Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

1
Гарячі новини

Профорієнтація маляр, штукатур

маляр, штукатур

  Будівництво – одна з галузей матеріального виробництва, в якій зайняті робітники багатьох професій. За вартістю і трудовими затратами часу значну частину в загальному обсязі будівництва займають малярні і штукатурні роботи.

         Малярі завершують будівельний процес і підготовляють будинки до експлуатації. Малярні фарбування захищають конструкції від руйнівної дії атмосферних впливів, збільшують їхню довговічність. Опоряджені приміщення стають більш привабливими, красивими.

1 2 3 ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти»  пропонує всім бажаючим здобути кваліфікацію маляра будівельного, штукатура. Обравши саме цю професію, ви навчитесь якісно виконувати штукатурні та малярні роботи, а саме: штукатурити прямолінійні поверхні стін, стель, ніш, балок, стовпів; штукатурити укоси, заглушки, відливи, відділяти лузги і затірки, витягувати нескладні тяги, обробляти шви між плитами збірних залізобетонних елементів, обмазувати наличники і плінтуси; обробляти поверхні під високоякісне пофарбування вручну і механізованим способом; виконувати поліпшене фарбування поверхонь водними, масляними і емульсійними сумішами; обклеювати поверхні шпалерами. Кваліфіковані майстри виробничого навчання навчать працювати з машинами та механізмами для приготування та нанесення малярних та штукатурних розчинів на поверхні, а також визначати якість виконаної роботи і виправляти дефекти.        

         Оволодівши цією професією на вас чекатимуть будівельні майданчики не лише нашої області, а й за її межами.

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 128
  • Статті : 756
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1242775

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru