Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2021-2022 році Правила прийому до Державного навчального закладу (https://drive.google.com/file/d/1ot51QQwLdxgD-4XP2W4fxfxWQfyDhRmp/view?usp=sharing)ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Профорієнтація з професії маляр, штукатур

Будівництво – одна з галузей матеріального виробництва, в якій зайняті робітники багатьох професій. За вартістю і трудовими затратами часу значну частину в загальному обсязі будівництва займають малярні і штукатурні роботи. ...

Профорієнтація з професії перукар (перукар-модельєр)

Професія - перукар Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря - це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності і смаку. Творчий процес створення зачісок і стрижок знаходиться в близькій спорідненості з...

Профорієнтація з професії продавець

Профорієнтація продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів Ні для кого не секрет, що конкурентна битва між корпораціями, що виробляють схожі товари, перемістилася в сферу людських технологій. І лінія фронту в цій баталії пролягла прямо через прилавок....

Профорієнтація з професії столяр будівельний, паркетник

Дерево – джерело життя на землі. Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні інтер’єрів, виготовленні меблів та інших побутових речей. Професія деревообробника завжди була цінуючою людьми, особливо в сучасному світі новітніх технологій....

Профорієнтація з професії швачка

Професія - швачка Швачка -це одна з найдавніших і шанованих професій, яка докорінно змінилася в процесі науково-технічного прогресу. У сучасному світі купити готовий одяг не представляє особливого зусилля. Маса магазинів одягу, фірмових бутиків пропонують готові сукні, костюми на будь-який смак і...

Профорієнтація кухар, кондитер

Професія - кухар, кондитер У руках кухаря, як і в руках лікаря,...

123456789
Гарячі новини

Гурток "Декупаж"

Гурток "Декупаж"

Керівник гуртка Радик Світлана Юліївна 

Raduk 601x450

Мета гуртка:

         -Формування художнього сприйняття предметного середовища в процесі творчої діяльності учнів.

         -Удосконалення сфери обслуговування шляхом естетичного оформлення з елементами декупажу.

    Специфіка  художньо-естетичного оформлення виражається в її практичній спрямованості, яка пов’язана не тільки з елементами сучасного дизайну, а насамперед – з оформленням людини як суб’єкта творчості з її здатністю естетичного сприйняття оточуючого середовища, що визначає образний характер її мислення.

  Особливістю художньо-естетичного оформлення – є синтез художньо-образного замислу з його предметно-виконавчою діяльністю, яка повинна мати естетичну значущість, виразність, як неодмінну умову при створенні продукту творчої праці суспільно-практичної значущості.

Робота гуртка:

 

Робота гуртка за І семестр 2020-2021 н.р.

10 601x465   Гурток об’єднав двадцятьох вихованців, які виявили бажання розвивати свої художні смаки, естетичне сприйняття світу – якості, необхідні продавцю для оздоблення інтер’єру магазину, оформлення святкових вітрин.

 

  

 

  Звичайні побутові речі – пляшка, дощечка, шкатулка за допомогою техніки «декупаж» перетворюються в руках гуртківців на витвори мистецтва.

1 601x504 2 601x489 3 601x243

   Декупаж – це вид прикладного мистецтва, техніка прикрашання, декорування за допомогою вирізаних паперових мотивів.

4 601x429Для виконання роботи необхідно мати:

     -серветки для декупажу,
     -скотч,
     -різні лаки та фарби для покриття :
     -водостійкі лаки – для виробів, на які впливатиме волога,
     -акрилові – для фарбування фону.

Залишається тільки вибрати об'єкт для роботи:

 -Вазон для квітів, посуд, книги, скриньки, флакони, меблі – перелік нескінченний.
 -Навіть одяг та взуття можна прикрасити на свій смак.

 -Дерево, шкіра, текстиль, метал, картон, гіпс – будь-які поверхні підходять для перетворень у техніці декупаж.

  Серветки для декупажу відрізняються від столових за якістю, колористичним наповненням та тематичними сюжетами.

s1 601x311 s2 601x291 s3 601x587 s4 601x584 s5 601x591 s6 601x598 s7 601x598

  Будь-яка непоказна річ може перетворитися на нову та гарну, якщо проявити трошки вправності та фантазії – якості, яких гуртківцям ніколи не бракує.

p1 601x254 p2 601x264 p3 601x222 p4 601x355 p5 601x539

t1 601x260  Вироби, оздоблені у техніці «декупаж» мають широке застосування. Це – найкращий подарунок, виготовлений своїми руками, предмет оздоблення інтер'єру приміщення тощо. Робота гуртка «декупаж» не обмежується виробами у даній техніці.

  Учні виготовляють експонати до різних свят, застосовуючи інші техніки, наприклад, топіарій - для оздоблення приміщень тощо. 


   У першому семестрі 2019-2020 навчального року у гуртку «Декупаж» учні працювали за такими темами:
- Оформлення вітальних листівок до Дня захисника України.
- Виставка «Дари осені».
- Оформлення вітрини в майстерні-магазині.
- Оволодіння навичками декоративного пакування товарів.
- Декупаж пляшки «Новорічна».
- Проведення тижня продавця та сценічне оформлення «Новорічного ярмарку».

1 3   З 2014 року згідно з наказом Президента України Петра Порошенка 14 жовтня визнано як День захисника України. 
Вшановуючи традиції, 13 жовтня у нашому закладі відбулося свято до Дня захисника України. Протягом дня лунали вітання та щирі побажання нашим хлопцям та педагогам.
   Щоб не залишити нікого без уваги, члени гуртка під керівництвом Світлани Юріївни, робили своїми руками вітальні листівки. Цими листівками та теплими словами дівчата привітали усіх мужчин нашого закладу. 

4 5  У нашому навчальному закладі є добра традиція - щоосені організовувати виставку-конкурс «Дари осені», коли природа багата на врожай, а сонячне проміння дарує останні теплі промінці.
Це насичене й веселе дійство відбулося в рамках тижня біології, хімії. Виставка здивувала всіх багатством витворів. Нікого не залишили байдужим різнокольорові екібани, чудові букети з елементами художнього оформлення, складні квітково-фруктові композиції, прикрашені дарами осені, пожовклим листям, підготовлені гуртківцями з допомогою керівника Радик С.Ю. Деякі роботи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, проте всі відзначаються національним колоритом, притаманним лише творчій душі.

6   Оформлення вітрини – це не тільки мистецтво, але і наука! А ще і один із важливих аспектів виробництва зовнішньої реклами. Вітрина магазину може як відштовхнути потенційного клієнта, так і допомогти йому вибрати саме ваш магазин. Люди звертають увагу на зовнішній вигляд магазину і формують своє перше враження про нього. І дуже важливо, щоб це перше враження було позитивним, інакше людина може просто пройти повз, навіть не дізнавшись про інші переваги магазину. Тому оформлення вітрини дуже важливе для підтримки іміджу магазину і залучення нових клієнтів.
   Оформляючи вітрини в майстерні-магазині нашого центру, учні добре засвоїли:
- принципи викладки товарів;
- правила та види викладки.

7 10 11 14

   В сучасному світі декоративна упаковка відіграє дуже велику роль. Адже і маленькі діти, і дорослі дуже полюбляють подарунки в оригінальній упаковці. На заняттях гуртка учні навчались красиво та оригінально упаковувати подарункові набори, а також робити новорічні декоративні прикраси.
    Багато власноруч зроблених учнями новорічних іграшок, служили декором для прикраси новорічної ялинки та оформлення святкової вітрини. 

15 16   В сучасному світі є елементи, без яких важко уявити собі те чи інше свято. Новий рік – свято, яке не проходить без традиційної пляшки шампанського, що відкривається під бій курантів. Ось тільки мало кому відомо, що за допомогою пляшки цього напою можна по-справжньому красиво оформити новорічний стіл. Так чому б не навчитись проводити декупаж пляшки шампанського на Новий - 2020 рік. Майстер-клас з оформлення новорічних пляшок показала Світлана Юріївна своїм учням гуртка.
   Декупажні вироби в новорічному стилі виготовлені руками учнів, чудово будуть виглядати на новорічному столі в кімнаті, де стоїть зелена лісова красуня. 

17 20   Учні гуртка активну участь прийняли у проведенні професійного тижня, а саме:
- підготували виставку стінгазет на тему «Продавець - всього знавець»;
- провели ярмарку-продаж кондитерських виробів;
- організували екскурсію до ТРК «Щодня» та ТК «Зелений ринок».
 Активно працюючи у гуртку «Декупаж» учні змогли підвищити рівень професійної підготовки та майстерності, а також поглибити знання з сучасних виробничих технологій.


Презентації:

Гурток "Декупаж"

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 129
  • Статті : 800
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1345172

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru