Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

1
Гарячі новини

Профорієнтація слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання

Автослюсар – це людина, захоплена технікою, уміюча технічно мислити, схильна до творчого пошуку і конструювання.

   Про професію «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання"

Понад сто років тому, а точніше в 1898 р., німець Карл Бенц запатентував перший автомобіль. Зараз важко уявити собі життя без автомобілів.
На сьогоднішній день автомобільний транспорт – одна з найважливіших галузей народного господарства України. У загальній транспортній системі нашої країни автотранспорту належить велика роль. Практично жодне промислове підприємство, будівництво, підприємство сільського господарства, зв’язку не може обійтися без послуг автомобільного транспорту.
Економічний ефект при експлуатації автомобілів визначається головним чином рентабельністю вантажоперевезень з урахуванням максимального використання технічних можливостей транспортного засобу і експлуатаційних витрат, включаючи витрати на підтримання автомобілів в технічно справному стані.    

 Автомобіль приносить користь лише тоді, коли працює. Для забезпечення ефективної експлуатації автомобілів, підтримання їх систем і механізмів у робочому стані, а також для своєчасного та якісного проведення технічного обслуговування і ремонту необхідно досконало знати їх будову, принцип роботи кожного вузла та агрегату. Необхідно також своєчасно виконувати передбачений перелік робіт з обслуговування автомобілів, а при виявленні несправностей в процесі експлуатації вміти кваліфіковано їх усунути. Це і повинен досконало вміти зробити  слюсар з ремонту автомобілів.
Адже роботу водія бачать всі, а роботу слюсаря з ремонту автомобілів ні. Але ж автомобіль не зможе навіть виїхати, якщо він буде в поганому технічному стані. Тому професія автослюсаря це професія «номер два» після водія. Якість роботи водія багато в чому залежить від того, як буде працювати слюсар з ремонту автомобілів.

Боротьба за продовження життя автомобілів, утримання їх у належному технічному стані, безпека роботи водіїв, надійність експлуатації - у всьому цьому велика роль належить слюсарю з ремонту автомобілів - провідної особи в технічній службі автотранспортних підприємств. Щоб автомашина запрацювала, її потрібно зібрати, налагодити, відрегулювати і випробувати, у процесі експлуатації - обслуговувати і ремонтувати. Все це - справа слюсаря. І чим складніша машина, тим вища кваліфікація слюсаря. Це одна з важливих професій, тому що, якими б не були досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з "розумними" руками.

  Внаслідок збільшення з року в рік кількості різноманітних автомобілів, ускладнення виробництва автомобілебудуванню і автосервісу необхідні висококваліфіковані кадри. Тому потреба у спеціалістах з ремонту автомобілів буде постійною і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися в різних автопідприємствах, фірмах автосервісу, автокомбінатах, автопарках, і навіть відкрити свою справу. Професія автослюсаря вважається престижною.

 

 Перспективи

Навчаючись у нашому навчальному закладі, учні з професії слюсар з ремонту автомобілів набувають фахових знань, умінь і навичок, готуються застосовувати їх у своїй подальшій професійній діяльності. Під час проходження виробничої практики на автотранспортних підприємствах,, приватних підприємствах автосервісу учні вдосконалюють свою професійну майстерність, набувають нових знань та навичок. Крім того, під час практики роботодавці мають нагоду оцінити професійний рівень молодих фахівців і запропонувати їм по закінченні навчання робочі місця.

31.05.7 

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 128
  • Статті : 760
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1249333

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru