Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2020-2021 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) Вступ 2020: Профосвіта (https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ...

Карантин з 12 березня по 22 червня

Наказ навчального закладу про продовження карантину (https://drive.google.com/open?id=1FIf9prpLM5d57hCqEXtVz3Jdy8HrssK-) Наказ про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання (від 24.03.20 р. № 42-од) в ДНЗ "Мукачівський центр ПТО". (https://drive.google.com/open?id=1fwdRnj2H2XVA8fRTEM0mnj0s30xrwn8d) Психологічна служба пропонує свою допомогу- психологічну та соціально-педагогічну підтримку всім учасникам...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

123
Гарячі новини

Гурток художньої творчості "Арт-центр"

Гурток "Арт-центр"

Керівник гуртка Боярчук Оксана Зіновіївна

 

1

Проблема розвитку творчих здібностей особистості є однією з пріоритетних в педагогіці, оскільки прогрес суспільства – це шлях постійної творчості, подолання стереотипів і вироблення нових, нестандартних, часто, несподіваних ідей, оригінальних підходів і шляхів до їх втілення.                      На сучасному етапі все більше уваги приділяється пошуку перспективних підходів до вирішення проблеми гуманізації процесу виховання, стимулювання пізнавальної активності вихованців, накопиченню досвіду їх творчої діяльності. В реалізації цього складного процесу важлива роль належить мистецтву, що допомагає дітям глибше пізнати себе, свій внутрішній світ, спонукає до самовдосконалення.              У роботі  гуртка художньої творчості застосовується комплекс методів: словесні, наочні, практичні. Навчальні заняття передбачають поєднання теорії та практичних вправ; відвідування театрів, перегляд вистав, акторських розминок, репетицій, підготовку до публічного виступу.                                                                   Форми роботи: групові,індивідуальні.                                                                                                  Форми контролю: виконання певних практичних занять, показів, які передбачають демонстрацію вихованцями набутих знань .                               Під час навчальних занять передбачається вивчення  дисциплін:

 • акторської майстерності;
 • культура сценічної мови;
 • ритмопластики;
 • вокалу;
 • розвитку фантазії та асоціативного мислення (сприяння розвитку художнього смаку, творчої фантазії, збагачення мислення, як основи творчості).

  Метою роботи гуртка є сприяти всебічному розвитку особистості: інтелектуальному, духовному, емоційному; виховувати естетичний смак; викликати  в учнів інтерес до літератури, артистичного мистецтва, бажання відкривати нові знання й опановувати уміння, активізувати свої можливості у організації та проведенні виховних масових заходів;

Навчальна програма розрахована на учнів перших-третіх курсів.   

           Завданням навчальної програми є:

     - виховання естетично-розвиненої молоді, розвиток акторських здібностей, сценічної культури, мовлення, підготовка та проведення святкових концертів, урочистих лінійок та масових виховних заходів.

            Зміст роботи:

   - реалізація акторських здібностей гуртківців;

   - формування комунікативних здібностей ;

   - надання змоги виступати у ролі акторів, співаків

    Протягом  навчання, задля художньо-естетичного виховання учнів, розширення їхнього світогляду та духовного розвитку програмою передбачено участь у концертах, фестивалях, масових заходах, святах.

                                             Тематичний план

 

 

Тема

Кількість годин
Теоретичних Практичних Усього
1. Відбір та прослуховування гуртківців, ознайомлення членів гуртка з планом роботи  на 2018-2019 навчальний рік та організація роботи гуртка 4 6 10
2. Розвиток зв’язного мовлення та сценічного мистецтва 22 10 32
3. Розробка та вивчення сценаріїв, проведення свят та святкових лінійок         20 120 140
4. Підготовка сценічної атрибутики   42 42
5. Літературні екскурсії в театр, в картинну галерею, в музеї, їх обговорення  6 10 16
                                                                           Разом                      240 годин

ЗМІСТ ПРОГРАМИ

 1. Відбір та прослуховування гуртківців, ознайомлення членів гуртка з планом роботи  на 2018-2019навчальний рік та організація роботи гуртка (10 год). Ознайомлення з планом роботи гуртка на рік. Прослуховування, розподіл гуртківців на підрозділи. Організаційні питання. Підбір репертуару спільно з учасниками гуртка.
 2. Розвиток зв’язного мовлення та сценічного мистецтва  (32 год). Теоретичні та практичні заняття «сценічне мистецтво, роль міміки, тембру голосу, ремарок», «Будова та аналіз музичного твору», «Зіставлення напрямів у різних видах мистецтва».
 3. Розробка та вивчення сценаріїв, проведення свят та святкових лінійок (140 год). Розробка та розподіл сценаріїв до Дня знань, Дня української писемності та мови, Дня Збройних Сил України, святкування Нового Року, Дня Валентина, Дня рідної мови, Шевченківських днів, ушанування Квітки Цісик, Останнього дзвінка.
 4. Підготовка сценічної атрибутики (42 год). підготовка святкової атрибутики до святкових концертів, урочистих лінійок та масових виховних заходів.
 5. Літературні екскурсії в театр, картинну галерею, музеї, їх обговорення (16 год). Літературна екскурсія в Мукачівський драматичний театр, літературна екскурсія в Мукачівську картинну галерею. Обговорення, написання відгуків.

                                    ПРОГНОЗОВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Гуртківці мають знати і вміти:

 -   культуру сценічної поведінки;  

-  поняття  акторської майстерністі;                                                                                                                                                                                                                                              -  вміння самостійно працювати з текстом (логічні паузи, вміння виділяти головне слово, речення);

    -  опанування технікою мови (чіткість вимовляння слів);

    -  здатність бачити сценічний простір, самостійно працювати над роллю;

    - участь у масових заходах.    

 Підготовка та проведення святкової лінійки присвяченої Дню Знань

2  

Інформаційна лінійка до Дня української писемності

Фото3

Мовознавча гра «Сходинки до мовного олімпу» присвячена Дню української писемності

Фото 4,5,6

                  Святкове привітання до Дня Збройних Сил України

Фото7

 

Святковий концерт до святкування Нового 2019 року

Фото8,9

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

 • Відвідувачі : 122
 • Статті : 715
 • Веб-посилання : 9
 • Перегляди статей : 1176920

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru