Вступ до центру

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Життя центру

На долонях я ніжно тримаю Серце друга, аби не зронить. Знаю я - за любов не карають, За любов починають любить. 14 лютого 2018 року, класний керівник групи № 24а, Миток М.М. провела святкування Дня Святого Валентина. Любов - це подарунок неба. Любов...

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Спортивно-масова робота

за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631453350275165) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631446440275856) за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1631439350276565)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1616398931780607)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1603209133099587)за посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1574673062619861) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1515274455226389) посиланням. (https://www.facebook.com/aleksandr.gal.7/posts/1494056434014858?pnref=story) 26 жовтня 2017р. На базі ДНЗ «Мукачівський центр ПТО» проведений легкоатлетичний крос...

Учнівське самоврядування

Учні нашого навчального закладу стали помічниками Миколая у 2017 році, організували акцію по збору солодощів, іграшок, одягу щоб виконати прохання зовсім незнайомих дітей, які потребують підтримки, уваги та допомоги не лиш від лікарів Обласної дитячої лікарні, але...

12345
Гарячі новини

Життя центру

Життя центру

valentin1 valentin6

На долонях я ніжно тримаю

Серце друга, аби не зронить.

Знаю я - за любов не карають,

За любов починають любить.

14 лютого 2018 року, класний керівник групи № 24а, Миток М.М. провела святкування Дня Святого Валентина. Любов - це подарунок неба. Любов не може бути щасливою або нещасною, тому що навіть нерозділене кохання робить людину духовно багатою, вдячною і красивою.


 

newyear2018

Перший семестр 2017-2018 навчального року ми закінчуємо весело - Новорічним святом, яке розпочинає ланцюжок різдвяно-новорічних  забав, традиційних для нашого народу. Це свято організували і провели учасники драматичного гуртка «Словограй» та  гуртка художньої творчості «Арт-центр», який очолюють керівники Боярчук Оксана Зіновіівна та Катрич Ельвіра Василівна.

Учні показали не лише свої  співочі таланти , а й уміння грати гумористичні сценки та танцювати веселі танці. Особливо запав до душі глядачам танець юнаків групи № 16.

Тож вітаємо усіх з прийдешнім Новим 2018 роком!

З Новим роком!

З новим щастям!

Хай завжди в очах іскряться

Усміх, радість і кохання,

Хай здійсняться всі бажання!


01 09 2017

Перший дзвоник 2017-2018 навчального року розпочався традиційно святковим виходом першокурсників під звуки фанфар. Директор центру Панас В.В. вручив першокурсникам символічний ключ, яким для них відкриваються всі двері центру.

Закінчилась лінійка флешмобом «Веселка на згадку», коли випускні групи пов'язували на руки першокурсникам частинку веселки – жовто-блакитні стрічки. 

 


 

Ost1DZ2016 951x300

Ost2DZ2016 951x600

 Ще ніби вчора були першокурсниками.

А сьогодні вже стали випускниками!
Де можна мага такого зустріти щоб міг плин часу зупинити?
Неначе мить, промайнули навчання роки.
І ми як птахи розлетимось у різні боки.

Тож на порозі дорослого життя
Бажаєм всім сміливо йти у майбуття!
Щоб всі труднощі змогли ви подолати,
Хоча життя і змінить наші координати.

Допоможи нам Боже в цей вирішальний час,
Щоб промінчик нашої надії непогас!
Бо ми майбутнє нашої країни!
Ми подолаєм труднощі й поможем батьківщині,
Щоб жити вічно й квітнуть Україні!


Vushuvanku 977x340

  З нагоди відзначення двох державних подій, які відбулися в Україні на початку ХХ століття - Дня Соборності України та подвигу героїв Крут - в нашому навчальному закладі відбувся конкурс української вишиванки, створеної власноруч із різних матеріалів та в оригінальній техніці.

  Журі конкурсу було важко визначити переможців, оскільки кожна з вишиванок заслуговує найвищої оцінки. Переможцями стали групи, які дотрималися всіх умов конкурсу.


  28 грудня 2015 року в ДНЗ „ Мукачівський центр професійно – технічної освіти” класний керівник Бахмет І.М. провела новорічне свято „Нехай здійсниться добре все і щастя Новий рік несе”.

  В ході свята прозвучали Новорічні пісні, привітання. Не обійшлося без традиційних гостей такого свята – Баби Яги та її підопічних, а також запальних та веселих циган, які виконали свої національні танці та заспівали пісень.

З Новим роком всіх вітаєм
Щастя всім ми вам бажаєм.
Щоб прожити весь цей рік
І без смутку, і без бід!

  Навчальний заклад приєднується до всіх привітань і бажає усім відвідувачам сайту мирного і щасливого нового 2016 року!

New2016 645x645


  Професійно-технічна освіта України у ці дні святкує 75 річницю створення системи трудових резервів, яка заклала основу сучасної професійно-технічної освіти.

  Новим етапом розвитку професійно-технічної освіти міста Мукачева стала реорганізація трьох навчальних закладів та утворення першого в Закарпатті Державного навчального закладу "Мукачівський центр професійно-технічної освіти», який 1 жовтня 2015 року мав честь приймати у себе почесних гостей – ветеранів праці, наставників учнівської молоді, які більшу частину свого свідомого життя поклали служінню педагогічній ниві, виробничому процесу, виховній роботі у ПТУ № 7, Мукачівському ліцеї сфери послуг та колишньому СПТУ № 8, а саме: Горвата А.М., Маняк М.Г., Деркач С.В., Товт М.А., Логойда І.О., Подлеснюк М.Д.

  Для запрошених гостей та працівників освіти нашого навчального закладу учнівська молодь та гуртки художньої самодіяльності підготували святковий концерт знагоди великого ювілею.

   Вітаємо всіх працівників профтехосвіти Закарпаття та України з визначною подією, а всіх працівників освіти з професійним святом– Днем учителя!

75PTO 748x561


Дорогі педагоги, учні, гості, батьки!

  Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками веселого дзвоника. Знову вулиці нашого міста розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом.

 Це наше Закарпаття, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

  Ось і в нашому професійно-технічному центрі сьогодні першовересень. 330 юнаків та дівчат поєднали свою долю з нашим навчальним закладом. Вони поповнятимуть славну історію трьох професійно-технічних училищ, створюватимуть нові традиції, прославлятимуть у справах свою професію.

1Veresn2015 748x421


  Добігли до кінця роки навчання для випускників Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти». 

  30 червня 2015 року випускники центру ідуть останній раз на урочисту лінійку, а далі — отримувати атестати про освіту та дипломи кваліфікованих робітників. Так хотілося швидше закінчити навчання, щоб відчути себе дорослими, самостійними, впевненими, незалежними... Але чому ж так щемно на душі? Що ж заважає безтурботно веселитися, може те, що більше вже ніколи випускники не стануть на святковій лінійці, не зійдуться усі разом, так як завжди було продовж трьох років... Сумно і тривожно на серці сьогодні нашим випускникам, адже їх покличуть невідомі, незвідані дороги життя.
  То ж дай вам, Боже, добра і щастя на путі, світлих і радісних доріг, незрадливої долі.

Хай щастить вам усім, дорогі випускники!

OstannijDzvonuk2015


  8 травня 2015 року - у День пам'яті та примирення в центрі пройшли заходи, присвячені Дню Перемоги. Учні провели акцію «Червоний мак». Всім працівникам центру учні дарували маки – європейські символи пам'яті про тих, хто поліг у боях під час Другої світової війни, привітали ветерана Великої Вітчизняної війни Старостенка В.Є. та провели святкову лінійку.

FotorCreated 802x602


  У святковий день 8 Березня 2015 року учні центру підготували і провели під керівництвом класного керівника Карпинець Галини Миколаївни святковий концерт, на якому побажали всім жінкам міцного добробуту, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту.

FotorCreated2802x602


  15 лютого 2015 року відзначається 26-та річниця виведення радянських військ з республіки Афганістан. В неоголошеній афганській війні взяло участь 160 375воїнів з України і 3160 з них загинули, 72 зникли безвісти. 

   У навчальному закладі з нагоди 26-річниці виведення військ з Афганістану класним керівником 26 групи Петах В.Й. було проведено відкритий виховний захід на тему «Афганістан - біль моєї душі». Гостями заходу були голова Мукачівського районного товариства воїнів - ветеранів Афганської війни "Шураві" Сулима Віктор Іванович та воїни – ветерани Алмашій Михайло Васильович, Рошко Валерій Васильович і Шапетко Сергій Іванович. Також учнями центру було оформлено виставку-спогад, на якій вражаючі спогади наших земляків, що виконували інтернаціональну місію в Афганістані.

FotorCreated1 802x602


 

17Lustopada2014ZustrichZOficerom1  17Lustopada2014ZustrichZOficerom2  17Lustopada2014ZustrichZOficerom3

17 листопада 2014 року в навчальному центрі відбулася  зустріч з старшим офіцером з добору в Окремий регіональний центр комплектування Західного регіонального управління  Закарпатської області Державної прикордонної служби України підполковником Бостаном Олегом Георгійовичем.

Зустріч проходила в рамках проведення циклу Уроків мужності, її організатором стала класний керівник групи 32 Кабацій І.Л. На зустріч запрошено учнів випускних груп.

* * *

colage den molody
Сучасні представники молодого покоління мають декілька приводів святкування дня молоді.
Міжнародний день молоді щорічно відзначають 12 серпня, російський - 27 червня,
а Всесвітній день молоді завжди святкують 10 листопада
* * *
colage tygden movy
7 листопада 2014 року з нагоди Дня української писемності та мови в центрі проведено
відкритий виховний захід «О, слово рідне!»
* * *
snn 1  snn 2
4 листопада 2014 року в центрі відбулася зустріч адміністрації та міжнародної благодійної
організації «Orphan’s Promise» («Обітниця сироті»).
* * *

28 жовтня 2014 року в навчальному закладі вшановували 70-річницю вигнання нацистських окупантів з України.

Класний керівник групи 31а Крьока Марія Дмитрівна разом з своїми вихованцями підготувала і провела

відкритий виховний захід «Ніколи знову»,присвячений подіям Другої світової війни.

* * *
sviato oseny v2 compressed

16 жовтня 2014 року в рамках проведення Тижня хімії та біології було проведено виставку «Дари осені».Осінь 2014 року подарувала учасникам виставки незвичні експонати: їжачків із винограду, чобітки з кабачків та натюрморти із зерен.

Переможцями виставки журі обрало групи № 27, 21а, 14а.

* * *
teacher day
 

Шановні викладачі!
Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з – своїми вихованцями . Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у нас, своїх учнях.
Для вас від нами учнів цей святковий концерт!

* * *
den miru

З нагоди Міжнародного дня миру та проведення  Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» учні центру відвідали прикордонників Мукачівського прикордонного загону, які  приїхали на ротацію із зони АТО.

Цікавою і повчальною була бесіда  бійця прикордонного загону старшого прапорщика Микуланинця Василя Васильовича, який 45 діб знаходився в зоні АТО, щодня переносив усі тяготи війни.

Майор Микитюк Сергій Мирославович заступник командира прикордонного загону по технічній частині, який теж захищав Вітчизну на її східних рубежах, розповів учням про бойовий дух і впевненість у перемозі своїх бійців.

Вражаючими фактами зацікавив учнів центру боєць - прикордонник старший сержант Гальмаш Василь, який лише минулої ночі повернувся з полону, провівши серед терористів майже три доби.

Учні центру вдячні керівнику музею Артем'єву Веніаміну Васильовичу за змістовну екскурсію та зустрічі з героями сучасності.

* * *
01.09.14
 
Першого вересня 2014 року у Мукачівському центрі професійно-технічної освіти
відбулося свято Першого дзвоника!
 
* * *
Україно! Прийми мене в майбутнє.
Всі сили і наснагу тобі я віддаю.
Що маю, то є незабутнє,
З тобою пов'язую долю свою.
Україно! Хай лине у світ твоє слово,
Сповите працею людей.
Моя єдиная держава,
Мій рідний край,
Присвячую тобі я кожен день.

Хай доля ваша, випускники, буде чистою і величною, на шляху життєвому буде багато добрих людей. Віри, надії і любові вам на довгі роки! Із закінченням навчального року, рідний ліцей!
* * *

З 19 по 23 березня в ліцеї проходить тиждень фізики, математики та інформатики.
19.03.12- відбулась демонстрація кращих учнівських презентацій: 
1.Творці фізичної науки.
2.Цікаві факти про математиків,
3.Історія розвитку обчислювальної техніки.
20.03.12. –учнями 21, 22 та14 груп під керівництвом викладача фізики Карпинець Г.М. та викладача інформатики Сороки Л. М. переглянуто декілька відеофільмів про космонавтику та випущено бюлетень на тему: «Політ у  космос»
21.03.12. – викладачем математики Павлик А.П. проведено  брейн-ринг на тему: «Знавці фізики, інформатики і математики» між командами груп №14 та №17. Обидві команди проявили себе активними гравцями і дійшли  картою подорожі до фінішу  одночасно.
22.03.12.- відбулась виставка стінгазет. Під керівництвом викладачів Карпинець Г.М., Сороки Л. М., Павлик А.П. учні груп №17 та №22 відвідали Інформаційно-комп’ютерний центр МДУ. Начальник ІКЦ МДУ Сорока В.М. ознайомив учнів з роботою центру, продемонстрував принципи роботи комп'ютерної мережі університету. Декан технологічного факультету к.ф.-м.н. Пагіря М.М. провів змістовну екскурсію лабораторіями технологічного факультету, і запросив учнів вступати до Мукачівського державного університету.

* * *
Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

   07.03 2012 р. у ліцеї пройшло  оригінальне і особливо урочисте привітання для представниць прекрасної  статі –жінок.
     Під керівництвом бібліотекаря Сидоренко О.І., лунали щирі побажання щастя, любові, родинного затишку від учасників свята-дівчат та хлопців. Пісенними дарунками та ніжними танцями зачаровували глядачів учасниці конкурсів: «Міс ліцею», «Міс чарівність», «Міс фантазія», Міс привабливість», «Міс загадковість». Звичайно, яка ж розважальна програма без хлопців? З масою вітальних слів та дотепних жартів хлопці проявили себе у номінаціях: «Містер ліцею», «Джентельмен глядацьких симпатій», «Елегантність» та «Артистичність».
    Святкові дні  минають  швидко,  однак,  нехай  для  всіх  жінок  вони  залишаться теплим спомином запашних весняних квітів та чарівної музики вальсу.

* * *
Ліцей святкував День СвятогоВалентина.

У програмі святкування проведено:
1. Конкурс стіннівок.
2. Пошта закоханих.
3.Святкова програма: "На крилах кохання"

 

 

***

ГОТУВАТИ З ДУШЕЮ, ЇСТИ З ЗАДОВОЛЕННЯМ!
Будь-яке мистецтво вимагає покликання здібностей, наполегливої праці. А в умовах ринкової економіки зростають вимоги до естетичного смаку в оформленні страв, створюється тенденції до конкуренції (і страв, і кухарів). Займатися улуюбленою справою, виконувати улюблену роботу, ніколи не важко і не набридає. Саме це показали наші вихованці спеціальності "Кухар-кондитер" взявши участь у проведенні Тижня кулінарії.
Звіт про тиждень кулінарії
* * *
Бібліотека ліцею - активний учасник усіх святкових та тематичних заходів. В Тиждень словесності та в День української писемності працівники бібліотеки зібрали антикварні речі, які в минулому столітті використовували під час навчання дітей письму.
* * *
 
З понеділка 7 листопада в нашому навчальному закладі розпочався тиждень словесності, який проводять викладачі української мови та літератури.
Учні ліцею розпочали святкування тижня конкурсом стіннівок.
Свою художню майстерність проявили учні всіх груп ліцею, але найталановитіших митців визначить журі конкурсу. Підсумки будуть оприлюднені на загальній лінійці ліцею.
* * *
Бінарний виховний захід: "Бережіть храм своєї душі"

 

             19 жовтня 2011 року в 17-й групі відбувся бінарний виховний захід - було проведено батьківські збори та виховну годину на тему:  "Бережіть храм своєї душі".
             Темою виховного заходу стала проблема милосердя, доброти, чуйності, співпереживання, щиросердності до тих, хто потребує підтримки: літніх людей, дітей-сиріт, інвалідів.
*  *  *
Щотижня в ліцеї проводяться масові заходи, мета яких не лише навчати, а й виховувати наших ліцеїстів. Викаладачі методичної комісії природничо-математичних дисциплін провели Тиждень екології.
zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 66
  • Статті : 555
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 1103179

Погода

Погода в Мукачево » Україна

 

 

                                                                                Ð†Ð½Ñ‚ерактивна карта навчально-практичних центрів

Інтерактивна карта навчально-

практичних центрів професійної

(професійно-технічної)

освіти України

zoofirma.ru