Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2021-2022 році Правила прийому до Державного навчального закладу (https://drive.google.com/file/d/1ot51QQwLdxgD-4XP2W4fxfxWQfyDhRmp/view?usp=sharing)ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Профорієнтація з професії маляр, штукатур

Будівництво – одна з галузей матеріального виробництва, в якій зайняті робітники багатьох професій. За вартістю і трудовими затратами часу значну частину в загальному обсязі будівництва займають малярні і штукатурні роботи. ...

Профорієнтація з професії перукар (перукар-модельєр)

Професія - перукар Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря - це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності і смаку. Творчий процес створення зачісок і стрижок знаходиться в близькій спорідненості з...

Профорієнтація з професії продавець

Профорієнтація продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів Ні для кого не секрет, що конкурентна битва між корпораціями, що виробляють схожі товари, перемістилася в сферу людських технологій. І лінія фронту в цій баталії пролягла прямо через прилавок....

Профорієнтація з професії столяр будівельний, паркетник

Дерево – джерело життя на землі. Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні інтер’єрів, виготовленні меблів та інших побутових речей. Професія деревообробника завжди була цінуючою людьми, особливо в сучасному світі новітніх технологій....

Профорієнтація з професії швачка

Професія - швачка Швачка -це одна з найдавніших і шанованих професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. У сучасному світі купити готовий одяг не представляє особливого зусилля. Маса магазинів одягу, фірмових бутиків пропонують готові сукні, костюми на будь-який смак і...

Профорієнтація кухар, кондитер

Професія - кухар, кондитер У руках кухаря, як і в руках лікаря,...

123456789
Гарячі новини

Соціальний педагог

Соціальний педагог

SAM 0716 639x479

Макарчук Юлія Юріївна

Загальні відомості

Прізвище, ім’я, по батькові: Макарчук Юлія Юріївна
Освіта: вища
Навчальний заклад: Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника", 2006 р., психологія, психолог, викладач, диплом ВА № 30218121
Стаж педагогічної роботи: 11 років. Соціальний педагог з 2014 р.
Підвищення кваліфікації: 2018, ЗІППО, м. Ужгород, курси підвищення кваліфікації практичний психолог і соціальний педагог, свідоцтво ЗІ СПК № 034095.

Квітень 2018 р.– інтерактивний комп’ютерний тренінг "Торгівля людьми-сучасне рабство. Захисти себе, своїх рідних та близьких". (Сертифікат від 13.04.2018р.)

Березень 2018 р.– семінар з підготовки обласних педагогів-тренерів програми «Дорослішай на здоров’я». (Свідоцтво ЗІППО, м. Ужгород від 22.03.2018 р.)

Листопад 2016р. –курси «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей». (СертифікатЗІППО, м. Ужгород від 25.11.2016р.)

2003р. –закінчила комп’ютерні курси, свідоцтво № КСК – 27/1.

   Соціальний педагог організовує і проводить консультації з питань прав і обов'язків, наявних пільг та допомог, пропонує можливі варіанти вирішення проблем учасників освітнього процесу, забезпечує соціальну допомогу і підтримку, використовуючи всю сукупність наявних правових можливостей.

Робота соціального педагога

Мета атестації педагогічного працівника – встановлення кваліфікаційної категорії "спеціаліст другої категорії".

Методична проблема, над якою працює: «Особливості виховання важковиховуваних дітей пільгових категорій».


Всеукраїнський тиждень протидії булінгу


3

23 квітня 2020 року в гуртожитку нашого закладу освіти соціальний педагог Макарчук Ю.Ю. провела з учнями, з числа дітей-сиріт, тренінг "Хто я".

Тренінг включав декілька вправ: "Скринька", тест "Яка в мене самооцінка", "Чарівна рука", "Мої цінності", "Мої бажання". Дівчата вчилися виражати свій образ "Я", презентувати себе іншим, тренували здатність відстоювати свою недоторканість.

 

2 1


IMG f7f6f435cbb34426a7dc722ae320b39b V17.02.2020 року робоча група (Центру кар'єри) в складі Трощак М.І., Скучка М.М., Макарчук Ю.Ю., відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 13 м. Мукачева, де провели тренінгове заняття та бесіду з учнями випускних класів, про вибір професії, можливість отримання освіти кваліфікованого робітника.


У листопаді 2019 року в ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» благодійний фонд «Назустріч мрії» оголосив благодійну акцію по збору коштів, для проведення операції на хребті дівчинці Марійці,яка лікується в Стамбулі. До акції залучився і наш заклад, всі учні ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» . Зібрані кошти у грудні були передані благодійній організації.
IMG ffe51051152682ec51fc1a512de01418 V


16- 20 вересня 2019 року - проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Психологічна служба ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти провели такі заходи:

- 16 вересня виступили на спільній виховній годині перед першокурсниками де ознайомили їх з поняттям булінг та адміністративною відповідальністю за нього.
- 17 вересня соціальний педагог Макарчук Ю.Ю. з другим курсом провела бесіду «Законопроект, який визначає поняття булінг та адміністративну відповідальність за нього».

4
- 18 вересня практичний психолог Малець-Балога О.А. з третім курсом провела тренінг «Що таке булінг та як його зупинити».
- 19 вересня практичний психолог Малець-Балога О.А. з мешканцями гуртожитку провела бесіду «Булінг в учнівському середовищі» та показала відеоролики з профілактичною ціллю.
- 20 вересня практичний психолог Малець-Балога О.А. провела просвітницьку бесіду «Булінг та його прояви серед учнів».

Тиждень психології

30.11.2018р.соціальний педагог провела бесіду «Ми проти насильства» і флешмоб .

Метою якого було ознайомити учнів з визначенням ознак фізичного,психологічного чи сексуального насильства ,надати інформацію про закони, що захищають жертву.

 P81121 135243

25.01.2019 р. соціальний педагог Макарчук Ю..Ю. провела квест «Будь здоровий»,серед учнів 14а, 14б, 11, 17 груп.

Мета: закріпити знання про необхідність вести здоровий спосіб життя. Виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я , сприяти інтересу до занять фізичної культури.

До квесту були залучені викладачі хімії,біології,фізичної культури.

P90125 092710 P90125 093327

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

 

 

DSCN4076 DSCN4064Щорічно в третій четвер листопада в більшості країн світу відзначається Міжнародний день відмови від куріння, встановлений Американським онкологічним товариством в 1977 році .
Мета Міжнародного дня відмови від куріння – сприяти зниженню поширеності тютюнової залежності , залучення до боротьби проти куріння всіх верств населення, профілактика тютюнокуріння та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я.
15 листопада 2018 року психологічна служба провела флешмоб за участю учнів 14а групи «Ми - проти куріння!».
Також в цей день психологічною службою навчального закладу була проведена акція «За цигарку - цукерку», під час якої учні , які палять могли обміняти свою цигарку на цукерку, цим самим відмовившись від шкідливої звички


 

Mikolaj2017OblLikarna    Соціальний педагог та учні нашого навчального закладу стали у цей день помічниками Миколая, організували акцію по збору солодощів, іграшок, одягу щоб виконати прохання зовсім незнайомих дітей, які потребують підтримки, уваги та допомоги не лиш від лікарів Обласної дитячої лікарні, але і від нас. 

   Вітання та подарунки для малечі з різних відділень обласної клінічної лікарні передали адміністрації лікувального закладу в особі головного лікаря Шніцера Романа Івановича.

 

 


 

Mikolaj2017Podarunki

 

 

 

Учні пільгових категорій центру отримали солодкі подарунки з нагоди новорічних свят.

 

 

 

 

 

 

 

2017 30 11U

    30.11.2017 року соціальним педагогом було проведене заняття з елементами тренінгу "Конфлікт і спілкування".

  Мета тренінгу: розширити знання учнів про конфлікт; показати шляхи розв’язання конфліктних ситуацій; сприяти взаєморозумінню в колективі. Були проведені такі вправи "Доріжка знайомств", "Торбинка Асоціацій", "Бутерброд", "Кошик сміття", "Зворотній зв'язок". В результаті в учнів було сформоване почуття єдності в колективі, виховувалась повага до товаришів, почуття відповідальності за свої слова і вчинки.

    


 

antistress 

    28 березня 2017 р. в групі №24 в соціальний педагог Макарчук Ю.Ю. провела тренінг "Профілактика стресових розладів", метою якого було ознайомити учнів із поняттям стресу, його ознаками, дослідити стресові фактори в житті людини та знайти шляхи вирішення. Під час тренінгу були проведені такі вправи: "Знайомство", "Асоціації", "Настрій", "Намалюй казку" та ін. В кінці заняття учні клеїли смайлики щоб поділитися своїми враженнями від заняття.

 

 


  

   14.11.2016 в гуртожитку ДНЗ "Мукачівський центр ПТО" у секції сиріт 2А був проведений рейд – перевірка санітарного стану кімнат.

 


 

    27.10.2016 р.соціальним педагогом був проведений тренінг на тему: "Згуртування колективу". Тренінг був спрямований на згуртування учнівського колективу, розвиток комунікативних навичок, впевненості у собі, доброзичливого ставлення один до одного.

  


   10 жовтня 2016 року адміністрація навчального закладу провела зустріч з учнями пільгових категорій, які навчаються у нашому центрі.Директор центру Панас Василь Васильович наголосив учням про необхідність соціальної адаптації у нових для них умовах проживання в гуртожитку, розповів про пільги, якими учні можуть скористатися та про обов’язки, які учні мають виконувати.
    Перед учнями виступили заступник директора з виховної роботи та соціальний педагог центру.

                    До дня психолога 21.04.2016р. в ДНЗ "Мукачівський центр ПТО" був проведений тренінг "Толерантне спілкування" з елементами арт- терапії.
    Метою заняття було ознайомити підлітків з поняттям "толерантність", показати значення толерантної поведінки у взаємодії з людьми, а також у різних життєвих сферах.

     


    12квітня 2016 року в гуртожитку ДНЗ "Мукачівський центр ПТО" з учнями був проведений тренінг "Пізнай себе", мета якого створити умови для саморозкриття підлітків, навчити їх оволодівати навиками спілкування, сприяти підвищенню впевненості в собі, розширити уяву підлітків про свої сильні сторони.

20160420 145207 639x383 20160420 151221 639x383 20160420 151701 639x526


DSC01804 639x479

   3.11.2015р.в гуртожитку була проведена профілактична бесіда з дітьми-сиротами з метою виявлення залежності від тютюнопаління. Були продемонстровані наочні матеріали, відео, фотографії, щоб показати до чого може призвести паління в ранньому віці. 

 

 

 


   Волонтерська група учнів центру разом з психологічною службою організували і провели акцію «Допоможи Святому Миколаю». 
   Учні та працівники центру зібрали дитячий одяг, іграшки, солодощі, продукти харчування для допомоги сім’ї Ворона і привітали діточок з днем Святого Миколая.

Сім’я Ворона дякує всім небайдужим за допомогу!

   9.11.2015 року в гуртожитку навчального закладу в секції № 2а, соціальним педагогом Макарчук Ю.Ю. було проведено корекційно - групове заняття на тему «Моє майбутнє», присвячене Дню молитви за сиріт. За допомогою техніки колажу, учні створювали своє майбутнє. Учні мали змогу задуматися, якими вони хотіли його бачити, що потрібно для цього зробити.

    Наприкінці кожен учень презентував свою роботу. 
   Після завершення заняття бібліотекарем центру Рабчук Ж.А. була прочитана молитва присвячена дітям – сиротам, також проведена бесіда на тему для чого потрібен День молитви за сиріт.

           


  21.09. психологічна служба ДНЗ "Мукачівський центр ПТО" провела акцію «голуб миру», присвячену Дню миру.Міжнародний День миру започаткував Папа Римський Павло VІ. Символом цього свята є голуб миру.В акції прийняли участь учнівські групи І-ІІІ курсів та учні, які проживають в гуртожитку.

P1110094 639x479 P1110124 639x479 P1110128 639x479 P1110132 639x479 P1110133 639x479

 

 

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 129
  • Статті : 800
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1345301

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru