Вступ до центру

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ УЧНІВ НА НАВЧАННЯ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ.

Життя центру

Ще ніби вчора були першокурсниками. А сьогодні вже стали випускниками! Де можна мага такого зустріти щоб міг плин часу зупинити? Неначе мить, промайнули навчання роки. І ми як птахи розлетимось у різні боки.

Про нас

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"МУКАЧІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.07.2013 №977 "Про деякі питання діяльності державних професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачеве" припинено діяльність Мукачівського професійного ліцею сфери послуг шляхом реорганізації (приєднання) до...

Учнівське самоврядування

Майже тиждень у нашому навчальному закладі проходила спільна акція учнівського самоврядування та волонтерської групи «Милосердя» по збору допомоги для багатодітної сім'ї Товт. До акції долучилися майже всі групи центру та окремі працівники навчального закладу. ...

12345
Гарячі новини

Секція «Футбол»

Секція «Футбол»

gal

Тренер: Гал Олександр Олександрович

  Oсоблива увага приділяється в навчальному закладі зміцненню фізичного здоров’я учнів. Вирішенню цього завдання і покликані спортивні секції.
Фізична культура – невід’ємний елемент загальної культури особистості. Повноцінний розвиток особистості, сформованості її фізичних здібностей, зміцнення здоров’я, гармонії тіла і духу, людини і природи – основа фізичного виховання. Загальновідомо, що значні перевантаження і малорухливий спосіб життя сучасних учнів стали реальною перешкодою для їхнього нормального фізичного розвитку. Вчені встановили, що за період навчання кількість здорових учнів зменшується.
  Отже, залучення учнів до різних форм фізкультурно-оздоровчих, спортивно-рекламних занять у режимі навчального дня сприяє їх активному відпочинку, запобіганню втомі, відновленню фізичних сил, реабілітації та корекції здоров’я.
  Мета секції з футболу: збереження і зміцнення здоров’я учнів, розвиток рухових здібностей, формування ціннісних орієнтацій щодо здорового способу життя і надає учням змогу створити цілісну уяву про вплив занять футболу на розвиток особистості, формування основних систем організму.
  Головне завдання секції з футболу: полягає у створенні комплексної уяви про наявність інструкцій, про спроби виконання завдань. На заняттях спортивної секції реалізуються такі завдання:
- конкретизація перед учнями мети і перспектив діяльності на кожному етапі;
- виконання різноманітних засобів, форм і методів проведення навчальних занять;
- дотримання принципу доступності на кожному етапі роботи;
- використання ефекту суперництва;
- створення позитивних емоцій, як результату своєї діяльності, команди, так і доброзичливе слово викладача;
- показ учям як орієнтира на рівень засвоєння визначеного завдання;
- допомога учням долати труднощі, які з’являються раптово, несподівано;
- моральне виховання – усвідомлення своєї відповідальності за групу, команду.


Презентації:

Секція "Футбол"

PrezentFootbal 639x447

zoofirma.ru

Ми в соцмережах

YouTube

Статистика відвідувань

  • Відвідувачі : 50
  • Статті : 438
  • Веб-посилання : 9
  • Перегляди статей : 677692

Погода

Погода в Мукачево » Україна

zoofirma.ru