Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2020-2021 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) Вступ 2020: Профосвіта (https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ...

Карантин з 12 березня по 22 червня

Наказ навчального закладу про продовження карантину (https://drive.google.com/open?id=1FIf9prpLM5d57hCqEXtVz3Jdy8HrssK-) Наказ про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання (від 24.03.20 р. № 42-од) в ДНЗ "Мукачівський центр ПТО". (https://drive.google.com/open?id=1fwdRnj2H2XVA8fRTEM0mnj0s30xrwn8d) Психологічна служба пропонує свою допомогу- психологічну та соціально-педагогічну підтримку всім учасникам...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

123
Гарячі новини

Секція «Футбол»

Секція «Футбол»

gal

Тренер: Гал Олександр Олександрович

  Oсоблива увага приділяється в навчальному закладі зміцненню фізичного здоров’я учнів. Вирішенню цього завдання і покликані спортивні секції.
Фізична культура – невід’ємний елемент загальної культури особистості. Повноцінний розвиток особистості, сформованості її фізичних здібностей, зміцнення здоров’я, гармонії тіла і духу, людини і природи – основа фізичного виховання. Загальновідомо, що значні перевантаження і малорухливий спосіб життя сучасних учнів стали реальною перешкодою для їхнього нормального фізичного розвитку. Вчені встановили, що за період навчання кількість здорових учнів зменшується.
  Отже, залучення учнів до різних форм фізкультурно-оздоровчих, спортивно-рекламних занять у режимі навчального дня сприяє їх активному відпочинку, запобіганню втомі, відновленню фізичних сил, реабілітації та корекції здоров’я.
  Мета секції з футболу: збереження і зміцнення здоров’я учнів, розвиток рухових здібностей, формування ціннісних орієнтацій щодо здорового способу життя і надає учням змогу створити цілісну уяву про вплив занять футболу на розвиток особистості, формування основних систем організму.
  Головне завдання секції з футболу: полягає у створенні комплексної уяви про наявність інструкцій, про спроби виконання завдань. На заняттях спортивної секції реалізуються такі завдання:
- конкретизація перед учнями мети і перспектив діяльності на кожному етапі;
- виконання різноманітних засобів, форм і методів проведення навчальних занять;
- дотримання принципу доступності на кожному етапі роботи;
- використання ефекту суперництва;
- створення позитивних емоцій, як результату своєї діяльності, команди, так і доброзичливе слово викладача;
- показ учям як орієнтира на рівень засвоєння визначеного завдання;
- допомога учням долати труднощі, які з’являються раптово, несподівано;
- моральне виховання – усвідомлення своєї відповідальності за групу, команду.


Презентації:

Секція "Футбол"

PrezentFootbal 639x447

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 122
  • Статті : 713
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1171392

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru