Вступ до центру

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Життя центру

Ще ніби вчора були першокурсниками. А сьогодні вже стали випускниками! Де можна мага такого зустріти щоб міг плин часу зупинити? Неначе мить, промайнули навчання роки. І ми як птахи розлетимось у різні боки.

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Учнівське самоврядування

Майже тиждень у нашому навчальному закладі проходила спільна акція учнівського самоврядування та волонтерської групи «Милосердя» по збору допомоги для багатодітної сім'ї Товт. До акції долучилися майже всі групи центру та окремі працівники навчального закладу. ...

12345
Гарячі новини

Гурток технічної творчості «Дизайн аксесуарів»

Гурток технічної творчості «Дизайн аксесуарів»

Керівник гуртка – Федор Валентина Федорівна 

DSCN0344 640x596              Bezyimyannyiy9640x422

   Гурток «Дизайн аксесуарів» створено у жовтні 2014 року. Двадцять учнів, які задіяні в гуртку, навчаються за професією продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів. 

Мета роботи гуртка

   Головною метою роботи гуртка є створення умов для творчого, інтелектуального, духовногорозвитку учнівської молоді, для самореалізації і розвитку кожної дитини ізврахуванням індивідуальних запитів та інтересів, для стимулювання внутрішньої потреби учня у формуванні його духовного світу.

Bezyimyannyiy10 640x421         Bezyimyannyiy11 640x558

   Гурткові заняття дозволять не тільки розумно провести дозвілля, а й компенсувати потреби вихованців у позитивних емоціях радості, доброзичливості, успіху, особистої соціальної значущості, творчого самоствердження.

Дизайн аксесуарів – це тематика, яка дає можливість учням розвинути свої естетичні та художні смаки; поглибити знання проісторію та культуру свого народу й сучасні тенденції у світі моди; розвинути творчі здібності та виховувати в собі почуття краси; через призму аксесуарів побачити неординарність навколишнього світу.

Bezyimyannyiy12 640x470


   Одним з найважливіших принципів реформування системи освіти (державна програма «Освіта» («Україна XXI століття») є національна спрямованість освіти, її гармонійне поєднання з національною історією і народними традиціями, тому значну частину програми гурткових занять відведено вивченню, виготовленню та оздобленню аксесуарів до українського національного одягу. В.Сухомлинський вважав, що гурток – це чарівний і чудовий світ інтелектуального життя і пізнання, взаємодопомоги. «У кожного учня - підкреслював він, - є задатки якихось здібностей. Ці задатки як порох і, щоб їх запалити, потрібна іскра».
   Навчитись робити аксесуари-обереги української жінки – одне із завдань гуртка. Колоритний етнічний одяг важко уявити без аксесуарів. Українські жінки сприймали їх не тільки в якості різних яскравих доповнень до національного костюму. Більшість аксесуарів покликані оберігатиукраїнку від злих сил.

    Гердан - це нагрудна прикраса з бісеру, яка з'єднується медальйоном на рівні сонячного сплетіння. Спочатку це був чоловічий декоративний елемент убрання, але пізніше він став суто жіночою прикрасою.

P1100352 481x641

   Силянка має іншу назву - плетінка, представляє собою смужку з бісеру, що зав'язується ззаду на шиї. Силянка раніше виконувала важливу функцію оберега, сила якого залежала від орнаменту. Але і зараз багато жінок носять їх в якості захисту від негативної енергії.

silyanka 640x478

Вироби гуртка технічної творчості
«Дизайн аксесуарів»

Bezyimyannyiy1 640x363  Bezyimyannyiy2 640x361  Bezyimyannyiy3 640x362  Bezyimyannyiy4 640x359  Bezyimyannyiy5 640x361Bezyimyannyiy7 640x362  Bezyimyannyiy8 640x363


 Презентації:

Дизайн аксесуарів

Вироби гуртка

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 50
  • Статті : 438
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 677719

Погода

Погода в Мукачево » Україна

zoofirma.ru