Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

1
Гарячі новини

Гурток "Прес центр"

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

2017Chorn

   Щорічно 14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме в цей день закінчилося будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

13 грудня 2017 року викладач історії Крьока М.Д. з групою №16 провела виховний захід «Трагедія і біль Чорнобиля», присвячений вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
   Тридцять один рік відділяє нас від того страшного дня, але біль втрати не вщухає.
Учні переглянули фільм про людей, які ризикували своїм здоров’ям, своїм життям, брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, повертали землю обпалену радіацією, до життя. Це священна пам’ять про всенародний подвиг, який ніколи не зітреться з історії людства і не згасне у віках.
   Усі присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів, які врятували від загрози весь світ та вшанували пам’ять постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
   Скільки б не минуло років, все одно слово "Чорнобиль” полум’янітиме чорним вогнищем, адже чорнобильське пекло стало для всіх нас великим уроком, за який заплачено ціною багатьох тисяч людських життів.

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 129
  • Статті : 784
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1289209

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru