Вступ до центру

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Життя центру

На долонях я ніжно тримаю Серце друга, аби не зронить. Знаю я - за любов не карають, За любов починають любить. 14 лютого 2018 року, класний керівник групи № 24а, Миток М.М. провела святкування Дня Святого Валентина. Любов - це подарунок неба. Любов...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Спортивно-масова робота

за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631453350275165) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631446440275856) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631439350276565)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1616398931780607)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1603209133099587)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1574673062619861) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1515274455226389) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1494056434014858?pnref=story) 26 жовтня 2017р. На базі ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» проведений легкоатлетичний крос...

Учнівське самоврядування

Учні нашого навчального закладу стали помічниками Миколая у 2017 році, організували акцію по збору солодощів, іграшок, одягу щоб виконати прохання зовсім незнайомих дітей, які потребують підтримки, уваги та допомоги не лиш від лікарів Обласної дитячої лікарні, але...

12345
Гарячі новини

Профорієнтація перукар

Профорієнтація перукар

Професія - перукар

Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій. Робота перукаря - це робота з кожною людиною окремо, що вимагає врахування її характеру, індивідуальності і смаку. Творчий процес створення зачісок і стрижок знаходиться в близькій спорідненості з творчістю в будь-якому іншому виді людської діяльності. Праця по виконанню зачісок і стрижок по суті своїй найближче до мистецтва скульптора.

Зачіска - це та ж скульптура і вона сприяє створенню художнього образу. Для того, щоб бути хорошим перукарем, недостатньо тільки вивчити технологічну сторону виконуваних робіт опанувати необхідні навички, треба розвивати в собі естетичні почуття і мислити художніми образами, знати закони поєднання стилів і кольору в одязі і зачісці.

Якщо перукар домагається поєднання зачіски із зовнішністю, стильовим призначенням, одягом і макіяжем, тільки тоді він може вважати свою роботу досконалою. Професія перукар чудова тим, що майстер, виконуючи свою роботу з душею, дарує радість не лише людям, але і сам отримує від своєї роботи величезне задоволення. Краса, як відомо, врятує світ, а хороший перукар завжди даруватиме людям тільки красу і своє неповторне мистецтво!

Роль перукаря в створенні загальної гармонії ліній з урахуванням індивідуальності клієнта є часом вирішальною. Кожна людина удається до допомоги перукаря сподіваючись на те, що він на основі своїх знань і вимог сучасної моди, професійного досвіду і особистого смаку створить витончену зачіску. Саме тому професію перукаря повинні вибирати люди з творчою натурою і досить розвиненим естетичним смаком.

Вибір будь-якої професії - найважливіша подія в житті і долі людини - відбувається в тому віці, коли тільки починає складатися життєвий досвід, не занадто точні орієнтири і висока вірогідність помилки.

 

У чому полягає складність тієї або іншої професії?

Які психофізичні вимоги, що пред'являються до неї?

У чому полягають, вимоги до здібностей людини, що обрала ту або іншу спеціальність?

 

Адже трапляється і так, що деякі розчаровуються в ній через неспівпадіння власних уявлень з фактичним характером змісту праці. Психофізичні дані, стан здоров'я виявляються іноді протипоказані обраній професії або спеціальності. А це, як правило, веде до зміни професії, внаслідок чого люди і суспільство в цілому несуть моральні і матеріальні втрати.

Величезне значення має правильний і всебічний облік психофізичних вимог до вибраної професії. Знаючи особливості свого характеру і темпераменту, міру емоційної збудливості, вразливості і енергійності, швидкість зміни настроїв і тому подібне, слід підбирати такі види діяльності, які відповідають Вам найбільшою мірою.

До головних вимог при виборі професії перукаря слід віднести:

  • загальний фізичний розвиток;
  • високу чутливість до кольору;
  • хороший зір;
  • спостережливість;
  • постійний самоконтроль;
  • організованість.

Перукареві мають бути властиві і такі якості, як: розвинена зорова пам'ять і оперативне мислення, уміння швидко орієнтуватися і приймати правильні рішення в конфліктних ситуаціях, тактовність, доброзичливість, чуйність, пошана до клієнтів.

А так зображували та відтворювали цю професію видатні митці на своїх полотнах, витворах мистецтва, які навіки зостануться людству як пам'ятка про їх авторів, а особливо як пам'ятка про те, чим вони захоплювались та як це ними було перенесено на сам унікальний витвір!

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 64
  • Статті : 538
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1082018

Погода

Погода в Мукачево » Україна

zoofirma.ru