Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2021-2022 році Правила прийому до Державного навчального закладу (https://drive.google.com/file/d/1ot51QQwLdxgD-4XP2W4fxfxWQfyDhRmp/view?usp=sharing)ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Профорієнтація з професії маляр, штукатур

Будівництво – одна з галузей матеріального виробництва, в якій зайняті робітники багатьох професій. За вартістю і трудовими затратами часу значну частину в загальному обсязі будівництва займають малярні і штукатурні роботи. ...

Профорієнтація з професії перукар (перукар-модельєр)

Професія - перукар Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря - це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності і смаку. Творчий процес створення зачісок і стрижок знаходиться в близькій спорідненості з...

Профорієнтація з професії продавець

Профорієнтація продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів Ні для кого не секрет, що конкурентна битва між корпораціями, що виробляють схожі товари, перемістилася в сферу людських технологій. І лінія фронту в цій баталії пролягла прямо через прилавок....

Профорієнтація з професії столяр будівельний, паркетник

Дерево – джерело життя на землі. Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні інтер’єрів, виготовленні меблів та інших побутових речей. Професія деревообробника завжди була цінуючою людьми, особливо в сучасному світі новітніх технологій....

Профорієнтація з професії швачка

Професія - швачка Швачка -це одна з найдавніших і шанованих професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. У сучасному світі купити готовий одяг не представляє особливого зусилля. Маса магазинів одягу, фірмових бутиків пропонують готові сукні, костюми на будь-який смак і...

Профорієнтація кухар, кондитер

Професія - кухар, кондитер У руках кухаря, як і в руках лікаря,...

123456789
Гарячі новини

Національно-патріотичне виховання

Національно-патріотичне виховання

 

Реалізація «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді” в ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» у 2018-2019 навчальному році

5638 56381 img1


Patr1  20 лютого 2018 року з нагоди четвертої річниці Небесної Сотні викладач предмету Захист Вітчизни Гутник О.Т. провів урок патріотизму «Зима, що нас змінила». Учні згадали хронологію подій січня-лютого 2014 року та переглянули фільм-реквієм «Небесна сотня у вирій полетіла…»

  

 


FmSotnja

18-20 лютого в Україні відзначають четверту річницю розстілів на Майдані. Ті дні стали одними з найтрагічніших в історії сучасної України. Сотня українців, яка загинула захищаючи ідеали демократії навіки залишиться у пам'яті народу.Учні нашого навчального закладу відзначили цей пам’ятний день флешмобом «Воїни світла, воїни добра» - запалили свічки на спомин подій, під час яких загинула Небесна сотня.

 


 

sotnja   В лютневі дні 2014 року на Майдані у Києві відбулися події, які сколихнуло все людство. Там полягли наші новітні герої — герої “Небесної сотні”. Відповідним Указом Президента України “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті героїв Небесної Сотні” 20 лютого встановлено день вшанування героїв Небесної сотні.

“Небесна сотня”… Юнаки, батьки
Їх імена мені ніколи не забути -
Вони ж за мене полягли,
Так як і ті, що захищали Крути.
  Щемить у грудях, і душа болить
За долю мого рідного народу.
                                     Але у серці іскра ще горить,
                                    І не втрачає віру у свободу.

   20 лютого 2018р. учні навчального центру зібралися на лінійку-реквієм, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам'яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.
   Лінійку-реквієм організувала та провела класний керівник групи № 12 Павлик Алла Павлівна.


Krut2018 Грудень 1917 року. Рада народних комісаріатів Росії ставить ультиматум українській владі – легалізувати більшовицькі військові загони в Україні й припинити їх роззброєння. Відмова вважатиметься оголошенням війни.

Українська Центральна рада жодним чином не відповіла на ці вимоги, натомість проголосила IV Універсал, що проголошував незалежність Української Народної Республіки від Росії.
   22 січня 1918 року країна опинилася у фактичному стані війни з більшовицькою Росією. Після того, як більшовики захопили Харківську, Катеринославську та Полтавську губернії, вони повинні були відправитися на Київ.
   Українські війська вирішили зупинити більшовиків поблизу залізничної станції Крути. Загалом під Крутами тільки студентів було 600 осіб. Крім них, участь у бою брали артилерійська батарея сотника Лощенка, група офіцерів з раніше сформованого штабу та частини "Вільного козацтва" – за найскромнішими підрахунками, з українського боку було щонайменше 800 учасників бою.
   29 січня, близько 9 години ранку розпочався наступ більшовиків. Бій тривав лише п’ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків.
   Попри поразку у боях під Крутами, бійці виконали поставлене перед ними завдання – затримали наступ військ більшовиків на Київ.
   ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» з нагоди відзначення цієї події було проведено спільну виховну годину для учнів перших курсів «Подвигу героїв Крут». Виступила заступник директора з виховної роботи Місюк В.О., яка розповіла учням про події, які передували героїчній обороні станції Крути. Учні та присутні куратори груп переглянули документальний фільм присвячений оборонцям Крут.


 

pamjat    24.11.2017 р. викладач історії Крьока М.Д. з учнями групи №31 провели лінійку на тему «У нашій пам’яті вони назавжди залишились». Учні згадали історію революційних подій в Україні у 2013-2014 роках та вшанували громадянську мужність учасників революційних подій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України,

їх відданості ідеалам свободи, справедливості та утвердження в нашій державі демократичних цінностей.


 

k1 1

23 березня 2017 року в начальному закладі у рамках Тижня історії відбулася учнівська конференція на тему “Відродження нації: Українська революція”, присвячена 100-річчю першої Української революції 1917-1921 років. Учасники конференції разом з викладачем історії України розповідали учням про історичні події, пов’язані з першою спробою України відродити націю, працювали за планом:

  1. 1. Коротка історія України періоду Української революції 1917-1921 рр. (Доповідач викладач історії України Місюк В.О., презентація)
  2. 2. Хронологія та етапи Української революції (Доповідач учениця групи № 17 Кабацій Андріана)
  3. 3. Доба Української Центральної Ради (березень1917-квітень 1918) (Доповідач учениця групи № 17 Русин Марина)
  4. 4. Перегляд відеоролику “Втрачена державність”
  5. 5. Доба Гетьманату (квітень – грудень, 1918 року) (Доповідач учениця групи № 17 Зайтлер Катерина)

6. Перегляд відеоролику “Символи української державності”7. Доба Директорії УНР (грудень, 1918-листопад 1921) рр.(Доповідач учениця групи № 17 Далекорей Ганна)

8. Українська революція на завершальному етапі (Доповідач учениця групи № 17 Молнар Настя)

9. Підсумки конференції

k1 k2 k3 k5 


 

P1150483   З нагоди річниці створення Карпатської України в нашому навчальному закладі 16 березня 2017 року була організована виставка архівних фотодокументів про трагічний та героїчний шлях захисників Карпатської Січі. 
   Учні ознайомилися з документами січовиків, їх особистою перепискою та іншими фотодокументами, які учням запропонував для ознайомлення Державний архів Закарпатської області.

P1150478 P1150479 P1150480

 


i   Вся Україна відзначає роковини Героїв Небесної Сотні.

   Наш навчальний заклад долучився до урочистостей молодіжним флешмобом «Реквієм Небесній Сотні».
   Телекомпанія «М-студіо» зняла відеоролик учнівського флешмобу для показу в новинах на своєму каналі.

Молодь центру закликала згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

P1150221 P1150247 P1150253 P1150255

 

 

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

 • Відвідувачі : 129
 • Статті : 800
 • Веб-посилання : 9
 • Перегляди статей : 1345268

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru