World Kindness Day). Саме у цей день 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Велика Британія, США. Пізніше до руху приєдналися й інші країни.

   Спеціально для цього дня французький художник ОРЕЛЬ (Aurele) створив символ – відкрите серце. Про це інформує УНІАН.

   Згідно з дослідженням японських і американських психологів, проведеним на базі університету Квансей Гакуїн і коледжу Кобе (Японія), чим більше добрих вчинків ми робимо, тим щасливішими себе відчуваємо. На думку вчених, ті, хто висловлює свою подяку, ніжність й інші добрі почуття до людей у конкретних повсякденних справах, не лише з великим оптимізмом дивляться на світ, але й фізично почуваються краще, відчувають своє життя більш гармонійним.


 

2017 08 11mb1

   Річ у тім, що мобільний телефон — це джерело постійного надвисокочастотного випромінювання, за допомогою якого і здійснюється зв'язок. Це випромінювання пригнічує тонкі електромагнітні імпульси клітин живих організмів. Вони шкідливі тим, що нагрівають організм «зсередини» на клітинному рівні.

 Саме цю актуальну тему практичний психолог Малець-Балога О.А. і учні гуртожитку розглядали 8 листопада 2017року. Також розглянули: ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО КОРИСТУВАННЯ МОБІЛЬНИМ ТЕЛЕФОНОМ

 

 


 

Diagn   Протягом вересня місяця практичний психолог навчального закладу Малець-Балога О.А. провела діагностику учнів групи ризику (по методиці Н.Рожкова, М.Ковальчук) в групах І курсу і ТУ. З результатами діагностики були ознайомлені майстри виробничого навчання і класні керівники груп.

 

 

 

 

 


 

DSCN3549  В гуртожитку Державного Навчального Закладу "Мукачівський центр професійно-технічної осіти" 26 квітня 2017 року психолог Малець-Балога Олена Андріївна провела діагностичну роботу з учнями направлену на пізнання себе і своїх особливостей.
     Адже коли людина пізнає себе, вона вдосконалюється.

 

 


 

15 03Gurtozh

   Навчити учнів налагоджувати рівноправні стосунки із оточуючими, поважати себе та інших, формувати вміння аналізувати власні вчинки, контролювати емоції, виробляти нові стратегії поведінки, розвивати комунікативні здібності. З такою метою 15.03.2017р. практичний психолог Малець-БалогаО.А. провела тренінгове заняття «Жіночі секрети» в гуртожитку з учнями.

 


22 02Gurtozh   Виховати уважне ставлення до свого здоров'я, взаємодопомогу, залучити підлітків до здорового способу життя, надихати учнів дбати про своє здоров'я, а також дати новий позитивний досвід для особистого розвитку під час групового спілкування. Саме з цією метою 22.02.2017р практичний психолог Малець-Балога О.А. провела бесіду "Про здоровий спосіб життя. Шкідливі звички" з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування в гуртожитку нашого навчального закладу.

 


zdor1   Молодь прилучається до вживання наркотичних речовин, алкоголю та цигарок, експериментуючи, спонукувана цікавістю. Не думаючи про наслідки впливу шкідливих звичок на їх молодий ще не зовсім сформований організм. Саме тому з учнями 08.02.2017 року у гуртожитку, психологом була проведена бесіда «Здоровий спосіб життя. Шкідливі звички».

 


Mch3 1

   25.01.2017р. практичним психологом ДНЗ "Мукачівський центр ПТО" у гуртожитку було проведено тестування "Мій характер", де учні мали змогу дізнатися про особливості свого характеру, інтереси і вподобання.

 

 


trening2   Дуже часто під час нашої педагогічної діяльності ми стикаємось з конфліктними ситуаціями. Кожного дня ми спостерігаємо, провокуємо, чи самі є учасниками конфліктів.

   Тому 11.01.2017 року практичний психолог Малець-Балога О.А. на тренінговому занятті з педагогами розглянули, що ж таке конфлікти, які причини конфліктів та шляхи вирішення конфліктів.


 

proti torgivli lyudmi   18.10.2016 з нагоди Європейського дня протидії торгівлі людьми в ДНЗ "Мукачівський центр ПТО" проведено заняття з елементами тренінгу «Торгівля людьми». Практичний психолог Грінченко М.О. ознайомила присутніх з прикладами ситуацій, в які потрапляли наші співвітчизники за кордоном і в Україні та формами експлуатації людей.

Працюючи в групах, учні визначали шляхи потрапляння в тенета торгівлі людьми і наслідки, з якими зустрічаються постраждалі. В кінці заняття були вироблені правила безпеки для тих, хто виїжджає за кордон.


 План роботи практичного психолога на 2016-2017 н.р.

    Напередодні Дня психолога в центрі проведена акція «Веселка настрою». Учні та педагоги обирали колір, який відповідав їхньому настрою і розфарбовували веселку, після чого ознайомлювалися з символікою кольорів. В більшості опитуваних настрій був позитивним,
активним та енергійним. Захід був спрямований на поширення психологічних знань, розвиток навичок самоаналізу, зняття емоційного напруження учасників навчально-виховного процесу.

20160421 081757 639x383 20160421 082227 639x383 20160421 082843 639x383


Соціологічне опитування

  Військова служба - це не лише обов’язок, але і важливий етап у формуванні особистості юнака. В цей період розвиваються чоловічі якості, необхідні в майбутньому житті. А в наш час це ще і особлива відповідальність – захистити кордони держави і зберегти її цілісність.
  Готовність до служби в армії включає в себе соціально-психологічний компонент – особисте відношення і мотивація до служби.
 З метою виявлення ставлення юнаків до служби ЗСУ в нашому навчальному закладі проведено соціологічне опитування, в якому прийняли участь юнаки – учні першого, другого та третього курсу.
  За результатами анкетування, 90% всіх опитуваних позитивно ставляться до служби в армії. 78% юнаків після отримання професії збираються на службу до ЗСУ. 82% вважають професію військового престижною.
  Якщо виникне така необхідність, 60% наших юнаків готові прийняти участь в військовому конфлікті на сході України.
  Разом з тим 70% опитуваних вважають, що потрібно відмінити обов’язкову строкову службу і вести суто професійну армію.
  Як ми можемо бачити, більшість опитуваних юнаків позитивно ставляться до служби в армії і готові зі зброєю в руках захищати нашу країну.

P1120581 639x501 


 05.01.2016 р. практичний психолог Грінченко М.О. провела психологічний тренінг для педагогів «Профілактика емоційного вигорання».

  В ході тренінгу викладачі та майстри в/н дізнались про симптоми емоційного вигорання. В психологічних іграх та вправах учасники тренінгу релаксували, спілкувалися з колегами, мали можливість проаналізувати свої витрати часу, визначити ресурсні зони життя та «зони ризику».

20160105 111833 639x479 20160105 113531 639x479


  Волонтерська група учнів центру разом з психологічною службою організували і провели акцію «Допоможи Святому Миколаю»

  Учні та працівники центру зібрали дитячий одяг, іграшки, солодощі, продукти харчування длядопомоги сім’ї Ворона і привітали діточок з днем Святого Миколая.

Сім’я Ворона дякує всім небайдужим за допомогу!

P1120147 639x606 P1120162 639x479 P1120168 639x539 P1120178 639x479


  16.10.2015 р. бібліотекарем Рабчук Ж.А. та практичним психологом Грінченко М.О. проведено виховне заняття, присвячене Дню толерантності. В ході міні-лекції та бесіди учні уточнили і розширили свої знання про толерантність, дивилися і обговорювали мультиплікаційний фільм, виконували ігрові вправи, спрямовані на розвиток толерантної поведінки. В бібліотеці в День толерантності діяла тематична виставка.

P1110754 639x479 P1110760 639x479 SAM 0751 639x479 

SAM 0748 639x335 SAM 0749 639x479 SAM 0750 639x587


  21.09. психологічна служба ДНЗ "Мукачівський центр ПТО" провела акцію «голуб миру», присвячену Дню миру. Міжнародний День миру започаткував Папа Римський Павло VІ. Символом цього свята є голуб миру. В акції прийняли участь учнівські групи І-ІІІ курсів та учні, які проживають в гуртожитку.

P1110112 639x479 P1110125 639x479 P1110131 639x479 P1110132 639x479 P1110136 639x479


   В гуртожитку відбулося заняття з елементами тренінгу «Знайомство. Спілкування». В ході інтерактивних вправ учні першого курсу дізнавались про інтереси і захоплення один одного, ділилися враженнями про перші дні навчання та виробляли правила спілкування один з одним.

SAM 0709 640x480 SAM 0712 640x410

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

    

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 155
  • Статті : 1056
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1794040

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru