Вступ до центру

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Життя центру

Ще ніби вчора були першокурсниками. А сьогодні вже стали випускниками! Де можна мага такого зустріти щоб міг плин часу зупинити? Неначе мить, промайнули навчання роки. І ми як птахи розлетимось у різні боки.

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Учнівське самоврядування

Майже тиждень у нашому навчальному закладі проходила спільна акція учнівського самоврядування та волонтерської групи «Милосердя» по збору допомоги для багатодітної сім'ї Товт. До акції долучилися майже всі групи центру та окремі працівники навчального закладу. ...

12345
Гарячі новини

Профорієнтація маляр, штукатур

маляр, штукатур

  Будівництво – одна з галузей матеріального виробництва, в якій зайняті робітники багатьох професій. За вартістю і трудовими затратами часу значну частину в загальному обсязі будівництва займають малярні і штукатурні роботи.

         Малярі завершують будівельний процес і підготовляють будинки до експлуатації. Малярні фарбування захищають конструкції від руйнівної дії атмосферних впливів, збільшують їхню довговічність. Опоряджені приміщення стають більш привабливими, красивими.

1 2 3 ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти»  пропонує всім бажаючим здобути кваліфікацію маляра будівельного, штукатура. Обравши саме цю професію, ви навчитесь якісно виконувати штукатурні та малярні роботи, а саме: штукатурити прямолінійні поверхні стін, стель, ніш, балок, стовпів; штукатурити укоси, заглушки, відливи, відділяти лузги і затірки, витягувати нескладні тяги, обробляти шви між плитами збірних залізобетонних елементів, обмазувати наличники і плінтуси; обробляти поверхні під високоякісне пофарбування вручну і механізованим способом; виконувати поліпшене фарбування поверхонь водними, масляними і емульсійними сумішами; обклеювати поверхні шпалерами. Кваліфіковані майстри виробничого навчання навчать працювати з машинами та механізмами для приготування та нанесення малярних та штукатурних розчинів на поверхні, а також визначати якість виконаної роботи і виправляти дефекти.        

         Оволодівши цією професією на вас чекатимуть будівельні майданчики не лише нашої області, а й за її межами.

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 50
  • Статті : 438
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 677701

Погода

Погода в Мукачево » Україна

zoofirma.ru