Вступ до центру

Державний навчальний заклад "Мукачівський центр професійно-технічної освіти" оголошує прийом учнів на навчання у 2020-2021 році ЕЛЕКТРОННА АНКЕТА_ЗАЯВКА (https://forms.gle/Sb38RY69gmmXTZg66) Вступ 2020: Профосвіта (https://mon.gov.ua/ua/tag/vstup-2020-profosvita) ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ...

Карантин з 12 березня по 22 червня

Наказ навчального закладу про продовження карантину (https://drive.google.com/open?id=1FIf9prpLM5d57hCqEXtVz3Jdy8HrssK-) Наказ про організацію роботи під час карантину та проведення дистанційного навчання (від 24.03.20 р. № 42-од) в ДНЗ "Мукачівський центр ПТО". (https://drive.google.com/open?id=1fwdRnj2H2XVA8fRTEM0mnj0s30xrwn8d) Психологічна служба пропонує свою допомогу- психологічну та соціально-педагогічну підтримку всім учасникам...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання)...

123
Гарячі новини

Профорієнтація столяр будівельний, паркетник

Столяр будівельний, паркетник

Дерево – джерело життя на землі. Історія нашого народу має вікові традиції застосування деревини як в архітектурі, так і в оформленні інтер’єрів, виготовленні меблів та інших побутових речей. Професія деревообробника завжди була цінуючою людьми, особливо в сучасному світі новітніх технологій. 

         Столяр, паркетник – професія для людини, що любить і вміє працювати з деревиною, знає, як з неї зробити такий виріб, щоб був корисний і красивий. Роботи з дерева випромінюють тепло душі майстра.

         Кваліфікований столяр повинен знати основні породи, властивості деревини, прийоми використання ручних столярних інструментів, електроінструментів, будову та правила експлуатації різноманітних верстатів, що використовуються при виконанні столярних робіт; пиломатеріали, заготовки, вироби, плити, паркет і мастики, опоряджувальні матеріали, необхідні для виготовлення і влаштування паркету; вміти встановлювати віконні і дверні блоки.

           Основу роботи столяра, паркетника становить також вміння художньо оформити виріб, щоб він відповідав потребам і смакам споживачів.

         Всім цим знанням і навичкам роботи вас навчать у ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» досвідчені майстри виробничого навчання та викладачі.

31.05.920190318 103435 

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 122
  • Статті : 715
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1176926

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru